Bach meets Tango: Carel Kraayenhof & Friends in Concertgebouw op zaterdag 18 juli 2026

ZA.
18 JUL
BACH MEETS TANGO: CAREL KRAAYENHOF & FRIENDS Kleine Zaal, 20:00 uur Concertgebouw, Amsterdam
2026
Toegang € 27,00

Podium Cadeaukaart

Podium Cadeaukaart

Dit podium accepteert de Podium Cadeaukaart, dé cadeaukaart voor theater en concert. Inwisselbaar bij 300+ podia in Nederland en België. Leuk om cadeau te geven! Bestel hier.

Tickets op Ticketswap

ticketswap

Ben je op zoek naar een ticket of heb je juist kaart(en) te koop? Op Ticketswap kan je veilig kaarten voor dit concert kopen en verkopen.

Informatie over dit concert

Carel Kraayenhof & Friends verkennen de verbinding tussen klassieke muziek en Argentijnse tango, waarbij ritme als gemeenschappelijke factor dient. Het programma omvat werken van onder meer J.S. Bach en Astor Piazzolla, inclusief de geliefde tango-klassieker Adiós nonino. Pianist Juan-Pablo Dobal heeft speciaal voor dit project een nieuwe compositie geschreven. De voorstelling laat zien hoe tango-componisten zich lieten inspireren door klassieke muziek en andersom, resulterend in een verrassende en bijzondere muzikale ervaring.

Concert locatie en overnachtingen

Dit concert wordt gehouden in Concertgebouw in Amsterdam. Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of BnB in de buurt van Concertgebouw in Amsterdam? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Bach meets Tango: Carel Kraayenhof & Friends in Concertgebouw plaatsvindt. Klik op de kaart om deze uit te klappen.

[Open kaart fullscreen]

Meer concerten zoals deze

Gerelateerde concerten

Gerelateerd nieuws