Koop tickets voor dit concert
Ziggo Dome, Amsterdam
Ziggo Dome, Amsterdam
Tickets op Ticketswap
Ben je op zoek naar een ticket of heb je juist kaart(en) te koop? Op Ticketswap kan je veilig kaarten voor dit concert kopen en verkopen.
Informatie over dit concert
Op vrijdag 2 oktober 2026 leidt de componist en dirigent Joe Hisaishi een selectie uit zijn veelgeprezen filmmuziek. Daaronder de muziek die hij maakte voor de magische films van Studio Ghibli, zoals Spirited Away, Ponyo en Howl’s Moving Castle van de legendarische filmmaker Hayao Miyazaki, compleet met filmfragmenten op groot scherm. Bovendien dirigeert Joe Hisaishi een selectie uit zijn muziek voor de gelauwerde films van topregisseur Takeshi Kitano, zoals Hana-bi (Fireworks) en Kids Return, en nog veel meer.
Dit concert biedt een zeldzame gelegenheid om Joe Hisaishi aan het werk te zien en horen als dirigent en pianist. Dat Hisaishi zelf voor het Concertgebouworkest staat is al een primeur. Het biedt ook een unieke kans om zijn betoverende filmmuziek live te horen met beeldmateriaal van Studio Ghibli.
Voorverkoop
De voorverkoop van dit concert is op vrijdag 19 december 2025 10:00 van start gegaan. Tickets bestel je via deze link.
Submit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze concertpagina? Laat het ons hier weten!
Concert locatie en overnachtingen
Dit concert wordt gehouden in Ziggo Dome in Amsterdam. Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of BnB in de buurt van Ziggo Dome in Amsterdam? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Koninklijk Concertgebouworkest - Joe Hisaishi filmmuziek in Ziggo Dome plaatsvindt. Klik op de kaart om deze uit te klappen.
Meer concerten zoals deze
Foto's van Het Koninklijk Concertgebouworkest , Joe Hisaishi
Gerelateerde concerten
-
za 03 okt `26
-
zo 04 okt `26





