Ilse DeLange in Theater en Buitensociëteit Hanzehof op donderdag 12 september 2024

  • Ilse DeLange
    Oerrock 2012
  • Ilse DeLange
    Dauwpop 2012
    © Tim van Veen
DO.
12 SEP
ILSE DELANGE Buitensociëteit (concertzaal), 20:00 uur Theater en Buitensociëteit Hanzehof, Zutphen
2024
Hoofdprogramma Ilse DeLange

Concert heeft al plaatsgevonden

Let op! Dit concert vond plaats op donderdag 12 september 2024.
Dat is 684 dagen geleden.

Overzicht tickets dit concert

Tickets Ilse DeLange in Theater en Buitensociëteit Hanzehof
DEZE Ilse DeLange TICKETS WAREN BESCHIKBAAR:
do 12 sep
Theater en Buitensociëteit Hanzehof, Zutphen

Informatie over dit concert

Na een super toffe tour langs de theaters begin dit jaar is er nog een ronde langs de theaters toegevoegd.

Meer concerten zoals deze

Foto's van Ilse DeLange

Foto Ilse DeLange te 100% NL Awards - 7/2 - The Box Foto Ilse DeLange te Parkpop 2019 Foto Ilse DeLange te Vrienden van Amstel Live! 2015 Foto Ilse DeLange te Dauwpop 2012 Foto Ilse DeLange te Dauwpop 2009 Foto Ilse DeLange te Oerrock 2012
 
Bekijk alle 345 foto's van Ilse DeLange

Gerelateerde concerten

Gerelateerd nieuws