Het Chinese Park in Vondelpark Openluchttheater op donderdag 16 juni 2016

DO.
16 JUN
HET CHINESE PARK 20:30 uur Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
2016
Toegang Gratis toegang

Concert heeft al plaatsgevonden

Let op! Dit concert vond plaats op donderdag 16 juni 2016.
Dat is 3646 dagen geleden.

Informatie over dit concert

Deze avond staat het Vondelpark Openluchttheater in het teken van China. Schuif aan bij het Chinese openluchtrestaurant en laat je meenemen in de traditionele Chinese cultuur. Met een bijzonder optreden van het 15-koppige Yangtze Melody Soloists Ensemble uit de Chinese provincie Wuhan.

Yangtze Melody Soloists Ensemble
Het kan goed zijn dat je nog nooit van de muziekinstrumenten Pipa, Guzheng, Yangqin, Erhu, Dizi en Sheng hebt gehoord. Dat is niet zo gek ook, want de herkomst van deze instrumenten ligt in Centraal China, waar het Yangtze Melody Soloists Ensemble is opgericht. Het ensemble bestaat uit jonge docenten van de Wuhan Conservatory of Music, het enige conservatorium in de regio.

Het 15-koppige ensemble zet zich in voor het uitdragen van de kleurrijke Chinese muziekcultuur. Nieuwe muziek wordt toegevoegd aan het palet, met het behoud van de Chinese culturele en muzikale tradities.

Meer concerten zoals deze