Event heeft al plaatsgevonden
Let op! Dit event vond plaats op zaterdag 06 december 2014.
Dat is 4252 dagen geleden.
Informatie over dit event
Vegan Dinner Club
Reggae Movement presenteert iedere eerste zaterdag van de maand de Vegan Dinner Club in het Patronaat Café. Op deze avond toveren de dames van Vega Carib de overheerlijkste veganistische gerechten voor je op tafel!
Een swingendere manier om kennis te maken met de Caribische veganistische keuken is er niet: na het eten is er live reggae muziek en draaien er dj’s!
De bijdrage voor het eten is ook relaxed: je betaalt tussen de 5-10 euro – naar draagkracht en naar wat je het waard vindt.
Zin om mee te eten? Reserveer uiterlijk een dag van te voren via:
reggae-movement@
Wil je helpen met het koken of serveren van de maaltijden, laat het ons weten!! Aan tafel: Plaats: Patronaat Café
Aansluitend is het weer tijd voor een avond met heerlijk eten en fijne (live) reggae klanken, tot diep in de kleine uurtjes!
