Concert heeft al plaatsgevonden
Let op! Dit concert vond plaats op donderdag 27 november 2014.
Dat is 4219 dagen geleden.
Informatie over dit concert
FRATSEN
Fratsen maakt dit jaar haar comeback. Eind 2009 stond de Diepenheimse band rond Andre Manuel en Roeland Drost na een break van veertien jaar voor het eerst weer op een podium. Dit benefietconcert leidde tot vier uitverkochte shows en daarna volgden nog een paar shows. Dit gaf de doorslag om opnieuw de handen ineen te slaan.
In de zomermaanden werkt de band aan een nieuw album waarvan de presentatie eind november in het Hengelose Metropool staat gepland. Nieuw werk is essentieel voor de band: “Het laatste wat we willen is een nostalgie-actie zijn, je moet jezelf wel in de spiegel aan kunnen kijken”
De verwachting is dat het een rootsy album met de nodige electronica wordt maar laat je gerust verrassen door Fratsen 2.0.
Meer concerten zoals deze
Foto's van Fratsen

