Podiuminfo logo

Jouw agendainfo


Waarom registreren?
smaaier heeft aangegeven dat hij/zij gewaarschuwd wil worden als Brodinski ergens optreedt.

Laatste nieuws

Podiuminfo Acties

Laatst gewijzigd

27/02 Lucid
25/02 Grace

Nieuwsbrief


Forum

Recensies

Concertverslagen


Kane uitgebreid op tour voor nieuwe cd

04/11/2009 - Door: OurLadyPeace - Bron:

kanenews.jpg Op 27 november verschijnt ‘No Surrender’, het nieuwe album van Kane. Het album laat zich omschrijven als een warme, eerlijke rockplaat van een geďnspireerde band. Ter promotie van hun nieuwe werk gaat de band uitgebreid op tournee.

Kane opent de nieuwe tour op 18 februari 2010 in Lucky & Co in Rijssen. De band zal vervolgens te zien zijn in de grote clubzalen van Nederland en zal op 26 maart de tour afsluiten in de Melkweg. De volledige tour is hier te vinden.

Het voorprogramma van Kane wordt verzorgd door zangeres Lisa Lois die een hit scoorde met haar versie van de Leonard Cohen-cover 'Hallelujah'.

De kaartverkoop van de album tour begint zaterdag 7 november 2009 om 10:00 uur. De voorverkoopadressen zijn te vinden op de websites van de desbetreffende locaties.


Meer nieuws

<<< Toch geen Maxwell in Jimmy Woo   Dio en Flinke Namen gaan samen op tour (4) >>>

Reageren

Het is mogelijk op dit nieuws te reageren. Je moet hiervoor wel eerst even inloggen.

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor de Podiuminfo nieuwsbrief

Podiuminfo links


Laatste nieuws reacties:

Festivalinfo nieuws

Cabaretinfo nieuws