CocoRosie naar Concertgebouw Amsterdam
13/02/2008 - Door: Soeperman87 - Bron: Concertgebouw
Het Concertgebouw van Amsterdam mag dit jaar weer rekenen op een lijstje mooie namen die heel wat zieltjes zullen lokken. Zo speelt daar morgen bijvoorbeeld The Australian Pink Floy Show, waarbij Podiuminfo ook aanwezig zal zijn.
Andere koek is de popformatie CocoRosie. Bizarre freakfolk van een hoog niveau. Deze act zal 29 april te gast zijn in het Concertgebouw Amsterdam. Bianca en Sierra Casady zullen deze avond begeleid worden door symfonische strofen van het Koninklijk Concertgebouw Orkest.
De aanvang van dit bijzondere concert zal wel pas om 22:30 zijn, probeer dus rekening te houden met vervoer. De kosten bedragen €27,50 en voor CJP kaarthouders en/of bezoekers onder de 27 jaar €25. Entréeleden betalen €22,50. Kaarten zijn te bestellen via de website van het Concertgebouworkest.
Meer nieuws
Reacties:
Laat de volgende reacties zien:
Nice, super grote add trouwens in Metro vandaag. Wist niet dat ze al zo populair waren hier :)
Wrah, had hier echt graag heengewild maar ik zit dan, oh wat erg xD, in Griekenland..
Dit klinkt als iets dat echt bijzonder goed uit kan gaan pakken. Heb ze nog nooit gezien; dit klinkt als een goede eerste keer.
Cocorosie komen ook in de effenaar, aldus de site: http://www.effenaar.nl/event.php?e_id=1026
Het is echt te vaag... ^^
Op http://www.entreeweb.nl/cocorosie/index.html staat meer info. ziet er echt heel vet uit. Ik las ook ergens dat ze een nieuw nummer voor deze avond schrijven!
ReagerenHet is mogelijk op dit nieuws te reageren. Je moet hiervoor wel eerst even inloggen.
|