Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Melkweg
Amsterdam
20:00
Musicon
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Patronaat
Haarlem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
22:00
Sugar Factory
Amsterdam
18:00
SuperMarkt
Den Haag
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Zaantheater
Zaandam
21:00
013
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Atak
Enschede
20:00
BIRD
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
21:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
CinéPalace
Kortrijk
16:30
Concerto
Amsterdam
19:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Cul de Sac
Tilburg
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Molenberg
Delfzijl
De Muze
Noordwijk
20:00
Diligentia
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Dr. Anton Philipszaal
Den Haag
Duycker
Hoofddorp
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Effenaar
Eindhoven
20:15
EKKO
Utrecht
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Haags Pop Centrum
Den Haag
Heineken Music Hall
Amsterdam
Iduna
Drachten
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Markant Uden
Uden
Melkweg
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
19:30
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
21:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Podium Vlieland
Vlieland
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:30
RASA
Utrecht
Rotown
Rotterdam
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Theater het Hof
Arnhem
Tivoli
Utrecht
Tivoli
Utrecht
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vorstin
Hilversum
21:00
Winston
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
013
Tilburg
Bar Twinns
Ermelo
19:00
Baroeg
Rotterdam
Beauforthuis
Austerlitz
Bibelot
Dordrecht
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Cafe Averechts
Utrecht
20:00
Cafe Daniels
Wageningen
20:00
Cafe de Preek
Uden
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
woensdag 23 april 2014
Everlast
Melkweg, Amsterdam
20:00
Gozu
Musicon, Den Haag
Novastar
Paradiso, Amsterdam
22:00
Geppetto & The Whales
Paradiso, Amsterdam
Live From Buena Vista
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Haarlemse Popscene: Aina / Gyo Kretz
Patronaat, Haarlem
Katie Melua
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop
Posttheater, Arnhem
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tim Knol
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
22:00
Coely / Kenturah's Kitchen / Peter Beets / The Ob6sions
Sugar Factory, Amsterdam
18:00
Benefietconcert
SuperMarkt, Den Haag
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Dolf Jansen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Guido Weijers - V
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Emilio Guzman
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Lebbis
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Wende Snijders
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
20:00
Benefiet Alpe D'Huzes Team Bondgenoten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
John Coffey / Knalland / Mister and Mississippi
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Manecas Costa
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Public Service Broadcasting
Vera, Groningen
Stef Bos
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Kristopher Roe
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Golden Earring
Zaantheater, Zaandam
donderdag 24 april 2014
21:00
Bade / Sunday Sun
013, Tilburg
20:00
Guido Weijers - V
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jacco Gardner
Atak, Enschede
20:00
Savoy Room
BIRD, Rotterdam
Green Lizard
Bitterzoet, Amsterdam
21:30
Stuurbaard Bakkebaard
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Dan Bern
C.C. Breughelzaal, Bree
19:00
Jammin' @ Thursday Tunes with The Munchies
CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
House of Cosy Cushions
CinéPalace, Kortrijk
16:30
Melanie De Biasio
Concerto, Amsterdam
19:00
Jungle By Night
Concerto, Amsterdam
20:00
Incubated Music: Boring Pop / De Koning Der Dieren / Naive Set
Cul de Sac, Tilburg
20:30
Chris van der Ende - Gek
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Dinerconcert met Njambi
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Katie Melua
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Scott Stapp
De Helling, Utrecht
20:00
Dames voor na Vieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Live From Buena Vista
De Maaspoort, Venlo
20:00
Katinka Polderman
De Molenberg, Delfzijl
Stef Bos
De Muze, Noordwijk
20:00
Murth Mossel
Diligentia, Den Haag
Jacqueline Govaert
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Abstract / Be Charm'D / Odin
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Karsu Dönmez
Dr. Anton Philipszaal, Den Haag
Bløf
Duycker, Hoofddorp
20:00
Youp van 't Hek & Thomas Verbogt - Mooie verhalen
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Kraantje Pappie
Effenaar, Eindhoven
20:15
Clash of the Titans - halve finale #2
EKKO, Utrecht
20:30
Tribute2 BobMarley by Rootsriders
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Goudse Schouwburg, Gouda
Ampline
Haags Pop Centrum, Den Haag
Racoon
Heineken Music Hall, Amsterdam
Pestilence + Supports
Iduna, Drachten
20:00
Dinosaur Truckers
J.C. De Bunker, Gemert
Glennis Grace
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Kypski & The Mantangi String Quartet
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Erik van Muiswinkel
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Alain Clark
Luxor Live, Arnhem
20:00
Martijn Koning
Markant Uden, Uden
IQ
Melkweg, Amsterdam
20:00
Kris Berry & Perquisite + Rita Zipora
Mezz, Breda
20:00
Klub Bulk: GVRens + THIS X THAT + MIXMONSTER OORWORM!
Mezz, Breda
19:30
Adams
P60, Amstelveen
Triggerfinger
Paard, Den Haag
21:00
Patro Doc: Michael Prins presenteert
Patronaat, Haarlem
20:00
Omar Ahaddaf / Soundos
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing
Podium Vlieland, Vlieland
20:00
ROMEIN XL: KATIE MELUA
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:30
Miguel Rodriguez
RASA, Utrecht
traumahelikopter + Afterpartees
Rotown, Rotterdam
20:00
Micha Wertheim
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pater Moeskroen - Karavaan
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Dolf Jansen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Piepschuim
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Celine Cairo
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
Novastar
Tivoli, Utrecht
James Walsh
Tivoli, Utrecht
John Paul Keith
Vera, Groningen
Mylou Frencken & Pieter Tiddens - RouwRevue
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Fischer-Z
Vorstin, Hilversum
21:00
Indian Askin / The Afterveins
Winston, Amsterdam
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 25 april 2014
Jacqueline Govaert
013, Tilburg
Kingsnight Ermelo
Bar Twinns, Ermelo
19:00
The Battles of 1977
Baroeg, Rotterdam
Stef Bos
Beauforthuis, Austerlitz
Alain Clark
Bibelot, Dordrecht
20:30
Electric Eel Shock
Burgerweeshuis, Deventer
Koningsnacht Café Averechts
Cafe Averechts, Utrecht
20:00
Jim Cruppa Band
Cafe Daniels, Wageningen
20:00
The Eightball Boppers
Cafe de Preek, Uden
19:00
May Janis & JamiroVibe @ CC Muziekcafé
CC Muziekcafé, Amsterdam