Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
De Marktkantine
Amsterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Little Devil
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
16:30
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
16:00
Artis
Amsterdam
Artis
Amsterdam
13:00
Hofman
Utrecht
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
21:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Molen De Ster
Utrecht
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
16:00
New Fork
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Taverne
Bergen
20:00
The Pit
Nieuwegein
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:00
Coffeelicious Rotterdam
Rotterdam
16:00
dB's
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
16:30
Mezz
Breda
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
013
Tilburg
13:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Nijdrop
Opwijk
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
013
Tilburg
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Patronaat
Haarlem
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De School
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:45
EKKO
Utrecht
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:30
Hofman
Utrecht
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
22:00
Pacific Parc
Amsterdam
20:00
Sociëteit De Pijpela
Den Haag
21:00
Winston
Amsterdam
Beachclub Naturel
Scheveningen
20:00
Cafe The Spot
Erica
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
23:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
PopEi
Eindhoven
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Artis
Amsterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
21:00
De Bakkerij
Castricum
16:00
Dertien Rotterdam
Rotterdam
Fluor
Amersfoort
13:00
Hofman
Utrecht
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
22:15
Muziekcafé Lohengrin
's-Hertogenbosch
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nijend 24
Anderen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Strandpaviljoen BUITEN
Den Haag
21:00
Taverne
Bergen
donderdag 11 augustus 2016
20:00
Delaney Davidson
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 12 augustus 2016
21:00
Oratnitza
Altstadt, Eindhoven
Tribute to Rita Reys - Fay Claassen / Jazz Orchestra of the Concertgeb
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Death Alley / Last Rites Orchestra / Peter Pan Speedrock / Shaking God
De Marktkantine, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
The DC/Denims
Little Devil, Tilburg
Mad Caddies
Melkweg, Amsterdam
23:30
Into The Grave Afterparty
Neushoorn, Leeuwarden
Jett Rebel
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
WE LOVE 80'S
Paradiso, Amsterdam
20:00
Highway Orange
PopEi, Eindhoven
21:00
Slow Magic
Rotown, Rotterdam
20:00
Bill Burr - You people are all the same
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
zaterdag 13 augustus 2016
16:30
Lumayna
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
16:00
Iris Penning / Jeanne Rouwendaal
Artis, Amsterdam
Bells of Youth
Artis, Amsterdam
13:00
Concert met appeltaart: Siberian Oxygen, Pravini, Lenya
Hofman, Utrecht
20:00
Hans Teeuwen
Kursaal Oostende, Oostende
21:00
Soliton
Little Devil, Tilburg
22:00
Aptijt / Jackson Blai / Reinforcement
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Contenders
Molen De Ster, Utrecht
23:30
Into The Grave Afterparty
Neushoorn, Leeuwarden
16:00
Pica Pica Parade: Mike Vos (New Fork)
New Fork, Rotterdam
20:00
Morgan Delt
Paradiso, Amsterdam
23:00
Vunzige Deuntjes
Patronaat, Haarlem
21:00
Spijkerblues
Taverne, Bergen
20:00
Drive by Suicide
The Pit, Nieuwegein
zondag 14 augustus 2016
16:00
Steven Troch
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:00
Pica Pica Parade: Wijke (Coffeelicious)
Coffeelicious Rotterdam, Rotterdam
16:00
Curtis Eller American Circus
dB's, Utrecht
Ministry
Doornroosje, Nijmegen
15:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: Siberian Oxygen & Tunnelbirds
Hostel Strowis, Utrecht
16:30
I Have A Tribe (IE)
Mezz, Breda
Belle and Sebastian
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:30
The Pointer Sisters
Paradiso, Amsterdam
21:00
Psychic Ills
Rotown, Rotterdam
14:00
Bohemian Betyars / Mizrakh / Resistanzen2
Sonsbeekpark, Arnhem
maandag 15 augustus 2016
Fear Factory
013, Tilburg
13:00
Zomerhappening
Nijdrop, Opwijk
20:00
Gili
Nijdrop, Opwijk
Joep Beving / Maarten Vos
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Bl’ast!
Patronaat, Haarlem
dinsdag 16 augustus 2016
20:30
Godspeed you! black emperor
013, Tilburg
20:00
The Midnight Ghost Train
dB's, Utrecht
20:00
Jason Isbell
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Fat Freddy's Drop
Doornroosje, Nijmegen
Fear Factory
Melkweg, Amsterdam
20:00
Israel Vibration
Melkweg, Amsterdam
Method Man & Redman
Q-Factory, Amsterdam
19:45
G-Eazy
TivoliVredenburg, Utrecht
Julia Holter
Tolhuistuin, Amsterdam
Louis C.K.
Ziggo Dome, Amsterdam
woensdag 17 augustus 2016
19:00
MDC
Little Devil, Tilburg
19:30
O Rappa
Melkweg, Amsterdam
20:30
In the Woods / Sigh
Neushoorn, Leeuwarden
The Tallest Man on Earth
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Neurosis
Patronaat, Haarlem
19:45
Jason Isbell
TivoliVredenburg, Utrecht
donderdag 18 augustus 2016
20:00
Gold / Moor Mother Goddess / Show Me The Body
De School, Amsterdam
20:00
Mike Massé
Effenaar, Eindhoven
20:45
One Louder: A Wilhelm Scream / Strung Out
EKKO, Utrecht
22:00
Zomerconcerten: Terra Volta
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:30
Hofman live: Jasper Mook
Hofman, Utrecht
20:00
Conjunto Papa Upa / Flavia Coelho
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Valient Thorr
Little Devil, Tilburg
NOFX
Melkweg, Amsterdam
20:00
Beres Hammond
Melkweg, Amsterdam
20:00
Millson
Metropool, Hengelo
20:30
Wibi Soerjadi
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
22:00
Cheetah Chrome & The Knobs
Pacific Parc, Amsterdam
20:00
George Wright and the Keynotespeakers
Sociëteit De Pijpela, Den Haag
21:00
Reno Divorce / Sparrow Falls
Winston, Amsterdam
vrijdag 19 augustus 2016
Will And The People
Beachclub Naturel, Scheveningen
20:00
Negative Approach / Not in this Lifetime
Cafe The Spot, Erica
20:00
Exploded View / Lewsberg
De Nieuwe Anita, Amsterdam
All Them Witches
Effenaar, Eindhoven
20:00
Philip Glass / Philip Glass Ensemble – Koyaanisqatsi Live!
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:30
LA-33
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Vektor
Little Devil, Tilburg
23:30
Fiesta Macumba
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Droeftoeters
PopEi, Eindhoven
19:30
Mike Massé
Sugar Factory, Amsterdam
Soulwax
TivoliVredenburg, Utrecht
zaterdag 20 augustus 2016
Jungle By Night
Artis, Amsterdam
20:30
Reggae Central: Micah Shemaiah (JM)
Bibelot, Dordrecht
21:00
BakHerrie presenteert: iPendejo! / Donkey Kung Fu
De Bakkerij, Castricum
16:00
Pica Pica Parade: Michel Ebben (Dertien)
Dertien Rotterdam, Rotterdam
Will And The People
Fluor, Amersfoort
13:00
Concert met appeltaart: John Kostermans, Bart Gooren, Kelly Steentjes
Hofman, Utrecht
20:00
Hooverphonic
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Alfredo Rodriguez
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Farstreet
Little Devil, Tilburg
22:15
Gentlemen of Rock and Roll
Muziekcafé Lohengrin, 's-Hertogenbosch
21:00
Paul de Munnik
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
23:00
Reggae Dancehall Nice Again
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Maurice van Hoek
Nijend 24, Anderen
20:30
Frank Boeijen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Frank Boeijen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Caravana Sun
Strandpaviljoen BUITEN, Den Haag
21:00
Rattlesnake Train
Taverne, Bergen