Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
12:00
De Nieuwe Oost | Wintertuin
Nijmegen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Weijer
Boxmeer
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Grenswerk
Venlo
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Mezz
Breda
Musis
Arnhem
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
NAXT Stage
Almelo
20:00
News Cafe
Groningen
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
OCCII
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
21:00
Paard
Den Haag
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Patronaat
Haarlem
21:30
Patronaat
Haarlem
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Rotown
Rotterdam
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
SuperMarkt
Den Haag
20:30
Taverne
Bergen
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater Idea
Soest
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Trix
Antwerpen
20:15
Veluvine
Nunspeet
Vera
Groningen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Vooruit
Gent
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Atak
Enschede
21:15
Bibelot
Dordrecht
20:00
BIRD
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:00
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Club Vibes
Rotterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
21:00
dB's
Utrecht
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Anita
Amsterdam
donderdag 27 november 2014
20:30
Vrouwen willen maar 1 ding
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
De Kleine Komedie, Amsterdam
12:00
Wintertuinfestival
De Nieuwe Oost | Wintertuin, Nijmegen
Ane Brun
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Kasse Mady Diabate
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Iain Matthews
De Weijer, Boxmeer
Monster Truck
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Lost Boys Club
Duycker, Hoofddorp
20:00
Road Trip Tour
Effenaar, Eindhoven
20:00
Ares
Effenaar, Eindhoven
Kensington
Effenaar, Eindhoven
20:30
The Medics
EKKO, Utrecht
20:00
Miles! ft. Michael Varekamp & Ntjam Rosie
Fulcotheater, IJsselstein
Zentralheizung Of Death Des Todes
Grenswerk, Venlo
20:00
The Liquor Store
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
3FM Presents: Dotan
Hedon, Zwolle
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Warpaint
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Tokoloko
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Jaga Jazzist
LantarenVenster, Rotterdam
Jett Rebel
Luxor Live, Arnhem
The Horrors
Melkweg, Amsterdam
19:30
Rebelution / The Dirty Heads
Melkweg, Amsterdam
20:00
My Bubba
Melkweg, Amsterdam
23:00
Frietboer / Eigenheimer
Mezz, Breda
Wende Snijders - L.R The Theatre Sessions
Musis, Arnhem
20:15
Edison Jazz / World Award Gala
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Motörhead/ Phil Campbell
NAXT Stage, Almelo
20:00
Kid de Blits
News Cafe, Groningen
20:00
Dans Dans
Nijdrop, Opwijk
20:00
Nothing
OCCII, Amsterdam
Paul de Leeuw - Ik ben rustig!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Popa Chubby
P60, Amstelveen
Waylon
Paard, Den Haag
20:00
Herman Brood Academie on Tour
Paard, Den Haag
21:00
Daedelus / FilosofischeStilte
Paard, Den Haag
19:00
Adrian Crowley
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Rural Alberta Adventage
Paradiso, Amsterdam
Lamb
Paradiso, Amsterdam
20:00
Nueva Manteca
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Kees van Amstel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Niels Geusebroek
Patronaat, Haarlem
21:30
The Elementary Penguins
Patronaat, Haarlem
The Pineapple Thief
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Sinkane
Rotown, Rotterdam
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out)
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Hadewych Minis
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Held Zonder Geweld
SuperMarkt, Den Haag
20:30
Comedyclub Bergen
Taverne, Bergen
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Mythe, Goes
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Theater Idea, Soest
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Theater Sneek, Sneek
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Theaterhotel Almelo, Almelo
The Specials
TivoliVredenburg, Utrecht
Eric Vloeimans
TivoliVredenburg, Utrecht
Temples
Tolhuistuin, Amsterdam
Impericon Never Say Die! Tour
Trix, Antwerpen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Veluvine, Nunspeet
Town of Saints + Honig
Vera, Groningen
20:30
Gé Reinders / Syb van der Ploeg
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Admiral Freebee
Vooruit, Gent
20:00
Lyall Moloney
Winston, Amsterdam
vrijdag 28 november 2014
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K
Agnietenhof, Tiel
20:00
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Agnietenhof, Tiel
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
The Mad Trist
Atak, Enschede
21:15
De Dijk
Bibelot, Dordrecht
20:00
Firma Zintuig
BIRD, Rotterdam
21:00
Ryan Keen
Bitterzoet, Amsterdam
The Pineapple Thief
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Arca with Jesse Kanda
Botanique, Brussel
20:00
Jamie T
Botanique, Brussel
21:00
Gers Pardoel
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Stef Bos
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:00
Desi & Cody
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Female Fronted Metal Night / Eve's Fall + Dead Market
Club Vibes, Rotterdam
17:00
Akwasi
Concerto, Amsterdam
20:15
Kasper van Kooten - Karakters
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Stevie Ann
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Cultura, Ede
21:00
Dragged Into Sunlight
dB's, Utrecht
21:00
Targets / Twijfelbrigade
De Bakkerij, Castricum
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:00
Road Trip Tour
De Helling, Utrecht
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
De Maaspoort, Venlo
Tops
De Nieuwe Anita, Amsterdam