PODIUMINFO CONCERTAGENDA

concert gratisGratis concert uitverkochtUitverkocht leden die gaanLeden die gaan leden die willenLeden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
 
Pagina 1
 
DATUM
NAAM
sorteer op naam oplopend
gesorteerd op naam aflopend
PODIUM
sorteer op podium oplopend
sorteer op podium aflopend
PLAATS
sorteer op plaats oplopend
sorteer op plaats aflopend
INFO
vr 25 apr
20:00
Parkstad Limburg Theaters - Heerlen
Heerlen
20:00
Bosuil
Weert
Rodahal
Kerkrade
Podium `t Beest
Goes
2
1
20:00
Simplon
Groningen
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
Gratis concert
21:00
Hedon
Zwolle
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
23:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Iduna
Drachten
20:15
Theater Markant
Uden
20:00
Cafe de Preek
Uden
19:00
Baroeg
Rotterdam
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven
Eindhoven
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
Dynamo
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op zoom
Melkweg
Amsterdam
Uitverkocht concert
5
2
23:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Paard van Troje
Den Haag
Gratis concert
20:00
Rabotheater Hengelo
Hengelo
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
Tivoli
Utrecht
1
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Schouwburg de Kampanje
Den Helder
20:00
Patronaat
Haarlem
Gratis concert
22:00
Lichtschip V11
Rotterdam
22:00
Lichtschip V11
Rotterdam
00:00
Theater het Hof
Arnhem
Musis Sacrum / Schouwburg Arnhem
Arnhem
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Patronaat
Haarlem
21:30
Hedon
Zwolle
21:00
Music Club Kampen
Kampen
Cafe Averechts
Utrecht
Bar Twinns
Ermelo
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Cafe Daniels
Wageningen
Gratis concert
Podium Asteriks
Leeuwarden
1
Theater De Willem
Papendrecht
013
Tilburg
Uitverkocht concert
2
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
1
20:00
De Pul
Uden
Poppodium Romein
Leeuwarden
1
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:30
Little Devil
Tilburg
Gratis concert
20:00
W2 Poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
22:00
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
De Oude Remise
Bad Nieuweschans
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Vera
Groningen
1
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
22:00
dB`s
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Uitverkocht concert
2
1
22:00
De Fles
Spijkenisse
Gratis concert
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:30
De Klomp Ovezande
Ovezande
21:00
De Spot
Middelburg
Doornroosje
Nijmegen
1
1
De Bakkerij
Castricum
Bibelot
Dordrecht
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
Uitverkocht concert
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
N9
Eeklo
za 26 apr
17:45
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Zwerver
Oostende
Theater Markant
Uden
2
21:15
De Pul
Uden
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
22:00
Little Devil
Tilburg
Gratis concert
20:30
Buitenlust
Landhorst
23:00
Doornroosje
Nijmegen
16:00
De Noot
Amersfoort
Gratis concert
21:00
SuperMarkt
Den Haag
Gratis concert
20:00
Paard van Troje
Den Haag
14:30
Stathe
Utrecht
Gratis concert
14:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Baroeg
Rotterdam
1

vrijdag 25 april 2014

20:00
Wende Snijders Parkstad Limburg Theaters - Heerlen, Heerlen
20:00
Vivien Lalu Bosuil, Weert
UB40 Rodahal, Kerkrade
Foto Triggerfinger
Triggerfinger Podium `t Beest, Goes
2
1
20:00
Tribute 2 Bob Marley Simplon, Groningen
20:00
Too Many Parrots J.C. De Bunker, Gemert
Gratis concert
21:00
Tommy Ebben Hedon, Zwolle
Tim Knol De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Thijs van Domburg met De Wraak van de Koolmees Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
23:00
The Kik Rotown, Rotterdam
20:00
The Henhouse Prowlers + Jack Bottleneck Iduna, Drachten
20:15
The Flower Kings Theater Markant, Uden
20:00
The Eightball Boppers Cafe de Preek, Uden
19:00
The Battles of 1977 Baroeg, Rotterdam
Stef Bos Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Slagerij van Kampen Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven, Eindhoven
20:30
Roy Hargrove Quintet LantarenVenster, Rotterdam
20:30
René van Meurs - Voor de storm Posttheater, Arnhem
20:00
Rene Shuman & Angel-Eye ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:00
Queenscore Dynamo, Eindhoven
22:00
Popstrangers Paradiso, Amsterdam
20:00
Pater Moeskroen - Karavaan De Maagd, Bergen op zoom
Foto Of Mice and Men
Of Mice and Men Melkweg, Amsterdam
Uitverkocht concert
5
2
23:00
Noisia Invites De Oosterpoort, Groningen
20:30
Midas / Nosoyo Paard van Troje, Den Haag
Gratis concert
20:00
Micha Wertheim Rabotheater Hengelo, Hengelo
19:00
May Janis & JamiroVibe @ CC Muziekcafé CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Martijn Koning Zaantheater, Zaandam
Foto Marissa Nadler
Marissa Nadler Tivoli, Utrecht
1
20:00
Marco Borsato De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Maarten van der Grinten / Mathilde Santing Schouwburg de Kampanje, Den Helder
20:00
M.O.B. presents: Vorst in de grond-fest Patronaat, Haarlem
Gratis concert
22:00
Los Vigilantes Lichtschip V11, Rotterdam
22:00
Los Vigilantes Lichtschip V11, Rotterdam
00:00
LOS Muziektheater - FCKD Theater het Hof, Arnhem
Live From Buena Vista Musis Sacrum / Schouwburg Arnhem, Arnhem
20:00
Lenette van Dongen Theater Sneek, Sneek
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Lefties Soul Connection Groene Engel, Oss
20:00
Kris Berry & Perquisite Patronaat, Haarlem
21:30
Kraak & Smaak Hedon, Zwolle
21:00
Koningsnacht XXL met Gerard Joling Music Club Kampen, Kampen
Koningsnacht Café Averechts Cafe Averechts, Utrecht
Kingsnight Ermelo Bar Twinns, Ermelo
22:00
Juliana Braga e Convidados De Badcuyp, Amsterdam
23:00
Johannes Heil / Len Faki Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jodymoon Diligentia, Den Haag
20:00
Jim Cruppa Band Cafe Daniels, Wageningen
Gratis concert
Foto Jaya The Cat
Jaya The Cat Podium Asteriks, Leeuwarden
1
Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater De Willem, Papendrecht
Foto Jacqueline Govaert
Jacqueline Govaert 013, Tilburg
Uitverkocht concert
2
20:00
Incubated Music: Sir Richard Bishop Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Ilse DeLange Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Heeren van Oranje De Meenthe, Steenwijk
20:00
Guido Weijers - V Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Graindelavoix Zaouia / Urban Trance De Brakke Grond, Amsterdam
Foto Frank Boeijen
Frank Boeijen Theater Geert Teis, Stadskanaal
1
20:00
Flowerkings De Pul, Uden
Foto Fischer-Z
Fischer-Z Poppodium Romein, Leeuwarden
1
20:00
Erik van Muiswinkel Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Eric Koller Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Emilio Guzman Schouwburg Almere, Almere
20:30
Electric Eel Shock Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Dolf Jansen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:30
Doghouse Gallows Little Devil, Tilburg
Gratis concert
20:00
Dodgy W2 Poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Dead Ghosts De Zwerver, Oostende
20:00
De Bloeiende Maagden Theater Bouwkunde, Deventer
22:00
Dave Clarke / ESHU / Estroe / Josh Wink / Mike Dehnert / Mister Jones Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Dan Bern & Paul Kuhn De Oude Remise, Bad Nieuweschans
Customs Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Chef'Special Effenaar, Eindhoven
20:00
Castle / Conan / The Graviators Vera, Groningen
1
20:00
Cabarestafette Schouwburg Lochem, Lochem
22:00
Bong Ra / Deformer dB`s, Utrecht
Foto Bløf
Bløf Paradiso, Amsterdam
Uitverkocht concert
2
1
22:00
Black Jack De Fles, Spijkenisse
Gratis concert
20:00
Back to Basic presents Kingsnight De Badcuyp, Amsterdam
20:30
Baby Face Nelson / Hammerlock / Otis / The Rites De Klomp Ovezande, Ovezande
21:00
At The Juke Joint De Spot, Middelburg
Foto ASG
ASG Doornroosje, Nijmegen
1
1
Ampline De Bakkerij, Castricum
Foto Alain Clark
Alain Clark Bibelot, Dordrecht
1
20:00
Admiral Freebee Paradiso, Amsterdam
Uitverkocht concert
23:00
Abstract Division / Chris Liebing / Jackmaster / Nina Kraviz / Point G TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
74 Miles Away / Liz A Ku N9, Eeklo

zaterdag 26 april 2014

17:45
Wacken Metal Battle (NL) Effenaar, Eindhoven
20:00
Verse Vis De Zwerver, Oostende
Foto UB40
UB40 Theater Markant, Uden
2
21:15
UB40 De Pul, Uden
20:00
TRIBUTE2BOBMARLEY 2014: CONSCIOUS PARTY DOOR ROOTSRIDERS Poppodium Romein, Leeuwarden
22:00
The New Dominion Little Devil, Tilburg
Gratis concert
20:30
The Dinosaur Truckers Buitenlust, Landhorst
23:00
Silent Servant Doornroosje, Nijmegen
16:00
Ryan McGarvey De Noot, Amersfoort
Gratis concert
21:00
Rude Rich and the High Notes SuperMarkt, Den Haag
Gratis concert
20:00
Residentie Orkest: Queensize Concert Paard van Troje, Den Haag
14:30
Portonova Stathe, Utrecht
Gratis concert
14:00
Oranje Franje Festival ECI Cultuurfabriek, Roermond
Foto Officium Triste
Officium Triste Baroeg, Rotterdam
1
 
Pagina 1