Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Musiater
Zevenaar
Hoftheater
Raalte
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Schakel
Gilze
De Meenthe
Steenwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
NatLab
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Dakota
Den Haag
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
DNK
Assen
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kattendans
Bergeijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Markant Uden
Uden
Diligentia
Den Haag
Beneluxtheater
Berlicum
Theater Walhalla
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Spant!
Bussum
Theater De Willem
Papendrecht
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Orpheus
Apeldoorn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Pand P
Eindhoven
14:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Roundhouse
Londen
Nobel
Leiden
19:30
Vorstin
Hilversum
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Mezz
Breda
19:30
SoundVille
Rotterdam
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
19:45
Amare
Den Haag
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Eureka
Zwolle
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Luxor Live
Arnhem
Cinetol
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Vera
Groningen
20:00
Café de Cactus
Hengelo
20:00
C.C. Het spoor
Harelbeke
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Café Bosch
Arnhem
20:00
Café Bosch
Arnhem
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
De Spot
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
donderdag 28 maart 2024
Hans Dorrestijn - 't houdt een keer op
Het Musiater, Zevenaar
Nathalie Baartman - De Bössels van Baartman
Hoftheater, Raalte
Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Christel de Laat - En door?!
De Schakel, Gilze
Ocobar - Forever clapton!
De Meenthe, Steenwijk
Fuse Live
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Crins - Mesthoop
Theater de Speeldoos, Baarn
Lucky Fonz III - Moederland
Theater Aan de Slinger, Houten
Mouna Laroussi - Waanzien
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Rosa Da Silva - A Vida Rosa
NatLab, Eindhoven
Kinan Azmeh, Eric Vloeimans En Jeroen Van Vliet - Blow the Wind Easter
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Herman van Veen - Een voorstelling
Theater De Lievekamp, Oss
Lavinia Meijer - Untitled 3
Theater Dakota, Den Haag
The Bootleg Sixties - Overtures
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Martijn Koning - Overkill
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ellen ten Damme / Kamerata Zuid
DNK, Assen
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde
Theater de Spiegel, Zwolle
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
De Kattendans, Bergeijk
Anne Neuteboom - En dan nu Anne Neuteboom
Fransche School Culemborg, Culemborg
Thijs van de Meeberg - Met de beste bedoelingen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Claudia de Breij - Wat Als
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer - Net alsof
Markant Uden, Uden
Rayen Panday - Karma
Diligentia, Den Haag
Rob Scheepers - Weerlicht
Beneluxtheater, Berlicum
Tobi Kooiman - Best of 2
Theater Walhalla, Rotterdam
Najib Amhali - 30 jaar on stage
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Her Majesty - San Fransisco City Trip
Spant!, Bussum
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden
Theater De Willem, Papendrecht
Jan Jaap van der Wal - Geen Stem
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Alex Ploeg / Bas Hoeflaak e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Gewoon Roué
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Max van den Burg - Tijd voor Max
Pand P, Eindhoven
14:30
Jan-Willem Rozenboom plays Bach
Goudse Schouwburg, Gouda
Feeder
Roundhouse, Londen
Blackbriar
Nobel, Leiden
19:30
DSL * Dire Straits Legacy
Vorstin, Hilversum
19:30
Ekkstacy
Melkweg, Amsterdam
19:30
Izo Fitzroy
Mezz, Breda
19:30
Gruizig: Kill Your Boyfriend + Death By Audio @ SoundVille
SoundVille, Rotterdam
19:30
Victorie Deathcave
Podium Victorie, Alkmaar
19:45
Van Der Laan & Woe - Ng (reprise)
Amare, Den Haag
20:00
Maxime Le Forestier
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Niall Horan
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Zimmerman (any Minute Now!)
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Super db
Melkweg, Amsterdam
20:00
Met Piv In Zee
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Bouke Rocks Elvis -
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Javier Guzman - Laatste Wissel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Cabarestafette
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
De Gestampte Meisjes - Dream On
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Ashton Brothers - Brothers
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Hard In Heerlen: Doodseskader
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Rowwen Heze
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
3JS en Red Limo Quartet - Hollandse Meesters
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nick Schilder – The Singer Songwriter Show
Parktheater, Eindhoven
20:00
Groninger Studenten Cabaret Festival - Finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
French 79
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Kasper van der Laan - Warm
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61
Parktheater, Eindhoven
20:00
Sezgin Gülec - Try outs
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Leids Cabaret festival - Finalistentour
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Elke Vierveijzer - Drift
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Karin Bloemen - Gladys, Ella, Barbra, Adele....KARIN
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Johnny Kraaijkamp / Soy Kroon - Papadag bestaat niet
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Philippe Elan - Enfer et Paradis
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Pommelien Thijs
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ares - Most Wanted
Iduna, Drachten
20:00
Willem
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Het Zesde Metaal
De Zwerver, Oostende
20:00
King Nun
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Suzan & Freek
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Donny Benét
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Brihang
De Roma, Antwerpen
20:00
Mychelle
De Roma, Antwerpen
20:00
Marathon
Paradiso, Amsterdam
20:00
Prins S. en De Geit
013, Tilburg
20:00
The Rose
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Hollow Coves
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
The Grand East
Paard, Den Haag
20:00
Daniel Tomas
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Bumble B. Boy
Eureka, Zwolle
20:00
Johannes
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Cho 2024 tour
Paard, Den Haag
20:00
Black Milk
Patronaat, Haarlem
20:00
Cho
Paard, Den Haag
20:00
The 925 - Coca-Cola sessions
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Lescop
Botanique, Brussel
20:00
Dan Mango
Luxor Live, Arnhem
Hallo Venray
Cinetol, Amsterdam
20:00
Magic Tom & Yuri X Plastic Persoon
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Nabil
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Wounded + Saint Martinez
Vera, Groningen
20:00
Gloria Turrini
Café de Cactus, Hengelo
20:00
Diana Jones
C.C. Het spoor, Harelbeke
20:00
Marlijn Weerdenburg - Mijn buik vol van de liefde
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Monkey Jam Arnhem
Café Bosch, Arnhem
20:00
Monkey Jam Arnhem
Café Bosch, Arnhem
20:00
Songs From The Heart
De Spot, Middelburg
20:00
Songs From The Heart
De Spot, Middelburg
20:15
Yentl en de Boer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen