PODIUMINFO CONCERTAGENDA

concert gratisGratis concert uitverkochtUitverkocht leden die gaanLeden die gaan leden die willenLeden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
 
Pagina 1
 
DATUM
NAAM
sorteer op naam oplopend
sorteer op naam aflopend
PODIUM
sorteer op podium oplopend
sorteer op podium aflopend
PLAATS
sorteer op plaats oplopend
sorteer op plaats aflopend
INFO
do 17 apr
Pakhuis Wilhelmina
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
1
1
20:00
De Muze
Noordwijk
Melkweg
Amsterdam
1
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
Gratis concert
20:00
Theater de Beun
Heiloo
21:30
Patronaat
Haarlem
Gratis concert
20:00
Patronaat
Haarlem
Rotown
Rotterdam
1
20:30
Péniche La Legia
Liège
20:30
Paradiso
Amsterdam
Uitverkocht concert
19:30
MC Theater
Amsterdam
20:00
Bluesclub the Lane
Oostburg
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Dizzy
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
1
20:30
Mezz
Breda
De Vorstin
Hilversum
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Little Devil
Tilburg
20:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
21:30
Hedon
Zwolle
Paard van Troje
Den Haag
1
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:00
dB`s
Utrecht
21:00
LantarenVenster
Rotterdam
EKKO
Utrecht
1
Tivoli
Utrecht
1
20:00
Ontmoetingskerk
Laren
21:15
Vera
Groningen
19:30
Vk*
Brussel
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Tivoli
Utrecht
1
21:00
SuperMarkt
Den Haag
Gratis concert
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
Winston
Amsterdam
1
Doornroosje
Nijmegen
Uitverkocht concert
1
1
De Molenberg
Delfzijl
1
19:00
Concerto
Amsterdam
Gratis concert
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Uitverkocht concert
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
De Oosterpoort
Groningen
De Veste
Delft
De Flint
Amersfoort
vr 18 apr
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
1
23:00
DOKA
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Metropool
Hengelo
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Doornroosje
Nijmegen
21:00
SuperMarkt
Den Haag
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
N9
Eeklo
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Victorie
Alkmaar
21:00
Mezz
Breda
Gratis concert
Tivoli
Utrecht
1
5
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Boekhandel Paagman
Den Haag
Gratis concert
1
21:00
De Peppel
Zeist
16:00
Concerto
Amsterdam
Gratis concert
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Little Devil
Tilburg
20:00
Musicon
Den Haag
21:00
De Bakkerij
Castricum
Gelredome
Arnhem
7
19:30
Paradiso
Amsterdam
De Doelen
Rotterdam
20:15
Philharmonie
Haarlem
Merleyn
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Uitverkocht concert
1
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Luxor Live
Arnhem
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Azotod
De Meern
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Gratis concert
20:30
Melkweg
Amsterdam
M.C. Nijdrop
Opwijk
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam

donderdag 17 april 2014

Tiger Bell Pakhuis Wilhelmina, Amsterdam
Foto Kraak & Smaak
Kraak & Smaak Effenaar, Eindhoven
1
1
20:00
Dames voor na Vieren De Muze, Noordwijk
Foto La Pegatina
La Pegatina Melkweg, Amsterdam
1
19:00
Jammin' @ Thursday Tunes with DAMON CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Tom Mank & Sera Jane Smolen J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Dinerconcert Trio Mare De Badcuyp, Amsterdam
Gratis concert
20:00
Emilio Guzman Theater de Beun, Heiloo
21:30
Sinas Petite Patronaat, Haarlem
Gratis concert
20:00
Tommy Guerrero Patronaat, Haarlem
Foto Mister and Mississippi + Kim Janssen (solo)
Mister and Mississippi + Kim Janssen (solo) Rotown, Rotterdam
1
20:30
The Imaginary Suitcase Péniche La Legia, Liège
20:30
Angie Stone Paradiso, Amsterdam
Uitverkocht concert
19:30
Jonwayne MC Theater, Amsterdam
20:00
Tony Bluesclub the Lane, Oostburg
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
John Engels Dizzy, Rotterdam
Foto Cut Copy
Cut Copy Paradiso, Amsterdam
1
20:30
Tribute 2 Bob Marley 2014: Conscious Party door R Mezz, Breda
Herman Brood Academie De Vorstin, Hilversum
20:15
Toon Tellegen Theater Dakota, Den Haag
20:00
Lenette van Dongen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Abysmal Darkening + Pigteeth Little Devil, Tilburg
20:00
Bearfoot Beware De Bakkerij, Castricum
20:00
Automatic Sam / Candybar Planet / The Battles of 1977 Luxor Live, Arnhem
20:30
Dan Bern Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Diederik van Vleuten Schouwburg Ogterop, Meppel
21:30
Bade / Sunday Sun Hedon, Zwolle
Foto Eva de Roovere
Eva de Roovere Paard van Troje, Den Haag
1
00:00
LOS Muziektheater - FCKD Theater het Hof, Arnhem
20:30
Pater Moeskroen - Karavaan Fulcotheater, IJsselstein
21:00
The Stranglers - 40th Anniversary Hedon, Zwolle
20:30
Cammeretten finalistentournee Groene Engel, Oss
20:30
Comedy Kitchen-testnight Rietveld Theater, Delft
20:00
Dinosaur Truckers dB`s, Utrecht
21:00
The Webb Sisters LantarenVenster, Rotterdam
Foto Beans & Fatback
Beans & Fatback EKKO, Utrecht
1
Foto Novack
Novack Tivoli, Utrecht
1
20:00
Opera per Tutti Ontmoetingskerk, Laren
21:15
School Is Cool + Yuko Yuko Vera, Groningen
19:30
Cashmere Cat / Ryan Hemsworth Vk*, Brussel
20:00
Guido Weijers - V Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Foto De Dijk
De Dijk Tivoli, Utrecht
1
21:00
Bells of Youth SuperMarkt, Den Haag
Gratis concert
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Dom Kennedy Melkweg, Amsterdam
1
20:00
65DaysofStatic Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Micha Wertheim Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Elway
Elway Winston, Amsterdam
1
Foto Novastar
Novastar Doornroosje, Nijmegen
Uitverkocht concert
1
1
Foto Tim Knol
Tim Knol De Molenberg, Delfzijl
1
19:00
Capgras Concerto, Amsterdam
Gratis concert
20:00
Dolf Jansen Theater De Muzeval, Emmen
23:00
John Talabot / Mattheis / Reza Athar Doornroosje, Nijmegen
Uitverkocht concert
20:15
Ilse Warringa en Niek Barendsen - Nest, Tafel en B De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Kapok De Oosterpoort, Groningen
Lebbis De Veste, Delft
Live From Buena Vista De Flint, Amersfoort

vrijdag 18 april 2014

20:00
B-Brave Cacaofabriek, Helmond
20:00
Instant Karma De Zwerver, Oostende
20:00
Selfish (Laatste show!) Patronaat, Haarlem
Foto Wende Snijders
Wende Snijders Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
1
23:00
The 7 Heavens of Disco DOKA, Amsterdam
20:30
Margriet Sjoerdsma - A Tribute to Eva Cassidy LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Kris Berry & Perquisite Metropool, Hengelo
20:15
Guido Weijers - V Figi Theater, Zeist
20:30
The Webb Sisters Doornroosje, Nijmegen
21:00
De Kopieer Machine SuperMarkt, Den Haag
20:00
3J'S Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Finale Cirque Constance Roadshow N9, Eeklo
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Zaantheater, Zaandam
20:30
Mister and Mississippi Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Orville & Friends - a part of me tour Victorie, Alkmaar
21:00
Tom Acton Mezz, Breda
Gratis concert
Foto 65DaysofStatic
65DaysofStatic Tivoli, Utrecht
1
5
20:00
Micha Wertheim Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Foto Milow
Milow Boekhandel Paagman, Den Haag
Gratis concert
1
21:00
The Kik De Peppel, Zeist
16:00
Wolf in Loveland Concerto, Amsterdam
Gratis concert
22:00
traumahelikopter Doornroosje, Nijmegen
20:30
Weltschmerz Little Devil, Tilburg
20:00
The Quill Musicon, Den Haag
21:00
18 Miles / Road To Manila / Bury The Killjoy De Bakkerij, Castricum
Foto Justin Timberlake
Justin Timberlake Gelredome, Arnhem
7
19:30
Marissa Nadler Paradiso, Amsterdam
Benjamin Herman Quartet De Doelen, Rotterdam
20:15
Karsu Dönmez Philharmonie, Haarlem
traumahelikopter Merleyn, Nijmegen
22:00
Jack Savoretti Paradiso, Amsterdam
Uitverkocht concert
1
20:00
Ilse DeLange Muziekcentrum Enschede, Enschede
Live From Buena Vista Agnietenhof, Tiel
20:15
Krista Detor Theater in de Steeg, Den Haag
Lilian Vieira Luxor Live, Arnhem
Blood Red Shoes Botanique, Brussel
20:00
La Pegatina Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Benny Rodrigues / Mike Ravelli / Miss Melera / The Junior Azotod, De Meern
20:00
Achterhoekse Ban Competitie - Voorronde DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Gratis concert
20:30
Kraantje Pappie Melkweg, Amsterdam
JeBroer M.C. Nijdrop, Opwijk
19:00
SalsAlegre @ CC Muziekcafé CC Muziekcafé, Amsterdam
 
Pagina 1