Poptempel Patronaat, dat onlangs ternauwernood aan een faillissement ontsnapte, is door lezers (en fanatieke stemmers) van de Nieuwe Revu gekozen tot Nachttempel van het jaar. De tweede plaats is gereserveerd voor de winnaar van vorig jaar: Doornroosje in Nijmegen, en de derde plaats voor de Effenaar in Eindhoven. De rest van de lijst wordt aangevuld met Paard van Troje, Off Corso, Panama, Club 11, Winkel van Sinkel op een respectievelijke 4e tot 8e plaats.
Wij kunnen niets anders zeggen dan:
'Patronaat en de overige winnaars: van harte namens Festivalinfo en Podiuminfo!'
Schrijf je in op onze nieuwsbrief

MEER NIEUWS OVER BJÖRK IN AMSTERDAM Björk komt, zoals we eerder al wisten te melden , naar Amsterdam voor een...

PAPA ROACH NAAR TIVOLI EN EFFENAAR De Amerikaanse band Papa Roach komt naar het Utrechtse Tivoli en de...
REACTIES
Mr_Escapade Ben er nog nooit geweest jammergenoeg, daar moet dus echt eens verandering in komen! Ben blij dat Doornroosje tweede is geworden, kan ik toch trots blijven op mijn stad!
COZ Ik ben nog steeds een groot fan van de Melkweg, maar patronaat is ook een fijne zaal.
Metalthomas patronaat is cker chille zaal! helemaal de kleine zaal is relaxt!
Kelvin
Yeahhhh gewonnen, zo gaaf :D
*binnenkort feestje heeft*, en vind het zeker een van de beste zalen van Nederland, kan er ook weer niet al te objectief over oordelen want ben nog niet in alle zalen geweest. Maar de sfeer, het pand, alles is fijn aan het Patronaat
Tessel Vanavond het vieren bij Thrones en Wolf Eyes! Gefeliciteerd, Patro van me!
Wrong Patronaat is een gezellig zaaltje, niet mijn favoriet maar zeker wel leuk.
REAGEREN
Je moet wel even inloggen met je Agendainfo account.
Nog geen Agendainfo account?
Hier kan je een Agendainfo account aanmaken.







