Ook zo'n spijt gehad dat je dat concert van Led Zeppelin in Londen in 2007 hebt gemist? Misschien is dit nieuws dan een pleister op de wonde: Jimmy Page, de legendarische gitarist van Led Zeppelin is vast van plan om in 2010 op tournee te gaan. Of in Page zijn eigen woorden: "Het is bijna Kerstmis en ik ben van plan om in 2010 live te gaan spelen."Page heeft in dat opzicht al een hele rits nieuwe songs klaar, en hij popelt om weer op het podium te staan.
Zijn liefde voor de gitaar is in geen enkel opzicht verzwakt. "Ik heb een band met dat instrument. Je kan een fantastische relatie hebben met een gitaar. Het is bijna als getrouwd zijn. Alleen vraagt ze achteraf geen alimentatie."
Schrijf je in op onze nieuwsbrief

ONTWERP DE NIEUWE HOES VOOR DAILY BREAD EN WIN EEN...Ze zijn kil, hardvochtig en onverbiddelijk in hun smaak, daar bij Vice ....

KATZENJAMMER IN DOORNROOSJE, VERA EN WATT De vier zangeressen van Katzenjammer komen naar Nederland. De groep staat...
REACTIES
Flying_Dutch.. AAAAH dit vind ik echt het beste nieuws sinds tijden! Nooit verwacht dat ik mijn held nog zou zien spelen!!
jos_theboss22 Ik ben benieuwd. Het zal een mooie act zijn voor Arrow als dat volgend jaar weer wordt gehouden.
hansjuvefan Spijtig dat het niet met de rest van Led Zeppelin is, maar als hij onze kanten opkomt, zal mij dat niet weerhouden om hem eens te gaan zien :)
ik-hier?
+1
dat wordt alvast geld opzij leggen, want no way dat ik achterin een of andere galmbak wil zitten hier(zowiezo eigenlijk niet)... vooraan staan!
Wrong Hij heeft niet eens gezegd waar hij live gaat spelen. Zou zo maar kunnen dat ie alleen een tourtje door de VS doet, of door Engeland.
Wrong Hij heeft niet eens gezegd waar hij live gaat spelen. Zou zo maar kunnen dat ie alleen een tourtje door de VS doet, of door Engeland.
REAGEREN
Je moet wel even inloggen met je Agendainfo account.
Nog geen Agendainfo account?
Hier kan je een Agendainfo account aanmaken.

