In Nijmegen is er plek gevonden voor het experimentele Holy Fuck. Het Canadese vijftal heeft in zijn vijf jaar tijd al heel wat gebouwd aan hun CV en kreeg eerder aandacht op een Lowlands en Pukkelpop. In 2009 komen ze terug naar Nederland en dit in Nijmegen, op 20 april in Doornroosje.De groep staat bekend om energieke optredens met behulp van drumstel en toetsen.
Schrijf je in op onze nieuwsbrief

EUROSONIC KRIJGT FIRST AID KIT IN AMSTERDAMHet Zweedse First Aid Kit heeft blijkbaar vrienden gemaakt in Groningen...

MELKWEG KOMT MET NEW FOUND GLORY De Amerikanen van New Found Glory komen naar Amsterdam. De pop-punkband zal...
REACTIES
Nalu Klinkt zeker heel verwend als ik zeg dat ik ze liever nog een show bij mij in de buurt zie doen, als in R'dam/A'dam/Utrecht :$ ?
RickT Je kunt natuurlijk ook gewoon de trein pakken. Doe ik ook heel vaak als ik naar een optreden in R'dam/A'dam/Utrecht ga.
Nalu Ik bedoelde dat Utrecht/R'dam/A'dam mijn buurt zijn & Nimweeghen er net iets buiten ligt - en dan kom ik wss zoiezo niet terug met het treintje.
Musiquefreak
Nalu schreef:
Ik bedoelde dat Utrecht/R'dam/A'dam mijn buurt zijn & Nimweeghen er net iets buiten ligt - en dan kom ik wss zoiezo niet terug met het treintje.
Volgens mij was het meer zo bedoeld als; Normaal zijn alle leuke dingen in jouw buurt, en dan moeten wij ook ver reizen ;) Maar snap wel dat het vervelend is. Ik kan ook niet thuis komen als ik een concert in A'dam/R'dam oid heb.
REAGEREN
Je moet wel even inloggen met je Agendainfo account.
Nog geen Agendainfo account?
Hier kan je een Agendainfo account aanmaken.



