De Nederlandse tatoeëerder en zanger Ben Saunders zal in Gelredome optreden op 7, 10, 11 en 13 mei samen met Marco Borsato. De superster won gisteren The Voice of Holland, maar het was al veel eerder afgesproken volgens Borsato.Het nieuws kwam gisteravond in de wereld door de MaDiWoDoVrijdagshow. De dagelijkse talkshow van Paul de Leeuw was namelijk backstage aanwezig bij The Voice of Holland en wist het nieuws van Borsato los te peuteren.
Schrijf je in op onze nieuwsbrief

THE NAKED AND FAMOUS NAAR BELGIËOp onze Frontstage Radio komen ze vaak voorbij, maar nu komt The Naked and...

UB40 NAAR WTC LEEUWARDEN Ali Campbell mag UB40 dan verlaten hebben, maar dat weerhoudt de groep er...
REACTIES
JaapvdV
"De superster won gisteren The Voice of Holland, maar het was al veel eerder afgesproken volgens Borsato."
Dat hij heeft gewonnen was vast ook al veel eerder afgesproken..
Ninoo0
JaapvdV schreef:
"De superster won gisteren The Voice of Holland, maar het was al veel eerder afgesproken volgens Borsato."
Dat hij heeft gewonnen was vast ook al veel eerder
afgesproken..
That is so true
Stofje Wat is de definitie van een 'surprise-act' eigenlijk? Toch niet dat je vier maanden van te voren weet wie er precies op komt treden?
eerlijk?! Borsato is gewoon een klaploper. Nu heeft die ieens populaire mensen nodig om zelf weer een beetje in de schijnwerpers te staan. Een duet met die en een supprise act van die.. Alleen maar met 1 doel zelf ook weer een beetje in de schijnwerpers staan omdat hij zelf niet meer zo populair is!
crazywarning
eerlijk?! schreef:
Borsato is gewoon een klaploper. Nu heeft die ieens populaire mensen nodig om zelf weer een beetje in de schijnwerpers te staan. Een duet met die en een supprise act van die.. Alleen maar met 1 doel zelf ook weer een beetje in de schijnwerpers staan omdat hij zelf niet meer zo populair is

