Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Melkweg
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
19:30
Effenaar
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:00
dB's
Utrecht
21:30
Cacaofabriek
Helmond
ATLAS Theater
Emmen
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Concordia
Enschede
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Roodkapje
Rotterdam
20:00
PopEi
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
17:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Muziekgieterij
Maastricht
00:00
Musis
Arnhem
Munttheater
Weert
20:30
Metropool Enschede
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Luxor Live
Arnhem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Hofman
Utrecht
20:15
Het spectrum
Schijndel
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Effenaar
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
Dok6
Panningen
20:15
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Helling
Utrecht
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Duif
Amsterdam
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:00
De Basiliek
Veenendaal
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
dinsdag 12 november 2019
19:30
Grieves & Too Many T's
Melkweg, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Alec Benjamin
La Madeleine, Brussel
20:00
Ilse DeLange
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
James Blake
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
The Waterboys
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:15
Percossa - DOUBLE BILL
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Stef Kamil Carlens
Het Depot, Leuven
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Leif Vollebekk
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
19:30
Alice Phoebe Lou
Effenaar, Eindhoven
Tamino
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Miles Nielsen and The Rusted Hearts
De Zwerver, Oostende
20:00
Conservatorium van Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Trixie Whitley
De Oosterpoort, Groningen
Alphabeat
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Maagd, Bergen op Zoom
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
South African Roadtrip
De Harmonie, Leeuwarden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:00
B Boys
dB's, Utrecht
21:30
The Ampa Contemporary Ensemble
Cacaofabriek, Helmond
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
Greta van Fleet
AFAS Live, Amsterdam
woensdag 13 november 2019
20:00
Khemmis +Iron Walrus
Willemeen, Arnhem
20:30
Canto Ostinato - Unieke uitvoering door 8 saxofoons
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Björk
Vorst Nationaal, Brussel
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
Blood Red Shoes / Queen Kwong
Trix, Antwerpen
20:00
Hayden Thorpe
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Ryan McMullan
TivoliVredenburg, Utrecht
Alice Phoebe Lou
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater De Winsinghhof, Roden
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater De Veste, Delft
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Omval, Diemen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Concordia, Enschede
Lebbis - De Ervaring
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Daan Boom - De Eerste
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Masters of Comedy - Javier Guzman, Jim Speelmans en Bob Maclaren
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Chanting Forest - Consensus Vocalis
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
B Boys
Roodkapje, Rotterdam
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Van Baerle Trio - Mozart, Schumann/Kirchner & Beethoven
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
17:00
Yannick Hiwat. Super-Sonic Jazz
Paradiso, Amsterdam
dePresno
Paradiso, Amsterdam
dePresno
Paradiso, Amsterdam
Half Moon Run
Paradiso, Amsterdam
22:00
Tones and I
Paradiso, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Wouter Planteijdt
Orpheus, Apeldoorn
19:30
The Osmonds
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
New Purple Celebration
Muziekgieterij, Maastricht
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Musis, Arnhem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Munttheater, Weert
20:30
Laurence Jones Band
Metropool Enschede, Enschede
Everlast
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Laurence Jones Band
Metropool, Hengelo
20:00
The GoToBeds
Merleyn, Nijmegen
20:00
Foreign Beggars
Melkweg, Amsterdam
Alphabeat
Melkweg, Amsterdam
Carmina Burana
Martiniplaza, Groningen
Electric Six
Luxor Live, Arnhem
20:00
Hannah Gadsby
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ary Abittan
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
O'G3NE
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Het spectrum, Schijndel
20:30
BrotherTill: Ons Perspektief
Hedon, Zwolle
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Sleeping With Sirens
Effenaar, Eindhoven
Marc Broussard
Doornroosje, Nijmegen
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Dok6, Panningen
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Dok6, Panningen
Stef Bos
Diligentia, Den Haag
20:30
Hehobros
Deventer Schouwburg, Deventer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Meenthe, Steenwijk
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Matthew and the Atlas
De Helling, Utrecht
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Portico Quartet
De Duif, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:00
Abba Gold
De Basiliek, Veenendaal
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
De Kift - BAL
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
De Patrizanen - Het leven an sich
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht