Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Hedon
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Botanique
Brussel
Diligentia
Den Haag
Dynamo
Eindhoven
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
12:30
Theater Concordia
Enschede
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Ahoy
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
J.C. De Klinker
Aarschot
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
P60
Amstelveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
Willemeen
Arnhem
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Vera
Groningen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Singer Theater
Laren
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
20:00
013
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Grenswerk
Venlo
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Bonte Wever
Assen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Theater de Speeldoos
Baarn
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Mezz
Breda
zondag 21 januari 2018
16:00
Erny Green / Henk Koorn / Thijs Heij
dB's, Utrecht
Golden Earring
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Stef Bos - Kern
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Bintangs
Hedon, Zwolle
maandag 22 januari 2018
Emilio Guzman - Kom dan!
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Konrad Koselleck Big Band
Bimhuis, Amsterdam
Starcrawler
Paradiso, Amsterdam
Lady Gaga
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Deer Tick
Botanique, Brussel
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Gloryhammer + Civil War
Dynamo, Eindhoven
21:00
Sam Baker
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
12:30
Nadja Filtzer
Theater Concordia, Enschede
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
Fuad Hassen - Held
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 23 januari 2018
20:00
Storioni Wandelconcert
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Sam Baker
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
Escape the Fate
J.C. De Klinker, Aarschot
20:00
Deer Tick
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Lee Bains III & The Glory Fires
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mud Morganfield (Muddy Waters Jr.)
Paradiso, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Theater Bouwkunde, Deventer
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Omval, Diemen
20:00
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Vintage Trouble
Effenaar, Eindhoven
Adrian Crowley
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
UB40
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Aviv Geffen
Cacaofabriek, Helmond
20:00
De Backstage Showcase
Neushoorn, Leeuwarden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
woensdag 24 januari 2018
36 Crazyfists
P60, Amstelveen
20:00
The Barr Brothers
Paradiso, Amsterdam
Alt-J
AFAS Live, Amsterdam
Adrian Crowley
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
6Lack
Melkweg, Amsterdam
De Kift
Paradiso, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
Meervaart, Amsterdam
20:30
Sam Baker
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
William Boeva - Reset
Theater Bellevue, Amsterdam
22:00
Andrew Savage / Jack Cooper
Paradiso, Amsterdam
20:00
UB40
De Roma, Antwerpen
Gloryhammer
Willemeen, Arnhem
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Stereophonics
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Theater Bouwkunde, Deventer
21:00
Samuel Jack
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Billie - Lady Sings the Blues
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Parktheater, Eindhoven
20:15
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Fuad Hassen - Held
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Classics in the Club
Vera, Groningen
20:00
Operation: Mindcrime
Nieuwe Nor, Heerlen
André Manuel - De Onzen
Singer Theater, Laren
20:15
Stef Bos - Kern
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Inquisition / Septicflesh
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Lee Bains III & The Glory Fires
Merleyn, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Dok6, Panningen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Willem, Papendrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
De Domijnen, Sittard
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniël Arends - De Afterparty
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Kayak
013, Tilburg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Vintage Trouble
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Mud Morganfield (Muddy Waters Jr.)
Grenswerk, Venlo
Ali B - Koorts
Theater De Leest, Waalwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Zaantheater, Zaandam
donderdag 25 januari 2018
20:00
Samual Jack
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Muziek op donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
19:45
Navarone
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
100 years of jazz!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
The Strypes
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Liima
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Radio Mortale Live
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Tyler Childers
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Aruan Ortiz
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Operation Hurricane +TBA band@ Volta's local playground
Volta, Amsterdam
20:30
Dane Baptiste
Comedy Cafe, Amsterdam
Afro Cuban All Stars
Luxor Live, Arnhem
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Bert Heerink
De Bonte Wever, Assen
20:15
Debby Petter
Beauforthuis, Austerlitz
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Speeldoos, Baarn
21:00
Flying Horseman
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
The Sonics
Mezz, Breda