Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
13:00
Veluvine
Nunspeet
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Volta
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Winston
Amsterdam
21:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
Zoku Hotel
Amsterdam
13:00
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Bitterzoet
Amsterdam
15:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Brogum
Zierikzee
C.C. De Steenoven
Herzele
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
C.C. Guldenberg
Wevelgem
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
CCXL Theater
Vlissingen
Chassé Theater
Breda
20:00
Cinetol
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
dB's
Utrecht
21:00
De alkeburcht
Roelofarendsveen
21:00
De Bosuil
Weert
De Flux
Zaandam
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Meester
Almere
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Piek
Vlissingen
20:15
De Pul
Uden
21:00
De Spot
Middelburg
20:00
De Zwerver
Oostende
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Dok6
Panningen
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
22:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Effenaar
Eindhoven
19:45
EKKO
Utrecht
Flint
Amersfoort
Gashouder
Dedemsvaart
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:30
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
Musicon
Den Haag
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Muziekpodium Bakkeveen
Bakkeveen
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Orpheus
Apeldoorn
23:00
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
23:30
Paard
Den Haag
19:30
Paardcafe
Den Haag
18:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Podium heino
Heino
20:00
Poppodium Apollo
Emmen
vrijdag 03 maart 2017
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Tigre Blanco
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
15:00
Mathilde Santing
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Hanneke Laura
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
Koray Avci
TivoliVredenburg, Utrecht
Hamilton Leithauser
TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
Real el Canario
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Las Rosas
V11, Rotterdam
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Veluvine, Nunspeet
Navarone
Vera, Groningen
Daniël Arends - De Afterparty
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Ghost Years / Hibakusha / Transient State
Volta, Amsterdam
20:30
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Werftheater, Utrecht
20:00
New Bliss / February Moon / Madlife
Winston, Amsterdam
21:00
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Zaantheater, Zaandam
20:30
Allman Brown / Mosa Wild
Zoku Hotel, Amsterdam
zaterdag 04 maart 2017
13:00
Netherlands Deathfest
013, Tilburg
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Agnietenhof, Tiel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Thievery Corporation
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Waylon
Bitterzoet, Amsterdam
15:00
Progdreams Festival
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Iron Laiden / Kiss Lickss
Brogum, Zierikzee
William Boeva - Reset
C.C. De Steenoven, Herzele
20:15
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Guldenberg, Wevelgem
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
The Soul of Spanish Harlem
CCXL Theater, Vlissingen
3JS - U2, The Joshua Tree
Chassé Theater, Breda
20:00
The Fiscus
Cinetol, Amsterdam
16:00
Iguana Death Cult
Concerto, Amsterdam
Pater Moeskroen - Fiesta!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Donnerwetter
dB's, Utrecht
21:00
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
De alkeburcht, Roelofarendsveen
21:00
The Delta Saints
De Bosuil, Weert
Massada
De Flux, Zaandam
Lisa Lois sings: Adele
De Helling, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
LOS - VAST
De Meerpaal, Dronten
20:00
Bettie Serveert
De Meester, Almere
20:30
The Bluebettes - Back to mono
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Tangarine - From Tucson With Songs
De Oosterpoort, Groningen
Israel Nash
De Oosterpoort, Groningen
Toontje Lager
De Piek, Vlissingen
20:15
Fido Plays Zappa
De Pul, Uden
21:00
Mr. Wallace
De Spot, Middelburg
20:00
Strand Of Oaks (us) + Jason Anderson
De Zwerver, Oostende
20:15
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Diligentia, Den Haag
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Dok6, Panningen
22:00
Yumm Yumm
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
22:00
Witte nacht
Duycker, Hoofddorp
20:30
Drive Like Maria
Effenaar, Eindhoven
19:45
Full Spectrum: 12,5 Years Anniversary
EKKO, Utrecht
Niet Schieten! - Kusje erop!
Flint, Amersfoort
JW Roy & Band
Gashouder, Dedemsvaart
Fuse
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
If Anything Happens to the Cat
Grenswerk, Venlo
20:30
Donnie in Hall of Fame
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
the obsCURE
Hedon, Zwolle
20:00
KRS-One
Het Bolwerk, Sneek
20:15
The Doors in Concert
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Hooverphonic with orchestra II
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
The Uplift Mofo Party Plan: A Tribute To Rhcp
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Flat Earth Society & David Bovée
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Meervaart, Amsterdam
Alvaro Soler
Melkweg, Amsterdam
20:30
Di-rect
Metropool, Hengelo
The Mysterons
Metropool, Hengelo
20:30
JeBroer + support in Mezz Breda
Mezz, Breda
20:30
Punk Rock Riot
Mezz, Breda
Rob Klerkx & the Secret
Musicon, Den Haag
22:00
LIVE: Nirvana, tribute by Bleach
Muziekcafé Helmond, Helmond
Frank Boeijen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Dayna Kurtz
Muziekpodium Bakkeveen, Bakkeveen
21:00
Neco Novellas
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Memphis Maniacs
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Doganov / Seven Deadly Sins
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Niels Geusebroek - Wildfire
Orpheus, Apeldoorn
23:00
Dr. Rude / Freestyle Maniacs / The Darkraver
P60, Amstelveen
20:00
Boris
Paard, Den Haag
23:30
Seabiscuit & The Northern Dancer
Paard, Den Haag
19:30
Psychonaut
Paardcafe, Den Haag
18:30
Indiestad: Austra
Paradiso, Amsterdam
22:00
Grails / Majeure
Paradiso, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Parktheater, Eindhoven
Karsu
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Matroesjka - Brainwash
Podium heino, Heino
20:00
The Kik
Poppodium Apollo, Emmen