PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina 29
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 08 okt
18:30
013
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
1
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Arminius
Rotterdam
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Trix
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
013
Tilburg
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Gelredome
Arnhem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Dynamo
Eindhoven
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Rodahal
Kerkrade
20:00
Mezz
Breda
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Mezz
Breda
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Zik Zak
Ittre
20:30
DRU Industriepark
Ulft
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
So What!
Gouda
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Hedon
Zwolle
22:00
Paradiso
Amsterdam
za 09 okt
BillyBird Park Hemelrijk
Volkel
Paleis 12
Brussel
Patronaat
Haarlem
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:30
Botanique
Brussel
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Ahoy
Rotterdam
4
Gelredome
Arnhem
1
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Spiegel
Zwolle
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
So What!
Gouda
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Groene Engel
Oss
20:30
Mezz
Breda
Paradiso
Amsterdam
1
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Mezz
Breda
Vera
Groningen
2
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Zik Zak
Ittre
20:30
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Metropool Enschede
Enschede
22:00
De Oosterpoort
Groningen
22:15
Doornroosje
Nijmegen
22:30
De Oosterpoort
Groningen
23:00
De Vorstin
Hilversum
zo 10 okt
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:00
Effenaar
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
Ziggo Dome
Amsterdam
1
2
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Roma
Antwerpen
La Madeleine
Brussel
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
AFAS Live
Amsterdam
1
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen

vrijdag 08 oktober 2021

Foto Niels Destadsbader
Niels Destadsbader Sportpaleis, Antwerpen
Foto Snollebollekes
Snollebollekes Gelredome, Arnhem
20:00
Tawsen Ancienne Belgique (AB), Brussel
Golden Caves + Scarlet Stories Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Squid Botanique, Brussel
20:00
Lesoir Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:00
Tino Martin meets Limburg Rodahal, Kerkrade
20:30
Philip Kroonenberg Duycker, Hoofddorp
20:30
Kevin & The Animals Doornroosje, Nijmegen

zaterdag 09 oktober 2021

Festyland BillyBird Park Hemelrijk, Volkel
Rave Rebels Paleis 12, Brussel
Popronde Haarlem Patronaat, Haarlem
19:00
Pene Corrida Baroeg, Rotterdam
19:30
Lonepsi Botanique, Brussel
Fish Doornroosje, Nijmegen
Foto Niels Destadsbader
Niels Destadsbader Sportpaleis, Antwerpen
Foto Snollebollekes
Snollebollekes Gelredome, Arnhem
1
20:00
I Muvrini - Portu In Core Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox Ancienne Belgique (AB), Brussel
Powerwolf Lotto Arena, Antwerpen
20:00
KOMODO / Supermoon Poppodium Volt, Sittard
20:00
Stevie Ray Vaughan Podium 't Beest, Goes
20:30
De Dijk Mezz, Breda
20:30
Steffen Morrison Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Wende Podium Victorie, Alkmaar
De Kraaien Kroepoekfabriek, Vlaardingen
22:00
Noisia Invites De Oosterpoort, Groningen

zondag 10 oktober 2021

Foto Niels Destadsbader
Niels Destadsbader Sportpaleis, Antwerpen
20:00
I Muvrini De Roma, Antwerpen
Yannis Kotsiras La Madeleine, Brussel
20:30
Doe Maar De Oosterpoort, Groningen
Pagina 29