PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina 26
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 03 okt
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Musis
Arnhem
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
Paard
Den Haag
1
ma 04 okt
19:00
Rockhal
Concertgebouw
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
1
1
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
Concertgebouw
Amsterdam
di 05 okt
19:00
La Madeleine
Brussel
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Willemeen
Arnhem
2
Ziggo Dome
Amsterdam
2
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Mezz
Breda
20:30
Rockhal
wo 06 okt
18:00
Neushoorn
Leeuwarden
013
Tilburg
19:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
3
20:00
Vera
Groningen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Stevenskerk
Nijmegen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Hedon
Zwolle
1
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
do 07 okt
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Metropool Enschede
Enschede
19:30
De Helling
Utrecht
19:30
Luxor Live
Arnhem
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Mezz
Breda
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Paradiso
Amsterdam
Vera
Groningen
1
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
1
20:30
Muziekcentrum Enschede
Enschede
V11
Rotterdam
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
vr 08 okt
Theater de Bussel
Oosterhout
BillyBird Park Hemelrijk
Volkel
18:30
013
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
1
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Arminius
Rotterdam
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Trix
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
013
Tilburg
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Gelredome
Arnhem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Dynamo
Eindhoven
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Rodahal
Kerkrade
20:00
Mezz
Breda
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Kid's Rhythm 'n' Blues Kaffee
Antwerpen
Vera
Groningen
1
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Boerderij
Zoetermeer

zondag 03 oktober 2021

Foto De Jeugd Van Tegenwoordig
De Jeugd Van Tegenwoordig Paard, Den Haag
1

maandag 04 oktober 2021

dinsdag 05 oktober 2021

19:30
Yasiin Bey Paradiso, Amsterdam
Foto Arkona / Týr
Arkona / Týr Willemeen, Arnhem
2

woensdag 06 oktober 2021

Fish 013, Tilburg
20:00
Heather Nova Stevenskerk, Nijmegen

donderdag 07 oktober 2021

19:00
Ntjam Rosie Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Fish TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
John Waite Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
Philip Kroonenberg Poppodium Volt, Sittard
Braids V11, Rotterdam
21:00
Joy Division Undercover Podium Victorie, Alkmaar

vrijdag 08 oktober 2021

Veldhuis & Kemper - Zonder Meer Theater de Bussel, Oosterhout
Festyland BillyBird Park Hemelrijk, Volkel
Foto Niels Destadsbader
Niels Destadsbader Sportpaleis, Antwerpen
Foto Snollebollekes
Snollebollekes Gelredome, Arnhem
20:00
Tawsen Ancienne Belgique (AB), Brussel
Golden Caves + Scarlet Stories Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Squid Botanique, Brussel
20:00
Lesoir Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:00
Tino Martin meets Limburg Rodahal, Kerkrade
20:00
Cathubodua Kid's Rhythm 'n' Blues Kaffee, Antwerpen
The Homesick Vera, Groningen
1
Pagina 26