Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Vera
Groningen
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Wolbodo
Delft
Ziggo Dome
Amsterdam
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
ATLAS Theater
Emmen
15:00
Baroeg
Rotterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
BREStheater
Brielle
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
15:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
De Bosuil
Weert
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Maaspoort
Venlo
18:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Peppel
Zeist
20:30
De Spot
Middelburg
De Weijer
Boxmeer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Duycker
Hoofddorp
17:00
Dynamo
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
Flint
Amersfoort
19:30
Fort33
Leusden
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
In the Woods
Leusden
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Koel310
Alkmaar
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
21:00
Little Devil
Tilburg
23:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Markant Uden
Uden
20:30
Markant Uden
Uden
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Musis
Arnhem
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Nijend 24
Anderen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
16:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
11:15
Openluchttheater Engbergen
Voorst
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
12:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
22:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
17:30
Patronaat
Haarlem
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
vrijdag 17 mei 2019
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Spiegel, Zwolle
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Willem, Papendrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Patrick Laureij
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Daisy Correia
Theater Ludens, Voorburg
Javier Guzman - Guzmán
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Zuidplein, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
dEUS
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Caamp
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniel Lohues
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Men I Trust
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Zig Zags + Gramma
V11, Rotterdam
21:00
Swinder
Vera, Groningen
21:00
Buena Vista Social Club | Omara Portuondo | Last Kiss
Vorstin, Hilversum
20:00
Andere Koek! / Callkoen
Wolbodo, Delft
Hugh Jackman
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 18 mei 2019
Rowwen Hèze
013, Tilburg
Blackpink
AFAS Live, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
ATLAS Theater, Emmen
15:00
The Kids + Distillator + Cenobites + The Devils + Pánico Al Miedo + Pi
Baroeg, Rotterdam
21:00
Sabrina Starke
Bibelot, Dordrecht
20:30
Joris Roelofs / Maarten Hogenhuis Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Loyle Carner
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Janne Schra - Lalala Love
BREStheater, Brielle
Louise Korthals - Alles is er
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
The Clarks
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Latino BM Royale
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:30
Mezz on tour: Def Americans
Chassé Theater, Breda
20:30
Mezz on tour: Def Americans
Chassé Theater, Breda
15:00
Will And The People
Cinetol, Amsterdam
20:00
Saint Agnes
dB's, Utrecht
21:00
The Fine and Dandy
De Bakkerij, Castricum
20:00
The Bruceband
De Bosuil, Weert
Alex Ploeg Ultimatum
De Harmonie, Leeuwarden
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
De Harmonie, Leeuwarden
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij
De Maaspoort, Venlo
20:00
Woodstock - One Night of Peace and Music
De Maaspoort, Venlo
18:30
Throwback to: Kim Hoorweg & Sven Hammond - play Amy Winehouse
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Ost+front
De Peppel, Zeist
20:30
The Doors Alive
De Spot, Middelburg
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
De Weijer, Boxmeer
Thijs Kemperink - Bonje
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
21:00
Jacco Gardner - Somnium
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Bökkers
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Haymaker / Midnight Tattoo / The Reapers
Duycker, Hoofddorp
17:00
Anno Domini / Up The Irons
Dynamo, Eindhoven
20:30
Ten Fé
EKKO, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Flint, Amersfoort
19:30
In The Woods - Suzanne Jarvie feat. Kate Fenner & Chris Brown
Fort33, Leusden
20:30
Different Elvis
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Rondé
Hedon, Zwolle
20:30
[ MY NATURE ]
Hedon, Zwolle
21:00
Felix Shinder & Dengi Vpered
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Patty Griffin
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Suzanne Jarvie
In the Woods, Leusden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Romy Monteiro
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Marietta Petkova
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Join The Band Sessions XL
Koel310, Alkmaar
21:00
Steffen Morrison
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
18:00
Els de Schepper
Kursaal Oostende, Oostende
21:00
SandZ
Little Devil, Tilburg
23:00
This is Regain
Luxor Live, Arnhem
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Markant Uden, Uden
20:30
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Markant Uden, Uden
19:00
De Grote Prijs Prijs Hiphop Finale
Melkweg, Amsterdam
20:15
The Elvis Concert
Metropool Enschede, Enschede
20:30
OTRA - Tango Cosmopolita
Musis, Arnhem
Triggerfinger
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:15
Ruben Hein
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:45
Daniel Lohues
Neushoorn, Leeuwarden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Jodymoon
Nijend 24, Anderen
20:30
Racoon
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
16:00
Achterhoeks Metalfestival
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
11:15
Amfipop
Openluchttheater Engbergen, Voorst
20:00
Absolutely Floyd / Bootleg Doors
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Orpheus, Apeldoorn
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tom Walker
Paard, Den Haag
19:30
Judy Blank
Paard, Den Haag
20:00
Nelson Latif & Marcelo Godoy
Paco Plumtrek, Almelo
12:30
De Grote Prijs - Singer-Songwriter Finale
Paradiso, Amsterdam
19:30
De Grote Prijs - Finale Bands Electronics
Paradiso, Amsterdam
Drax Project
Paradiso, Amsterdam
22:30
Kaiit
Paradiso, Amsterdam
20:00
philharmonie zuidnederland - Liza Ferschtman schittert in Bernstein
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Parktheater, Eindhoven
17:30
The JB's
Patronaat, Haarlem
20:30
Wild Man Conspiracy
PlusEtage, Baarle-Nassau