Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Swaf
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
V11
Rotterdam
Veluvine
Nunspeet
Victorie
Alkmaar
Willemeen
Arnhem
20:00
Winston
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
't Ukien
Kampen
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Ahoy
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Artishock
Soest
ATLAS Theater
Emmen
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
C.C. 't Vondel
Halle
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Cultura
Ede
20:00
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
De Bosuil
Weert
20:00
De Flux
Zaandam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Meester
Almere
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Pul
Uden
21:00
De Pul
Uden
De Stenge
Heinkenszand
21:00
De Zwerver
Oostende
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Duycker
Hoofddorp
Dynamo
Eindhoven
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Hedon
Zwolle
22:00
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Het Klooster
Woerden
20:30
Het Podium
Hoogeveen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Het Veur Theater
Leidschendam
Hof in Salland
Raalte
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
Meervaart
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
21:00
Mezz
Breda
22:00
Mezz
Breda
20:00
Molen De Ster
Utrecht
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
23:00
Paard
Den Haag
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Scagon theater
Schagen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vrijdag 20 januari 2017
21:00
Henk & Melle
Swaf, Hoorn
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Carrousel, Ommen
20:30
Enge Buren - Ruk!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater De Kolk, Assen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Kom, Nieuwegein
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Omval, Diemen
Paul de Munnik
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Mini & Maxi
Theater De Veste, Delft
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Willem, Papendrecht
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Theater De Winsinghhof, Roden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
LOS - VAST
Theater Ludens, Voorburg
21:00
Lucky Fonz III - Superlekker
Theater Walhalla, Rotterdam
Rondé
TivoliVredenburg, Utrecht
Trentemoller
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ahmet Aslan
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Noord Nederlands Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
de Sp aties / The Sensational Second Cousins / Combo Koedijk
V11, Rotterdam
The Dutch Eagles
Veluvine, Nunspeet
The Dirty Daddies
Victorie, Alkmaar
Batushka / Arkona / Support
Willemeen, Arnhem
20:00
Bounty Island / Goodnight Moonlight / Track Club Party
Winston, Amsterdam
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 21 januari 2017
20:00
A slice of Dylan
't Ukien, Kampen
Jeroen van der Boom
Agnietenhof, Tiel
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Agora Theater Druten, Druten
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
21:00
Kid Harlequin
Altstadt, Eindhoven
20:30
Maarten Hogenhuis Trio
Artishock, Soest
Daniël Arends - De Afterparty
ATLAS Theater, Emmen
22:00
Sweet Mary Jane
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
Martin Turner's Wishbone Ash
Boerderij, Zoetermeer
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. 't Vondel, Halle
Natalia
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Pieter Derks - Spot
Cultura, Ede
20:00
Frank Blueka
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
DeWolff
De Bosuil, Weert
20:00
KEIHARD LACHEN MET JAVIER GUZMAN - PATRICK MEIJER - FABIAN FRANCISCUS
De Flux, Zaandam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Kattendans, Bergeijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Bartek / Saguaro / Sonic Bloom
De Meester, Almere
Cabarestafette
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Martijn Hillenius - De man in bonus
De Nieuwe Kolk, Assen
The Pineapple Thief
De Pul, Uden
21:00
St. Tropez
De Pul, Uden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Stenge, Heinkenszand
21:00
Promised Land Sound
De Zwerver, Oostende
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Diligentia, Den Haag
20:15
Trentemoller
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Reservoir Dogs Band
Duycker, Hoofddorp
Call It Off (Abandoned Release Show)
Dynamo, Eindhoven
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Batushka
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Peer / The Maureens / Wooden Soldiers
Gelderlandfabriek, Culemborg
20:00
Vers Gras
Grenswerk, Venlo
20:30
Back To Black ft Kim Hoorweg
Groene Engel, Oss
20:00
De Vieze Ma3seb Tour: Hef / Jermaine Niffer / Josylvio / Zack Ink
Hedon, Zwolle
22:00
Wipneus en Pim
Hedon, Zwolle
21:00
Bertus Borgers & The Young Retro's / Eamonn McCormack
Het Bolwerk, Sneek
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Klooster, Woerden
20:30
Ralph de Jong & Band
Het Podium, Hoogeveen
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Veur Theater, Leidschendam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Hof in Salland, Raalte
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kennemer Theater, Beverwijk
Darlyn
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Angels en Demons : Art of Pain / Blackbriar / Conorach / Venator
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Alfonso Aroca Flamenco Jazz Quintet
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Lucifericon
Little Devil, Tilburg
Minou Bosua - Minoux
Meervaart, Amsterdam
18:30
Bounds of Modesty
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dilana Smith
Metropool, Hengelo
21:00
There There in Mezz Breda
Mezz, Breda
22:00
80's Verantwoord
Mezz, Breda
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden - Unsung Heroes
Molen De Ster, Utrecht
21:00
Messengers Revisited
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Rockabilly Blitz
Neushoorn, Leeuwarden
José González
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Blues Harp Explosion! feat. Magic Dick, James Harman & Giles Robson
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
DakhaBrakha
Paard, Den Haag
20:00
David Hillyard & the Rocksteady 7
Paard, Den Haag
20:30
Grenadeers
Paard, Den Haag
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Paard, Den Haag
The Dutch Eagles
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Black Label + Skullsuit + Crazy Cult Roadshow
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Posttheater, Arnhem
20:00
OG Maco
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Pink Project
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Scagon theater, Schagen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen