Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Groene Engel
Oss
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Duycker
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Mezz
Breda
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Lotto Arena
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
De Meester
Almere
Victorie
Alkmaar
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
BIRD
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Mezz
Breda
20:30
Todo
Best
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Little Devil
Tilburg
Extase
Tilburg
21:00
V11
Rotterdam
21:00
P3
Purmerend
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Simplon
Groningen
21:00
Luxor Live
Arnhem
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Billie's Bar
Amsterdam
Music Club Kampen
Kampen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Paard
Den Haag
22:00
Taverne
Bergen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
013
Tilburg
23:00
Patronaat
Haarlem
23:45
Paradiso
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Scheldetheater
Terneuzen
Kursaal Oostende
Oostende
Lindenberg Theater
Nijmegen
Podium Neede
Neede
Bon theater
Medemblik
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Witte Theater
IJmuiden
4AD
Diksmuide
Theater Bouwkunde
Deventer
Fransche School Culemborg
Culemborg
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater Bellevue
Amsterdam
Splendor
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Hof 88
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
12:00
The Stables
Boskoop
013
Tilburg
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
De Perifeer
Deventer
15:00
Concerto
Amsterdam
17:00
PopEi
Eindhoven
vrijdag 30 september 2016
20:00
FS Green & Mc Fit + Nixus, Seth
Groene Engel, Oss
New Model Army
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
De Deeldeliers
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Brückenbauer + Fools & Pretenders + Rebel Radio
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
NUHR
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Grote Prijs van Nederland Kwartfinale Hiphop
Duycker, Hoofddorp
20:00
Krachtstroom met o.a. White Miles
Vorstin, Hilversum
20:00
De Dijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Bars and Melody
Patronaat, Haarlem
20:00
Babyshakers (punk) / Boycot / Hang Youth / Od kids / The Anomalys / Th
Patronaat, Haarlem
The Boxer Rebellion
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Nederlands Kamerkoor
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Satan
Altstadt, Eindhoven
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Iduna, Drachten
20:00
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
3J'S
Bibelot, Dordrecht
20:00
My Baby
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Moderat
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Coma Commander / Drunktank
Mezz, Breda
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Orpheus, Apeldoorn
Nickelback
Lotto Arena, Antwerpen
John Coffey
Paradiso, Amsterdam
Lil Kleine - Topdown Tour The Grand Final
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Mini & Maxi
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Bier, Bands & Bunkeren
De Meester, Almere
Nirvana - 25 Years of Nevermind
Victorie, Alkmaar
20:15
Her Majesty
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Sneek, Sneek
20:15
Vreemde Kostgangers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Hidden Agenda Deluxe
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Bert Visscher - Zelden Zoiets Gezien
Flint, Amersfoort
20:30
Margriet Sjoerdsma
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Werftheater, Utrecht
20:30
Fabian Franciscus
De Kargadoor, Utrecht
20:30
JMSN
BIRD, Rotterdam
Kurt Rosenwinkel Trio
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Soulmachine
Vorstin, Hilversum
20:30
Monomyth
Patronaat, Haarlem
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Parktheater, Eindhoven
20:30
Life`s Electric
Paard, Den Haag
20:30
Julian Sas + support
Mezz, Breda
20:30
Deposit
Todo, Best
Delain
Luxor Live, Arnhem
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
20:30
Dandelion
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
The Doors Alive
Hedon, Zwolle
21:00
Stonerider
De Bosuil, Weert
21:00
Rage Against The System
Little Devil, Tilburg
Mark Foggo's Skasters
Extase, Tilburg
21:00
The Glücks
V11, Rotterdam
21:00
KingFisher Sky / Sleeping Romance
P3, Purmerend
21:00
Frenkie's Funky Friday
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
red ribbon army ['Interracial' release party]
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Jaimi Faulkner
Simplon, Groningen
21:00
Liwet's Eye albumrelease
Luxor Live, Arnhem
A Balladeer
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Brenda Frans
Billie's Bar, Amsterdam
Stahlzeit
Music Club Kampen, Kampen
22:00
Ruben Hoeke Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Enter The Gallow
Paard, Den Haag
22:00
Aanwijsstokjes
Taverne, Bergen
22:00
King Champion Sounds
Paradiso, Amsterdam
22:00
Cassie Ramone / Colleen Green
Paradiso, Amsterdam
23:00
King Shiloh Soundsystem
013, Tilburg
23:00
DJ Signal / Emperor / Kasra / Mefjus
Patronaat, Haarlem
23:45
Boss
Paradiso, Amsterdam
zaterdag 01 oktober 2016
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Minou Bosua - Minoux
Theater Ludens, Voorburg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Scheldetheater, Terneuzen
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
Marc-Marie Huijbregts
Lindenberg Theater, Nijmegen
André Manuel - De Onzen
Podium Neede, Neede
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Bon theater, Medemblik
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Witte Theater, IJmuiden
Krankland
4AD, Diksmuide
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Bouwkunde, Deventer
Micha Wertheim - Ergens Anders
Fransche School Culemborg, Culemborg
Jochen Otten
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam
Martha Jane & The Talisman
Splendor, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Hof 88, Almelo
Maaike Ouboter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ton Kas - JABROER
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
12:00
Johnny Verger
The Stables, Boskoop
Epic Metal Fest
013, Tilburg
15:00
Stars On Trash Vol 1
Neushoorn, Leeuwarden
15:00
DW Robertson
De Perifeer, Deventer
15:00
The Great Communicators
Concerto, Amsterdam
17:00
Sonic Boom
PopEi, Eindhoven