Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Effenaar
Eindhoven
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Paard
Den Haag
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
So What!
Gouda
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
Effenaar
Eindhoven
Boerderij
Zoetermeer
Kennemer Theater
Beverwijk
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Hoftheater
Raalte
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Mezz
Breda
21:00
Vera
Groningen
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Musicon
Den Haag
23:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Hedon
Zwolle
MIDI Tilburg
Tilburg
19:30
De Meester
Almere
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:45
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
TAC
Eindhoven
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
RASA
Utrecht
21:00
Manifesto
Hoorn
Theater Posa
Lelystad
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
Gashouder
Dedemsvaart
22:30
Corneel
Lelystad
Fransche School Culemborg
Culemborg
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:00
Corneel
Lelystad
21:00
Café ‘t Spektakel
Asten
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
L'entrepot
Arlon
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Schakel
Gilze
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De KultuurKlup
Elst
21:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Dok6
Panningen
20:00
Atak
Enschede
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
21:00
De Noviteit
Monster
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Stuk
Leuven
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
NTGent
Gent
Bibelot
Dordrecht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
12:30
Nieuwe Nor
Heerlen
vrijdag 06 maart 2015
Memphis Maniacs
Effenaar, Eindhoven
20:00
Miss Montreal
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Mister and Mississippi
Paard, Den Haag
Mr. Polska
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Mulder & Sons
So What!, Gouda
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Najib Amhali: I Amhali
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Beauforthuis, Austerlitz
Navarone
Effenaar, Eindhoven
Neal Morse
Boerderij, Zoetermeer
Niels Geusebroek - Here Am I
Kennemer Theater, Beverwijk
23:00
Nina Kraviz
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Oceaán
Merleyn, Nijmegen
20:00
Oeloek - Prille Roest
Hoftheater, Raalte
Pater Moeskroen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:30
Peter Corry - Celtic Rhythms
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Peter Pan Speedrock
Mezz, Breda
21:00
Plaatpresentatie Sprokkelhout + The Howl Ensemble
Vera, Groningen
21:00
Powder For Pigeons
Altstadt, Eindhoven
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
Wilminktheater, Enschede
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Schouwburg de Lawei, Drachten
Saint Motel
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Satellite Stories
013, Tilburg
20:00
Schudden - Perrongeluk
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Skerryvore
Duycker, Hoofddorp
20:30
Steffen Morrison / The Fresh Cuts
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Subrockers
Musicon, Den Haag
23:00
Superstijl
Effenaar, Eindhoven
20:00
T-99
Hedon, Zwolle
The Black Marble Selection
MIDI Tilburg, Tilburg
19:30
The Eagles Classic albums weekend
De Meester, Almere
20:00
The Ex + Wolvon + Nancy Acid
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:45
The Lasses
De Kargadoor, Utrecht
20:00
The Rosenberg Trio
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Theatertour 2015
Het Klooster, Woerden
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Theater 't Pand, Gorinchem
Tinashe
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Toxic Shock
Little Devil, Tilburg
20:00
Tri State Corner
Oefenbunker, Landgraaf
21:00
Vlek
TAC, Eindhoven
20:30
Voor De Prijzen en De Roem
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Within Temptation
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Walhalla, Rotterdam
zaterdag 07 maart 2015
20:00
3J'S
Chassé Theater, Breda
22:00
80's Verantwoord
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Ali B beken(d)t
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Amsterdam Klezmer Band
RASA, Utrecht
21:00
ANIday
Manifesto, Hoorn
Anne Jan Toonstra - Oi
Theater Posa, Lelystad
Anouk
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Awna Teixeira
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
Aynsley Lister / Timo de Jong
Gashouder, Dedemsvaart
22:30
Back & Forward
Corneel, Lelystad
Beatrice van der Poel | Heelhuids
Fransche School Culemborg, Culemborg
21:00
Belgian Asociality
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:00
Bo Saris
Corneel, Lelystad
21:00
Bombardier Muffy / The Gooch / Tsar Bompa
Café ‘t Spektakel, Asten
20:00
Bon Scotch
Nijdrop, Opwijk
20:00
Boys Named Sue
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Brokstukken - Cabaretteketet
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Brutus / Daggers / Raketkanon
L'entrepot, Arlon
21:00
BX Bluesband
De Peppel, Zeist
20:00
Cabarestafette
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Cameretten
De Schakel, Gilze
20:30
Carel Kraayenhof
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
De KultuurKlup, Elst
21:00
Channing Blaze'Um / Gigi / Subtle
C.C. Cayen, Enkhuizen
20:30
Clan Of Xymox
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
De Nieuwe Kolk, Assen
Daniël Arends - Carte Blanche
Dok6, Panningen
20:00
Danny Vera
Atak, Enschede
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Zaantheater, Zaandam
20:00
De Deeldeliers (Bas van Lier / Jules Deelder)
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
DIFF: EP-presentatie + Jack Bottleneck
Podium Asteriks, Leeuwarden
21:00
Different
De Noviteit, Monster
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
De Maaspoort, Venlo
20:15
Fatoumata Diawara
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
21:00
Flip en de Noormannen / Jeroen Kant
Café Wilhelmina, Eindhoven
19:30
Franco Battiato
Melkweg, Amsterdam
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Frank van Pamelen - Complot
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Frazey Ford & Band
Stuk, Leuven
21:00
Freak Kitchen
De Bosuil, Weert
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
NTGent, Gent
Geza Weisz
Bibelot, Dordrecht
20:00
Gotcha!
Gebr. De Nobel, Leiden
12:30
Guitar Matrix
Nieuwe Nor, Heerlen