Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
De Pul
Uden
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Helling
Utrecht
20:00
Gelredome
Arnhem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Iduna
Drachten
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Rotown
Rotterdam
21:00
Cafe Rocks
Enschede
22:00
De Fles
Spijkenisse
16:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
'T Auwt Patronaat
Beek
20:30
Hedon
Zwolle
23:00
Hedon
Zwolle
21:00
N9
Eeklo
20:00
De Meester
Almere
20:30
O.J.C. De Roos
Deurne
Trix
Antwerpen
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:45
EKKO
Utrecht
22:00
Bibelot
Dordrecht
013
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Atak
Enschede
21:00
Hedon
Zwolle
16:00
Concerto
Amsterdam
23:00
Victorie
Alkmaar
21:30
De Noot
Amersfoort
17:00
Stevenskerk
Nijmegen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Estrado
Harderwijk
Gigant
Apeldoorn
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
16:30
Mezz
Breda
20:00
Koninklijke Muntschouwburg
Brussel
17:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
15:00
Het Bolwerk
Sneek
19:30
Café de Pilaren
Alkmaar
15:30
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:30
LantarenVenster
Rotterdam
(Bar Restaurant) Sijf
Rotterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
14:00
RASA
Utrecht
20:00
Botanique
Brussel
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Hedon
Zwolle
22:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
Theater Meerzigt
Eastermar
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
18:00
dB's
Utrecht
18:00
Taverne
Bergen
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
16:00
Little Devil
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:30
EKKO
Utrecht
16:00
The Lane
Oostburg
15:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Musicon
Den Haag
16:00
Burgerweeshuis
Deventer
15:30
Mezz
Breda
19:00
Iduna
Drachten
Podium 't Beest
Goes
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
Patronaat
Haarlem
15:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Groene Engel
Oss
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Parktheater
Eindhoven
Cultuurhuis Heerlen
Heerlen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
Extase
Tilburg
14:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Rotown
Rotterdam
20:00
Vooruit
Gent
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
zaterdag 27 september 2014
15:00
Masters of Metal / RAW / The Unforgiven
De Pul, Uden
20:00
Max van den Burg - Amok
Werftheater, Utrecht
20:00
Mirusia Louwerse
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Monomyth / Shaking Godspeed
De Helling, Utrecht
20:00
Monster Jam XXL
Gelredome, Arnhem
20:15
Muzikale Helden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Najib Amhali
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Negative Approach + Supports
Iduna, Drachten
23:00
Neophyte
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Nijmeegse Kunstnacht @ Merleyn
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater 't Pand, Gorinchem
Oscar and the Wolf
Rotown, Rotterdam
21:00
Popronde Enschede
Cafe Rocks, Enschede
22:00
Purple Rainbow
De Fles, Spijkenisse
16:00
Re-Flect
Baroeg, Rotterdam
20:00
Red Snapper
Melkweg, Amsterdam
Rikky Rokker Experience
'T Auwt Patronaat, Beek
20:30
Rowwen Heze
Hedon, Zwolle
23:00
Sabotage
Hedon, Zwolle
21:00
Shane Alexander / Assunta & The Light Orchestra
N9, Eeklo
20:00
Shawn James & The Shapeshifters
De Meester, Almere
20:30
Skylove / The Anaesthetics
O.J.C. De Roos, Deurne
SOHN
Trix, Antwerpen
19:30
Soja
Melkweg, Amsterdam
21:00
Soul Live 5th Year Anniversary edition
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:45
Strand Of Oaks
EKKO, Utrecht
22:00
Superstijl
Bibelot, Dordrecht
The Baseballs
013, Tilburg
The Bootleg Beatles
Melkweg, Amsterdam
22:00
The Hard Way LIVE
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
The Kik
Atak, Enschede
21:00
The Smiths Indeed
Hedon, Zwolle
16:00
The Tibbs
Concerto, Amsterdam
23:00
The Tightropes
Victorie, Alkmaar
21:30
The ZZ Tops
De Noot, Amersfoort
17:00
Tommy Ebben
Stevenskerk, Nijmegen
20:00
We Stood Like Kings
Oefenbunker, Landgraaf
zondag 28 september 2014
20:00
50 jaar Kinks
Estrado, Harderwijk
A.J. Croce
Gigant, Apeldoorn
19:30
Albert Hammond Sr.
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
16:30
Arthur Adam
Mezz, Breda
20:00
Asaf Avidan
Koninklijke Muntschouwburg, Brussel
17:00
Ben Granfelt
De Fles, Spijkenisse
20:00
BIRD presents The Foreign Exchange
BIRD, Rotterdam
20:00
Blackberry'n Mr. Boo-Hoo
Den Heilige Cornelius, Roermond
15:00
Blue Grass Boogiemen
Het Bolwerk, Sneek
19:30
Blues On The Rockz
Café de Pilaren, Alkmaar
15:30
Dave McGraw & Mandy Fer
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
20:00
De Beste Singer-Songwriter van Nederland
Paradiso, Amsterdam
21:30
De Kift
LantarenVenster, Rotterdam
Dutch Bacon Brothers
(Bar Restaurant) Sijf, Rotterdam
16:00
Ellen ten Damme
Concerto, Amsterdam
14:00
Festival RASAMania!: Shantala Subramanyam
RASA, Utrecht
20:00
First Aid Kit
Botanique, Brussel
Hadewych Minis
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Hedon Presents: The Muncks / Dear Steve
Hedon, Zwolle
22:00
Heidi Happy
Paradiso, Amsterdam
15:00
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
Theater Meerzigt, Eastermar
20:00
Jochem Myjer
AFAS Circustheater, Scheveningen
18:00
Join The Cavalry
dB's, Utrecht
18:00
Joost De Lange Rock/Blues Experience
Taverne, Bergen
16:00
JPK Band
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
16:00
MMM: Jaguar (UK) + Vortex + Wizard (D) + Salem (UK) + Avenger (UK)
Little Devil, Tilburg
Nick Howard
Paradiso, Amsterdam
20:00
Nishe Presents… ReaZun
The Breakfast Club
BIRD, Rotterdam
16:15
Number Nine
Gigant, Apeldoorn
20:30
Oscar and the Wolf
EKKO, Utrecht
16:00
Paul Batto
The Lane, Oostburg
15:00
Plato Planet
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Playyard
Musicon, Den Haag
16:00
Qetiq
Burgerweeshuis, Deventer
15:30
Revölvo
Mezz, Breda
19:00
Scott H. Biram + Support
Iduna, Drachten
Shawn James & The Shapeshifters
Podium 't Beest, Goes
Sinead O' Connor
Melkweg, Amsterdam
20:15
Stevie Ann
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Strand Of Oaks
Trix, Antwerpen
The Casualties
Oefenbunker, Landgraaf
21:00
The Smiths Indeed
Patronaat, Haarlem
15:00
Trijntje Oosterhuis - Acoustic Sunday Sessions
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Yori Swart + Robin Borneman
Groene Engel, Oss
maandag 29 september 2014
Asaf Avidan
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Cabaretteketet
Parktheater, Eindhoven
First Aid Kit
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 30 september 2014
Animals as Leaders / Tesseract
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Ashton Brothers - Treasures
Parktheater, Eindhoven
Chastity Brown
Cultuurhuis Heerlen, Heerlen
20:15
Hadewych Minis
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Knight Area
Extase, Tilburg
14:30
Krasse Knarren Revue - Try out
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
MAAR ONDERTUSSEN
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Mirusia Louwerse
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Sleepy Sun
Rotown, Rotterdam
20:00
Suuns
Vooruit, Gent
The Hackensaw Boys
Paradiso, Amsterdam
The Maine
Melkweg, Amsterdam
20:00
‘JAN LIVE’ theatertour
Theater De Lampegiet, Veenendaal