PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina 16
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
ma 05 jul
Galderse Meren
Breda
Zeeheldentheater
Den Haag
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
Rockhal
20:30
Effenaar
Eindhoven
di 06 jul
20:00
Paradiso
Amsterdam
wo 07 jul
Flugplatz Neustadt-Glewe
Neustadt-Glewe
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
do 08 jul
Flugplatz Neustadt-Glewe
Neustadt-Glewe
14:30
BIRD
Rotterdam
Markant Uden
Uden
1
20:00
Vrijthof
Maastricht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paleis Soestdijk
Baarn
Ahoy
Rotterdam
20:00
De Pul
Uden
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Megaland
Landgraaf
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
BIRD
Rotterdam
20:15
Neushoorn
Leeuwarden
vr 09 jul
Ahoy
Rotterdam
Flugplatz Neustadt-Glewe
Neustadt-Glewe
Festivalterrein Beekse Bergen
Hilvarenbeek
Evenemententerrein A2 Weert Noord
Weert
Chassé Theater
Breda
14:00
Burgerweeshuis
Deventer
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
19:00
Rotown
Rotterdam
19:15
Bibelot
Dordrecht
19:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Metropool
Hengelo
20:00
Vrijthof
Maastricht
Paleis Soestdijk
Baarn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Megaland
Landgraaf
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Stadsspeeltuin de Speelhoorn
Hoorn
20:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:30
So What!
Gouda
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Cacaofabriek
Helmond
21:30
Bibelot
Dordrecht
21:30
Metropool
Hengelo
22:15
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
za 10 jul
Ahoy
Rotterdam
Flugplatz Neustadt-Glewe
Neustadt-Glewe
Balkenhaven
Zaandam
Festivalterrein Beekse Bergen
Hilvarenbeek
Gaasperpark
Amsterdam-Zuidoost
Evenemententerrein A2 Weert Noord
Weert
Chassé Theater
Breda
Burgerweeshuis
Deventer
Leidse Hout
Leiden
Steenbergerpark
Hoogeveen
Openluchttheater Engbergen
Voorst
10:00
AFAS Live
Amsterdam
13:00
AFAS Live
Amsterdam
19:00
Rotown
Rotterdam
19:30
Vera
Groningen
Gelredome
Arnhem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Vrijthof
Maastricht
Paleis Soestdijk
Baarn
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Megaland
Landgraaf
Q-Factory
Amsterdam
1
20:15
Cacaofabriek
Helmond
Paradiso
Amsterdam
1
20:30
Trinitatiskapel
Dordrecht
21:00
Rotown
Rotterdam
zo 11 jul
Ahoy
Rotterdam
Flugplatz Neustadt-Glewe
Neustadt-Glewe
Festivalterrein Beekse Bergen
Hilvarenbeek
Gaasperpark
Amsterdam-Zuidoost
Evenemententerrein A2 Weert Noord
Weert
Burgerweeshuis
Deventer
10:00
AFAS Live
Amsterdam
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:15
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Vrijthof
Maastricht
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
ma 12 jul
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Rockhal
20:30
Effenaar
Eindhoven
di 13 jul
19:30
Melkweg
Amsterdam
wo 14 jul
19:00
Concertgebouw
Amsterdam
1

maandag 05 juli 2021

Ploegendienst Festival Galderse Meren , Breda
Zeeheldenfestival Zeeheldentheater, Den Haag
Thom Yorke Tomorrow’s Modern Boxes AFAS Live, Amsterdam
20:00
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken Openluchttheater Rivierenhof, Deurne

dinsdag 06 juli 2021

woensdag 07 juli 2021

Airbeat One Flugplatz Neustadt-Glewe, Neustadt-Glewe

donderdag 08 juli 2021

Airbeat One Flugplatz Neustadt-Glewe, Neustadt-Glewe
14:30
BRUUT! & Anton Goudsmit BIRD, Rotterdam
Foto Rose Tattoo
Rose Tattoo Markant Uden, Uden
1
20:00
André Rieu Vrijthof, Maastricht
20:00
Tino Martin - Liefde en Geluk Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nile Rodgers & Chic Paleis Soestdijk, Baarn
Foto John Legend
John Legend Ahoy, Rotterdam
20:00
Tizaan Alphonso Quintet Poppodium Volt, Sittard
Landgraaf Live: Wir Sind Spitze Megaland, Landgraaf
20:00
De Amsterdamse Zomer: Ellen ten Damme Olympisch Stadion, Amsterdam

vrijdag 09 juli 2021

NN North Sea Jazz Ahoy, Rotterdam
Airbeat One Flugplatz Neustadt-Glewe, Neustadt-Glewe
WOO HAH! Festivalterrein Beekse Bergen, Hilvarenbeek
Bospop Evenemententerrein A2 Weert Noord, Weert
Breda Live Chassé Theater, Breda
14:00
Hoogtevrees Burgerweeshuis, Deventer
16:00
De Amsterdamse Zomer: Glennis Grace - matinee Olympisch Stadion, Amsterdam
19:15
Michelle David & The Gospel Sessions - It’s A Soulful Christmas Bibelot, Dordrecht
19:30
The Fortunate Sons Metropool, Hengelo
20:00
André Rieu Vrijthof, Maastricht
Foto Racoon
Racoon Paleis Soestdijk, Baarn
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Orpheus, Apeldoorn
Foto Landgraaf Live: The Dirty Daddies
Landgraaf Live: The Dirty Daddies Megaland, Landgraaf
20:00
De Amsterdamse Zomer: Glennis Grace Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Grollo - Tribute To Cuby & The Blizzards Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Hans Hannemann Stadsspeeltuin de Speelhoorn, Hoorn
20:00
The Kik Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:30
Bruut! & Anton Goudsmit So What!, Gouda
21:00
Rats on Rafts Rotown, Rotterdam
21:30
Michelle David & The Gospel Sessions - It’s A Soulful Christmas Bibelot, Dordrecht
21:30
The Fortunate Sons Metropool, Hengelo
22:15
The Kik Openluchttheater De Goffert, Nijmegen

zaterdag 10 juli 2021

NN North Sea Jazz Ahoy, Rotterdam
Airbeat One Flugplatz Neustadt-Glewe, Neustadt-Glewe
18HRS Festival Balkenhaven, Zaandam
WOO HAH! Festivalterrein Beekse Bergen, Hilvarenbeek
Guilty Pleasure Festival Gaasperpark, Amsterdam-Zuidoost
Bospop Evenemententerrein A2 Weert Noord, Weert
Breda Live Chassé Theater, Breda
Hoogtevrees Burgerweeshuis, Deventer
Werfpop Leidse Hout, Leiden
Stadsfestival Hoogeveen Steenbergerpark, Hoogeveen
Robin Borneman Openluchttheater Engbergen, Voorst
10:00
K3 - Dromen! AFAS Live, Amsterdam
13:00
K3 - Dromen! AFAS Live, Amsterdam
19:30
New Bomb Turks Vera, Groningen
Foto Iron Maiden
Iron Maiden Gelredome, Arnhem
20:00
André Rieu Vrijthof, Maastricht
20:00
Ilse DeLange Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Orpheus, Apeldoorn
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Judy Blank Poppodium Volt, Sittard
Foto Landgraaf Live: Martijn Fischer zingt Hazes
Landgraaf Live: Martijn Fischer zingt Hazes Megaland, Landgraaf

zondag 11 juli 2021

NN North Sea Jazz Ahoy, Rotterdam
Airbeat One Flugplatz Neustadt-Glewe, Neustadt-Glewe
WOO HAH! Festivalterrein Beekse Bergen, Hilvarenbeek
Guilty Pleasure Festival Gaasperpark, Amsterdam-Zuidoost
Bospop Evenemententerrein A2 Weert Noord, Weert
Hoogtevrees Burgerweeshuis, Deventer
10:00
K3 - Dromen! AFAS Live, Amsterdam
12:00
De Amsterdamse Zomer: Tino Martin - lunchshow Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
De Amsterdamse Zomer: Tino Martin - matinee Olympisch Stadion, Amsterdam
16:15
Judy Blank show 1 Podium Victorie, Alkmaar
20:00
André Rieu Vrijthof, Maastricht
20:00
Judy Blank show 2 Podium Victorie, Alkmaar
20:00
De Amsterdamse Zomer: Tino Martin Olympisch Stadion, Amsterdam

maandag 12 juli 2021

dinsdag 13 juli 2021

woensdag 14 juli 2021

Pagina 16