Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
OCCII
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Stevenskerk
Nijmegen
Vorstin
Hilversum
19:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:00
dB's
Utrecht
De Helling
Utrecht
De Hip
Deventer
15:00
De Kaaij
Nijmegen
De Pul
Uden
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Paradiso
Amsterdam
23:45
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Rotown
Rotterdam
Stevenskerk
Nijmegen
22:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Artis
Amsterdam
14:30
Baroeg
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
12:00
EKKO
Utrecht
20:00
Fort33
Leusden
21:00
LOLA050
Groningen
Melkweg
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
19:30
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Taveerne Tivoli
Raalte
21:00
V11
Rotterdam
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
dB's
Utrecht
20:00
LOLA050
Groningen
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
14:00
Openluchttheater Ede
Ede
19:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
12:30
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
16:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
19:30
Patronaat
Haarlem
15:00
PopEi
Eindhoven
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:00
dB's
Utrecht
Hedon
Zwolle
20:00
LOLA050
Groningen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
Paradiso
Amsterdam
RAI Theater
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:00
dB's
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
The Jack
Eindhoven
20:30
Zuiderparktheater
Den Haag
17:00
BIRD
Rotterdam
19:30
dB's
Utrecht
De Bosuil
Weert
20:15
Het Koelhuis
Zutphen
20:00
Katwijkse Branding Surfclub
Katwijk
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Stevenskerk
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
20:00
Artis
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:15
Geertekerk
Utrecht
18:00
LOLA050
Groningen
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Zuiderparktheater
Den Haag
15:00
Amstelkerk
Amsterdam
15:30
Baroeg
Rotterdam
18:30
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Little Devil
Tilburg
donderdag 18 juli 2019
20:30
Lucidvox
OCCII, Amsterdam
20:00
Latifah
Paradiso, Amsterdam
Max Weinberg's Jukebox
Paradiso, Amsterdam
20:00
Typhoon akoestische veranda sessies
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Josh Ritter
Stevenskerk, Nijmegen
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
vrijdag 19 juli 2019
19:00
Albion
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:00
Carrie Nation & The Speakeasy
dB's, Utrecht
Everlast
De Helling, Utrecht
White Cowbell Oklahoma
De Hip, Deventer
15:00
Sweet Mary Jane
De Kaaij, Nijmegen
Black Mirrors / Boskat / The Vintage Caravan
De Pul, Uden
23:00
Via Electronica
Doornroosje, Nijmegen
21:00
The Brains
Little Devil, Tilburg
19:30
Perry Farrel's Kind Heaven Orchestra
Melkweg, Amsterdam
20:30
Praags Philharmonisch Orkest
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Josh Ritter
Paradiso, Amsterdam
23:45
KLEAR / MilkyWay
Paradiso, Amsterdam
20:30
Beechwood
Patronaat, Haarlem
The Wailers
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
The Hearted
Rotown, Rotterdam
Lucky Fonz III
Stevenskerk, Nijmegen
22:00
Official DMF afterparty
The Jack, Eindhoven
zaterdag 20 juli 2019
20:00
Zoomeravonden - Dry Riverbed Trio
Artis, Amsterdam
14:30
Tales From The Punx: The Casualties + The Varukers + Total Chaos + Omi
Baroeg, Rotterdam
Gruppo Sportivo
Boerderij, Zoetermeer
12:00
De Leuke Festival
EKKO, Utrecht
20:00
Hollandse hits met Mike Klein
Fort33, Leusden
21:00
Live at Lola: RAW MEDICINE (ex herman brood) + BLUES COWBOYS (met Lou
LOLA050, Groningen
Action Bronson
Melkweg, Amsterdam
23:00
Annix
Melkweg, Amsterdam
20:30
The Prague Philharmonic Orchestra
Openluchttheater Cabrio, Soest
19:30
Vierdaagse Orkest
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Fuad Hassen, Vincent Geers, Martijn Oosterhuis & Roel c Verburg - Come
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:30
The Wieners
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
The Wieners play The Everly Brothers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
White Cowbell Oklahoma
Taveerne Tivoli, Raalte
21:00
Baroeg XS: Necronomidol @V11
V11, Rotterdam
15:45
Club Vondel #7
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Peter van Rooijen & band
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Amadou & Mariam / The Blind Boys of Alabama
Zuiderparktheater, Den Haag
zondag 21 juli 2019
20:00
Kepi Ghoulie / Lone Wolf / Masked Intruder / Priceduifkes / Sidewalk (
dB's, Utrecht
20:00
The Casualties / Total Chaos / Justify all Means / Heart Monitors
LOLA050, Groningen
Peter Doherty & The Puta Madres
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
14:00
Lukic
Openluchttheater Ede, Ede
19:00
Praags Philharmonisch Orkest
Openluchttheater Hertme, Hertme
12:30
Kapitein Winokio (middag)
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
16:00
Kapitein Winokio (namiddag)
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
19:30
Angel Du$t / Higher Power
Patronaat, Haarlem
15:00
Meneer Schurk
PopEi, Eindhoven
12:00
Göksel Yilmaz Ensemble & Jasper Iturrospe
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Roxeanne Hazes & Ruben Annink
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
maandag 22 juli 2019
Anathema
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Moloch / Thou
dB's, Utrecht
Black Stone Cherry
Hedon, Zwolle
20:00
Live at LOLA: D.I. [US] + Two Two 79
LOLA050, Groningen
20:30
Madeleine Peyroux
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 23 juli 2019
20:30
East Riding Senior Wind Band / Youth Jazz Orchestra
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:00
Pink Martini
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:30
Betty Wright
Paradiso, Amsterdam
Nick Mason's Saucerful Of Secrets
RAI Theater, Amsterdam
woensdag 24 juli 2019
20:00
Betty Wright
013, Tilburg
20:00
Gilberto Gil
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Judah And The Lion
Paradiso, Amsterdam
The Allman Betts Band
Paradiso, Amsterdam
donderdag 25 juli 2019
Riverside (PL)
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Get Dead
dB's, Utrecht
19:30
Naâman
Melkweg, Amsterdam
The Proclaimers
Paradiso, Amsterdam
22:00
Dirtwire
Paradiso, Amsterdam
21:00
Thirsty Thursday's The Mullet Monster Mafia
The Jack, Eindhoven
20:30
Graham Nash
Zuiderparktheater, Den Haag
vrijdag 26 juli 2019
17:00
TBA
BIRD, Rotterdam
19:30
D.R.I.
dB's, Utrecht
Riverside (PL)
De Bosuil, Weert
20:15
Het Nederlands Strijkersgilde
Het Koelhuis, Zutphen
20:00
Lemon (NL)
Katwijkse Branding Surfclub, Katwijk
20:30
The Beatles Revival Band
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Tante Joke Karaoke Band
Paradiso, Amsterdam
20:00
Clowns
Patronaat, Haarlem
21:00
The Positives play Green Day
Rotown, Rotterdam
20:30
Graham Nash
Stevenskerk, Nijmegen
Monster Magnet
TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
Tante Joke Karaoke Band
TivoliVredenburg, Utrecht
zaterdag 27 juli 2019
16:00
Nien en Suis Barrel Covers
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
20:00
Zoomeravonden - Benjamin Herman Trio
Artis, Amsterdam
19:00
Demented Are Go! + The Mullet Monster Mafia + Tio Gringo
Baroeg, Rotterdam
20:15
Het Nederlands Strijkersgilde
Geertekerk, Utrecht
18:00
Noise in the North: Band-Aid
LOLA050, Groningen
Chinese Man
Melkweg, Amsterdam
19:30
Easy Star All-Stars
Melkweg, Amsterdam
23:00
Ulterior Motive
Melkweg, Amsterdam
20:30
Conchita Boon / Livio Gianola / Tiempos Nuevos feat. Cristina Hall
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
OM
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Lion Babe
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Harrie Jekkers / Klein Orkest
Zuiderparktheater, Den Haag
zondag 28 juli 2019
15:00
Het Nederlands Strijkersgilde
Amstelkerk, Amsterdam
15:30
Poison Idea / the Peterlees
Baroeg, Rotterdam
18:30
Gloria Gaynor
Kursaal Oostende, Oostende
19:00
Heir Apparent
Little Devil, Tilburg