Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Trefpunt
Warmond
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Racso
Hoorn
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Café de Cactus
Hengelo
20:15
Hof in Salland
Raalte
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Poppodium Apollo
Emmen
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Pier 15
Breda
Veluvine
Nunspeet
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Gigant
Apeldoorn
19:30
013
Tilburg
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Annabel
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
16:00
Concerto
Amsterdam
Grenswerk
Venlo
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Music Club Kampen
Kampen
Mezz
Breda
Schouwburg Ogterop
Meppel
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Extase
Tilburg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Plock
Volkel
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
BREStheater
Brielle
P60
Amstelveen
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Club Antre
Amsterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
De Nieuwe KHL
Amsterdam
21:00
Taveerne Tivoli
Raalte
21:30
V11
Rotterdam
21:30
De Fles
Spijkenisse
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Q-Factory
Amsterdam
22:30
STECK
Delft
23:00
Corneel
Lelystad
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
STECK
Delft
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Atak
Enschede
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Paard
Den Haag
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Amsterdam Roest
Amsterdam
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Cinetol
Amsterdam
vrijdag 12 februari 2016
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Trefpunt, Warmond
Soundos - Geboren met ervaring
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Lieve Bertha
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Americana Rising
Vorstin, Hilversum
20:00
Reject The Sickness
Musicon, Den Haag
20:00
Nablijven! 1 Year Anniversary
Racso, Hoorn
20:00
Stahlsarg + Weltschmerz
Winston, Amsterdam
20:00
The Ultimate Led Zeppelin Experience by Physical Graffiti
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Cirque Du Freakz
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
JW Roy & Band
Café de Cactus, Hengelo
20:15
André Manuel
Hof in Salland, Raalte
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Diligentia, Den Haag
20:15
The Rosenberg Trio - Familia
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Zaantheater, Zaandam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
NoizBoiz
Bibelot, Dordrecht
20:00
The Maureens & Support: Tularosa
Poppodium Apollo, Emmen
20:00
Orgel Vreten & Het Zuidelijk Toneel
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
King Dude / Kiss The Anus Of A Black Cat
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Alex Skolnick Trio
Duycker, Hoofddorp
20:00
Gerson Main
Patronaat, Haarlem
20:00
Bazart
Paradiso, Amsterdam
20:00
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands
Theater de Griffioen, Amstelveen
The Black Cult
Pier 15, Breda
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Veluvine, Nunspeet
20:00
Destructive Penguins
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Her Majesty
Theater de Kom, Nieuwegein
zaterdag 13 februari 2016
Memphis Maniacs
Gigant, Apeldoorn
19:30
Textures
013, Tilburg
19:30
Shearwater
Tolhuistuin, Amsterdam
De Staat
Annabel, Rotterdam
Spidergawd
Bitterzoet, Amsterdam
19:45
Youth Lagoon
TivoliVredenburg, Utrecht
Danny Vera
Theater 't Speelhuis, Helmond
16:00
Bombay
Concerto, Amsterdam
Regarde Les Hommes Tomber
Grenswerk, Venlo
Johan Goossens - Daglicht
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
15:00
Ragtag Festival
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Guns 2 Roses + The Unforgiven
Music Club Kampen, Kampen
Bird on the Wire / Blue Crime
Mezz, Breda
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Schouwburg Ogterop, Meppel
21:00
Kiss Lickss
Podium 't Beest, Goes
20:00
Bazzookas / Larica / Skippabeat
Extase, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Diligentia, Den Haag
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Martyn Joseph
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Reptillians
Plock, Volkel
20:00
Metal Battle w/ bloodgod / Project Pain / Sativa
dB's, Utrecht
20:00
Sandra van Nieuwland
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
BREStheater, Brielle
Lil Kleine
P60, Amstelveen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kunstgreep, Oostzaan
The Residents
TivoliVredenburg, Utrecht
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Julian Sas Band
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Karsu Dönmez
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Erik de Zwart / Jeroen Nieuwenhuize
Vorstin, Hilversum
20:30
Artvark / Ntjam Rosie - Homelands
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Intouchables
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Het Raam, Hillegom
20:30
Dazzled Sticks
Simplon, Groningen
20:30
Bosphorus waves
Club Antre, Amsterdam
21:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Toe Maar
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Fake Billy & The False Prophets / the mighty breaks
Winston, Amsterdam
21:00
Nankosoul + John Frost
Luxor Live, Arnhem
21:00
Nachtpost CD presentatie
De Nieuwe KHL, Amsterdam
21:00
Run Bowie Run
Taveerne Tivoli, Raalte
21:30
The Bronze Medal
V11, Rotterdam
21:30
HENGST
De Fles, Spijkenisse
22:00
Discipline X Lerrie
Merleyn, Nijmegen
22:00
Pleinvrees On Tour
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Dj Dionysius / Dj Robert Smit / POPTRASH
Q-Factory, Amsterdam
22:30
Livin' Blues Experience
STECK, Delft
23:00
Zwaar Belast
Corneel, Lelystad
20:30
Tin Pan Alley
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
Bas Paardekooper / Ralph de Jongh
STECK, Delft
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Omval, Diemen
20:30
The Ultimate Led Zeppelin Experience Physical Graffit
Boerderij, Zoetermeer
20:30
John Escreet Trio & Evan Parker
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
The Cool Quest
Atak, Enschede
20:30
The Dutch Queen Tribute
Metropool, Hengelo
20:30
Wooden Soldiers
Paard, Den Haag
20:30
Aafke Romeijn (album release)
EKKO, Utrecht
20:30
Ebonit Saxophone Quartet
Amsterdam Roest, Amsterdam
20:30
The Mulligan Brothers
Spirit of 66, Verviers
20:30
Orgel Vreten & Het Zuidelijk Toneel
Meervaart, Amsterdam
20:30
Gerson Main
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Patatje Crea: Open Podium
Cinetol, Amsterdam