Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Markant Uden
Uden
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Paradiso
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
De Roma
Antwerpen
20:00
013
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Ahoy
Rotterdam
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Mezz
Breda
21:30
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
21:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Musicon
Den Haag
20:15
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Hedon
Zwolle
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
P3
Purmerend
21:30
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
20:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Cultura
Ede
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Iduna
Drachten
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Flint
Amersfoort
Aviodrome
Lelystad
23:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
18:30
Melkweg
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
19:00
Doornroosje
Nijmegen
20:45
De Kargadoor
Utrecht
Bibelot
Dordrecht
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Ogterop
Meppel
P60
Amstelveen
20:30
Extrapool
Nijmegen
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:15
De Eendracht
Gemert
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Figi Theater
Zeist
Effenaar
Eindhoven
21:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
C.C. Palethe
Overpelt
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Weijer
Boxmeer
donderdag 29 januari 2015
20:30
Natalie Prass
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Nathalie Baartman - Louter
Meervaart, Amsterdam
20:00
New Cool Collective
Luxor Live, Arnhem
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen Willen Maar Één Ding
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Markant Uden, Uden
20:30
Orlando Julius & The Heliocentrics
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Diligentia, Den Haag
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe (premiere)
Theater De Veste, Delft
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Agnietenhof, Tiel
20:15
Raìces Cubanas
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Renee van Bavel
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Sara Kroos | Van Jewelste
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Schudden - Perrongeluk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Shirma Rouse
Paradiso, Amsterdam
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise)
Het Veur Theater, Leidschendam
21:00
Soonar
Metropool, Hengelo
20:30
Stef Bos
De Roma, Antwerpen
20:00
Tee Pee Records showcase: Harsh Toke
013, Tilburg
20:00
The Original USA Gospel Singers
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
The Phantom Four
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Thomas Baggerman Trio
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Tim Knol
De Weijer, Boxmeer
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Vrienden Van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
vrijdag 30 januari 2015
22:00
'Novacane' ft. Johnny 500
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
3! Rita Lynn + Amariszi + Lost Lions Of India 20 jaar POB
Mezz, Breda
21:30
80s Party
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
21:30
Above & Beyond
Paradiso, Amsterdam
21:00
Abrupt Demise
Musicon, Den Haag
20:15
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Zaantheater, Zaandam
Adam Lambert / Queen
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Afterpartees
Hedon, Zwolle
20:15
André Manuel
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Andy Burrows
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Anuar - Integer
Theater De Omval, Diemen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
Band of Friends
P3, Purmerend
21:30
Beth Hart Project
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
20:00
Blues & Beyond: Bag of Bones
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Bo Saris
Hedon, Zwolle
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out)
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Bregje Sanne Lacourt / Lulu Doxin / Michel Ebben
Duycker, Hoofddorp
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Musis, Arnhem
20:15
Cameretten
Cultura, Ede
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Comedyhuis Comedynight
Iduna, Drachten
Daniël Arends - Carte Blanche
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Flint, Amersfoort
De Staat
Aviodrome, Lelystad
23:00
Decoy
Patronaat, Haarlem
22:00
Deux Deux
Merleyn, Nijmegen
20:30
Dreaming of Kate Bush
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Fair Huxley / Hunting Robin / Leeways
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Fata / Kraantje Pappie
Luxor Live, Arnhem
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Gare du Nord
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
18:30
Grauzone
Melkweg, Amsterdam
Hans Liberg - ATTACCA
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Hausmagger
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Henny Vrienten
TivoliVredenburg, Utrecht
Henry van Loon | Sluimer
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
Fransche School Culemborg, Culemborg
19:00
Inquisition
Doornroosje, Nijmegen
20:45
J.W.Minnards / Rosemary & Garlic
De Kargadoor, Utrecht
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
Bibelot, Dordrecht
20:15
Jan Rot - Kampvuur
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Janne Schra - Deze show is verplaatst naar 21 februari
Victorie, Alkmaar
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Joris Linssen & caramba
Schouwburg Ogterop, Meppel
Julian Sas
P60, Amstelveen
20:30
Julien Gasc + Low Sea
Extrapool, Nijmegen
20:30
Jungle By Night
Metropool, Hengelo
20:00
Justin Townes Earle
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Theater Sneek, Sneek
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
KING OF THE WORLD + THE ANN LIES BLUESBAND
Podium 't Beest, Goes
20:15
Lach het weg
De Eendracht, Gemert
20:00
Lefties Soul Connection + Tommy Moustache
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
De Muze, Noordwijk
20:30
Leoni Jansen & Izaline Calister | Barricade - de kracht van (protest)s
Meervaart, Amsterdam
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Figi Theater, Zeist
Luke Winslow King
Effenaar, Eindhoven
21:30
M.O.B. presents: Toxic Shock + The Filthy Ewoks
Patronaat, Haarlem
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
C.C. Palethe, Overpelt
20:00
Marike Jager
Agnietenhof, Tiel
20:15
Mark van de Veerdonk
De Weijer, Boxmeer