Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater in de Steeg
Den Haag
22:00
Xinix
Nieuwendijk
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Crown theater
Aalsmeer
16:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
15:00
Havenkwartier
Deventer
20:00
Dansschool De Rijk
Nieuwegein
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Rotown
Rotterdam
20:00
Prinsenhof
Best
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Victorie
Alkmaar
20:30
EKKO
Utrecht
Vorstin
Hilversum
16:30
Concerto
Amsterdam
20:00
Vestzaktheater Biggelmee
Alblasserdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
Hedon
Zwolle
21:00
P3
Purmerend
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
De Schakel
Gilze
21:00
RASA
Utrecht
22:00
De Fles
Spijkenisse
Groene Engel
Oss
21:00
De Bosuil
Weert
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:15
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Corneel
Lelystad
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
The Lane
Oostburg
O.J.C. De Roos
Deurne
De Oosterpoort
Groningen
Omnisport Apeldoorn
Apeldoorn
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Thalia Theater
IJmuiden
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
22:00
De Pit
Terneuzen
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Korenbeurs Schiedam
Schiedam
20:30
Rotown
Rotterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Koornbeurs
Delft
20:15
De Helling
Utrecht
21:30
P60
Amstelveen
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
22:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Hoftheater
Raalte
22:00
Effenaar
Eindhoven
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:15
De Haestinge
Sint Maartensdijk
19:30
De Meester
Almere
21:00
N9
Eeklo
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
13:30
De Weijer
Boxmeer
21:00
Iduna
Drachten
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:30
Paard
Den Haag
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Lichtfabriek
Haarlem
20:00
Munttheater
Weert
Café The Old Inn
Hardenberg
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Het Bolwerk
Sneek
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
vrijdag 24 oktober 2014
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater Bouwkunde, Deventer
American Aquarium
Theater in de Steeg, Den Haag
22:00
Allez Mama
Xinix, Nieuwendijk
Alain Clark
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Aestrid
Patronaat, Haarlem
zaterdag 25 oktober 2014
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Wouter Hamel
Patronaat, Haarlem
20:00
Vrouwen willen maar 1 ding
Crown theater, Aalsmeer
16:00
Vocal Jazz Day Trip met Ilse Huizinga
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Urbanus Zelf!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Tribute to Sting
North Sea Jazz Club, Amsterdam
15:00
Transport League
Havenkwartier, Deventer
20:00
Touch of Toto
Dansschool De Rijk, Nieuwegein
Tomatito
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Thomas Azier (locatie: Maassilo)
Rotown, Rotterdam
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Prinsenhof, Best
22:00
The Slow Club
Paradiso, Amsterdam
20:15
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt
Theater de Koornbeurs, Franeker
The Magic Numbers
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Hoax
Victorie, Alkmaar
20:30
TenTemPiés
EKKO, Utrecht
Tangarine
Vorstin, Hilversum
16:30
Sietske Roscam Abbing
Concerto, Amsterdam
20:00
Scarecrow Reunion
Vestzaktheater Biggelmee, Alblasserdam
20:30
Sabrina Starke
TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
Sabotage XL met Kypski
Hedon, Zwolle
21:00
Robby Valentine Album presentatie: Bizarro World
P3, Purmerend
Rick de Leeuw
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
De Schakel, Gilze
21:00
Ricardo Lemvo & Makina Loca
RASA, Utrecht
22:00
Rebelstar
De Fles, Spijkenisse
Popronde Oss
Groene Engel, Oss
21:00
Pocahontas - Neil Young acoustic tribute
De Bosuil, Weert
20:30
PitchLight / The Good, The Bad & Bart
Podium 't Beest, Goes
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Ntjam Rosie - Miles!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Navarone
Corneel, Lelystad
20:15
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
My Brightest Diamond
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Mor Karbasi
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Montoya
The Lane, Oostburg
Model Depose / Stillwave
O.J.C. De Roos, Deurne
Milow
De Oosterpoort, Groningen
Marco Borsato
Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Magnus
De Warande, Turnhout
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:30
Lucas Hamming
Patronaat, Haarlem
20:00
Little Devil 11 jaar! met live: Little Devil Allstars
Little Devil, Tilburg
21:00
Liquid Night
Bibelot, Dordrecht
20:30
Limehouse Lizzy
Thalia Theater, IJmuiden
20:30
Lieve Bertha
Paco Plumtrek, Almelo
22:00
LEFT
De Pit, Terneuzen
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas)
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Kizzy
Korenbeurs Schiedam, Schiedam
20:30
Kishi Bashi (locatie: Paradijskerk)
Rotown, Rotterdam
20:00
Kintsukuroi
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
King Punch
Koornbeurs, Delft
20:15
King of the World
De Helling, Utrecht
21:30
Kill All Hipsters: Tears & Marble + The Benelux
P60, Amstelveen
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Theater Walhalla, Rotterdam
22:00
Kalio Gayo
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Jungle By Night
Cactus Muziekcentrum, Brugge
22:00
Juliana Braga E Convidados
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
De Weijer, Boxmeer
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Hoftheater, Raalte
22:00
It All Started In The Nineties
Effenaar, Eindhoven
Into the Void
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:15
Improcabaret
De Haestinge, Sint Maartensdijk
19:30
Hunting The Robot / The Vagary
De Meester, Almere
21:00
Hernán Reinaudo Trio
N9, Eeklo
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (2e seizoen) | Rein Mulder, Benny van
Meervaart, Amsterdam
20:00
Helemaal Melkweg
Melkweg, Amsterdam
Gregory Alan Isakov
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Go Back To The Zoo
Metropool, Hengelo
20:15
Gers Pardoel
TivoliVredenburg, Utrecht
13:30
Gelderlander Meezingkoor
De Weijer, Boxmeer
21:00
Gabber Syndrome BirthdayBash
Iduna, Drachten
17:00
Funk 'n Soul Experience
Café de Pilaren, Alkmaar
20:30
Friends of the Family / Rät N FrikK / The Cosmic Carnival
Paard, Den Haag
19:00
Fiddler's Green
Melkweg, Amsterdam
20:00
Feuerengel
Metropool, Hengelo
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:00
Elle Bandita
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Eefje De Visser
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Droog Brood speelt Toppers in de Mist – het beste uit 12½ jaar Droog B
Lichtfabriek, Haarlem
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Munttheater, Weert
Dilana Smith
Café The Old Inn, Hardenberg
Di-rect
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
DeWolff
Het Bolwerk, Sneek
23:00
DeventerDubSessions
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Denise Jannah - Ella!
Podium Mozaiek, Amsterdam