Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
21:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
RASA
Utrecht
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:30
Rotown
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:15
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
Taverne
Bergen
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Winston
Amsterdam
013
Tilburg
21:00
013
Tilburg
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Boerderij
Zoetermeer
21:30
Buitenlust
Landhorst
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:30
Café de Pilaren
Alkmaar
22:00
Cafe Rocks
Enschede
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Club Vibes
Rotterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
21:00
dB's
Utrecht
20:00
De Bonte Wever
Assen
21:00
De Flux
Zaandam
20:00
De Helling
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Nieuwe Regentes
Den Haag
23:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Electron
Breda
21:00
Gigant
Apeldoorn
22:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
20:30
Groene Engel
Oss
Grote of Maria Magdalenakerk
Goes
21:00
Grounds
Rotterdam
22:00
Hal 25
Alkmaar
Hedon
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Het Perron
Amsterdam
Jonosh
Asten
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Little Devil
Tilburg
Luxor Live
Arnhem
23:00
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
20:30
Mezz
Breda
20:00
Musis
Arnhem
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
News Cafe
Groningen
20:30
P3
Purmerend
20:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
RASA
Utrecht
Rodahal
Kerkrade
21:30
Rotown
Rotterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
So What!
Gouda
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:15
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Vera
Groningen
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Werftheater
Utrecht
'T Auwt Patronaat
Beek
20:30
't Ukien
Kampen
013
Tilburg
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:30
Atak
Enschede
16:00
Baroeg
Rotterdam
22:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Cacaofabriek
Helmond
16:30
Café de Pilaren
Alkmaar
21:00
Cafe Rocks
Enschede
donderdag 25 september 2014
20:00
Janne Schra
P60, Amstelveen
20:00
A.J. Croce
Paard, Den Haag
Azealia Banks
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sofie Winterson
Paradiso, Amsterdam
22:00
Sylvan Esso
Paradiso, Amsterdam
20:30
Giovanca
Patronaat, Haarlem
21:30
Benjamin James Caldwell (AUS)
Patronaat, Haarlem
20:00
Southern Sunrise EP Release
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Festival RASAMania!: Myanmar Meets Europe
RASA, Utrecht
20:00
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
Rietveld Theater, Delft
20:30
Duncan Idaho // Releaseparty 'Riddles'
Rotown, Rotterdam
20:00
The Bootleg Beatles
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:15
De Schedelgeboorten
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:00
Stand Up Comedy
Taverne, Bergen
20:00
De Dijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater De Omval, Diemen
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Hark / Ken Mode
Winston, Amsterdam
vrijdag 26 september 2014
Oscar and the Wolf
013, Tilburg
21:00
Cartographer - album release
013, Tilburg
20:00
Najib Amhali
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:30
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Agora Theater Druten, Druten
20:00
The Bootleg Beatles
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Lene Lovich Band (AFGELAST)
Boerderij, Zoetermeer
21:00
The 3rd man
Boerderij, Zoetermeer
21:30
The Goddamned Gallows
Buitenlust, Landhorst
20:00
Popronde 2014
Burgerweeshuis, Deventer
23:00
Popronde afterparty
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:30
Bas Kleine & His Harmaniacs
Café de Pilaren, Alkmaar
22:00
Soylent Green
Cafe Rocks, Enschede
20:00
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
Chassé Theater, Breda
20:00
Dog Food / The Breaks / A-One
Club Vibes, Rotterdam
17:00
David Simard
Concerto, Amsterdam
21:00
White Manna
dB's, Utrecht
20:00
Golden Earring
De Bonte Wever, Assen
21:00
Izegrim
De Flux, Zaandam
20:00
Red Snapper
De Helling, Utrecht
20:15
Muzikale Helden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Brokstukken - Cabaretteketet
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Tim Akkerman
De Nieuwe Regentes, Den Haag
23:00
Superstijl
Effenaar, Eindhoven
20:00
Are You Ready For Disturbance
Electron, Breda
21:00
Mangrove / Anima Mundi
Gigant, Apeldoorn
22:00
Happy Boeddha
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
20:30
Hark + Ken Mode + The Gooch
Groene Engel, Oss
Broeder Dieleman
Grote of Maria Magdalenakerk, Goes
21:00
Re:Freshed Orchestra
Grounds, Rotterdam
22:00
Funky Friday
Hal 25, Alkmaar
Cortonville Presents: Paceshifters - CD Release
Hedon, Zwolle
20:30
A.J. Croce
Hedon, Zwolle
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Frederic & de Katoenvelden
Het Perron, Amsterdam
Orgaanklap / Them Filthy Robots / Tsar Bompa
Jonosh, Asten
21:00
Giovanca
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Pictura Poesis
Little Devil, Tilburg
DeWolff
Luxor Live, Arnhem
23:00
Frontliner
Melkweg, Amsterdam
ABC
Metropool, Hengelo
20:30
De Jeugd Van Tegenwoordig
Mezz, Breda
20:00
De Dijk
Musis, Arnhem
Kong
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
Steffen Morrison
News Cafe, Groningen
20:30
Mark Foggo & the Regulators
P3, Purmerend
20:00
De Kift
Paard, Den Haag
Swans
Paradiso, Amsterdam
20:00
Julian Sas
Patronaat, Haarlem
21:00
Festival RASAMania!: Soneros de Verdad
RASA, Utrecht
Marco Borsato
Rodahal, Kerkrade
21:30
Audacity
Rotown, Rotterdam
20:30
Paul de Munnik
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Shane Alexander
So What!, Gouda
Comedy Kitchen - Fresh Meat
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:15
Flat Earth Society / Mauro Pawlowski
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:00
The Good The Bad
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
MAAR ONDERTUSSEN
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Dave McGraw & Mandy Fer
Theater in de Steeg, Den Haag
Jodymoon
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out)
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Vortex / Killer / Wizard
Vera, Groningen
20:00
Larry Miller (UK)
Victorie, Alkmaar
20:00
Rowwen Heze
Vorstin, Hilversum
20:00
Max van den Burg - Amok
Werftheater, Utrecht
zaterdag 27 september 2014
Rikky Rokker Experience
'T Auwt Patronaat, Beek
20:30
Focus
't Ukien, Kampen
The Baseballs
013, Tilburg
20:00
Najib Amhali
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Back 2 the 90's: 2 Unlimited / 3T / Alice Deejay / DJ Coenio / DJ Pau
Ahoy, Rotterdam
20:30
The Kik
Atak, Enschede
16:00
Re-Flect
Baroeg, Rotterdam
22:00
Superstijl
Bibelot, Dordrecht
20:30
Lifesigns + Panic Room
Boerderij, Zoetermeer
23:00
9.23 ft. De Sluwe Vos
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Anima Mundi
Cacaofabriek, Helmond
16:30
Alkmaar Bluesweekend
Café de Pilaren, Alkmaar
21:00
Popronde Enschede
Cafe Rocks, Enschede