Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
17:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Paard
Den Haag
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
Parktheater
Eindhoven
Philips Stadion
Eindhoven
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
19:00
Café De Meister
Geleen
De Oosterpoort
Groningen
21:30
Vera
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
Lux
Nijmegen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Paradox
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Hofman
Utrecht
Grenswerk
Venlo
20:00
Zaantheater
Zaandam
19:30
De Parade (Plein)
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paard
Den Haag
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
N9
Eeklo
Metropool Enschede
Enschede
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
22:00
Vera
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
21:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Goffertpark
Nijmegen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rotown
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
20:30
013
Tilburg
21:00
Hofman
Utrecht
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
De Flux
Zaandam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Maloe Melo
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Paleis 12
Brussel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
De Perifeer
Deventer
Parktheater
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:45
Dynamo
Eindhoven
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:30
So What!
Gouda
20:00
Simplon
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
woensdag 12 juni 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
DeLaMar, Amsterdam
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
De Kleine Komedie, Amsterdam
Cage the Elephant
Melkweg, Amsterdam
20:00
Low Cut Connie
Paradiso, Amsterdam
Two Door Cinema Club
Melkweg, Amsterdam
Marcus King Band
Paradiso, Amsterdam
22:00
Yoke Lore
Paradiso, Amsterdam
20:00
Wilco
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Eddie Vedder
Vorst Nationaal, Brussel
17:00
Alexander Broussard van The Billy Joel Experience - De Piano Man Chall
Zuiderparktheater, Den Haag
Ralph van Raat Speelt Radiohead
Paard, Den Haag
21:00
Nick Dittmeier & The Sawdusters
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Youp van 't Hek - Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Parktheater, Eindhoven
Guus Meeuwis Groots Met Een Zachte G 2019
Philips Stadion, Eindhoven
20:30
Timo Bisschop Goes Oeganda
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Ben Harper & The Innocent Criminals
Rockhal, Esch zur Alzette
19:00
The Mahones
Café De Meister, Geleen
Vintage Trouble
De Oosterpoort, Groningen
21:30
Kikagaku Moyo
Vera, Groningen
20:30
Joan As Policewoman
Patronaat, Haarlem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
Jasper Steverlinck
Lux, Nijmegen
20:00
The Analogues
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Whitesnake
013, Tilburg
Whitesnake
013, Tilburg
20:00
WOLKEN
Paradox, Tilburg
20:15
Ben Bowman - The Michael Jackson tribute
Markant Uden, Uden
20:30
Utrecht lacht: Try-out, Comedy Night
Hofman, Utrecht
Rumours of Fleetwood Mac
Grenswerk, Venlo
20:00
Woodstock - One Night Of Peace And Music
Zaantheater, Zaandam
donderdag 13 juni 2019
19:30
Edwin Evers Band / Wolter Kroes
De Parade (Plein), 's-Hertogenbosch
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Yawning Man
Melkweg, Amsterdam
19:30
Inna De Yard
Melkweg, Amsterdam
Mariah Carey
Ziggo Dome, Amsterdam
Patton Oswalt
Meervaart, Amsterdam
20:30
Petros Klampanis Trio
Bimhuis, Amsterdam
Snail Mail
Bitterzoet, Amsterdam
Martin Garrix
Paradiso, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Paladins
Luxor Live, Arnhem
20:15
Stef Bos - Ruimte
Beauforthuis, Austerlitz
Wilco
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Joan As Policewoman
Paard, Den Haag
20:15
Bisham Concert Band
Zuiderparktheater, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Meat Puppets
N9, Eeklo
Marcus King Band
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Fatal Flowers
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Venice
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Untold Stories, Solitary Zebra & The She's
Simplon, Groningen
22:00
Postcards
Vera, Groningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Vintage Trouble
Patronaat, Haarlem
21:30
Youp van 't Hek - Youp van 't Hek - Met de Kennis van nu
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary
Gebr. De Nobel, Leiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bon Jovi
Goffertpark, Nijmegen
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tomberlin
Rotown, Rotterdam
21:00
Yamantaka // Sonic Titan
V11, Rotterdam
Eline Mann
BIRD, Rotterdam
19:00
Keep Of Kalessin (NOR) + Shade Empire (FIN) + Malphas (USA)
Little Devil, Tilburg
20:30
The Mavericks
013, Tilburg
21:00
Hofman Live: Cookhouse + Irrelephant
Hofman, Utrecht
20:30
Merain
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Robert Jon & The Wreck
Spirit of 66, Verviers
20:00
Dulfer Plays Blues
De Flux, Zaandam
20:30
Robben Ford
Boerderij, Zoetermeer
vrijdag 14 juni 2019
Dool + Order of the Emperor
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Rumours of Fleetwood Mac
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Sweet Mary Jane
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
DeLaMar, Amsterdam
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
EZG / Steen
Melkweg, Amsterdam
19:30
Siglo XX
Melkweg, Amsterdam
20:00
Calefax / Eric Vloeimans
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Mieters
Maloe Melo, Amsterdam
20:30
The Sheepdogs
Bitterzoet, Amsterdam
23:00
Dillinja
Melkweg, Amsterdam
23:30
POPTRASH
Melkweg, Amsterdam
19:30
Ingested / Mouflon / Severe Torture / Shoot the Messiah
Gigant, Apeldoorn
20:30
Arp Frique & Family
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Take That
Paleis 12, Brussel
20:00
Bryan Adams
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Mono-Poly
De Perifeer, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Parktheater, Eindhoven
19:30
1000MODS
Effenaar, Eindhoven
Bløf / Guus Meeuwis / Ronnie Flex
Philips Stadion, Eindhoven
20:00
Birds That Change Colour
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:45
Constant Mongrel
Dynamo, Eindhoven
21:00
The Real McKenzies
Podium 't Beest, Goes
21:30
Boskat / Kid Harlequin
So What!, Gouda
20:00
Steffen Morrison
Simplon, Groningen
20:00
Medicijn op Maandag presents: Fête de la Musique
LOLA050, Groningen
20:30
Stef Bos - Ruimte
De Oosterpoort, Groningen
20:30
The Mavericks
De Oosterpoort, Groningen