Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
23:00
Hedon
Zwolle
22:00
EKKO
Utrecht
20:00
Simplon
Groningen
21:00
Musicon
Den Haag
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Dok6
Panningen
20:00
De Piek
Vlissingen
20:00
Posttheater
Arnhem
18:30
Baroeg
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Manifesto
Hoorn
A9 studios
Uitgeest
FOX Nightlife
Stadskanaal
21:00
Saturnus Live Music
Scheveningen
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
De Radstake
Heelweg
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Groene Engel
Oss
20:30
Effenaar
Eindhoven
14:00
Dukdalf
Wieringerwerf
20:00
Zaal Thijssen
Vlierden
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Azijnfabriek
Roermond
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Music Club Kampen
Kampen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Corneel
Lelystad
18:30
Melkweg
Amsterdam
14:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Café JORIS
Tilburg
20:30
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Leidse Schouwburg
Leiden
Melkweg
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:00
Diligentia
Den Haag
De Kelder
Amersfoort
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
De hoogte
Winsum
20:00
De Speeldoos
Vught
21:00
De Bosuil
Weert
20:30
Paradiso
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Speeldoos
Vught
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Brigant
Arnhem
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
De Spot
Middelburg
Bibelot
Dordrecht
21:00
De Bakkerij
Castricum
Vorstin
Hilversum
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
23:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
C.C. De Adelberg
Lommel
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:15
Theater De Veste
Delft
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
De Kaekelaar
Schoten
23:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
De Pul
Uden
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
SuperMarkt
Den Haag
zaterdag 20 december 2014
20:00
'Nu Of Nooit 2015' [voorronde 1]
ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:00
3FM Serious Talent Festival
Patronaat, Haarlem
20:15
3JS - Acoustic Christmas
Philharmonie Haarlem, Haarlem
23:00
90'S NOW
Hedon, Zwolle
22:00
A Perfect Weekender
EKKO, Utrecht
20:00
Aborym
Simplon, Groningen
21:00
Adeia
Musicon, Den Haag
20:00
Afscheidsshow + EP Presentatie Flying Trashcans
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:15
Alain Clark
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Ali B beken(d)t
Dok6, Panningen
20:00
Amsterdam Klezmer Band
De Piek, Vlissingen
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Posttheater, Arnhem
18:30
ANIday
Baroeg, Rotterdam
20:15
Arsenal
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:00
Ashton Brothers - Treasures
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Axtosa / D-Rich / Provoke / S1ngular / Santosz / T.I.M.
Manifesto, Hoorn
B-Brave
A9 studios, Uitgeest
B-Brave
FOX Nightlife, Stadskanaal
21:00
Beach Battle
Saturnus Live Music, Scheveningen
21:00
Beatles by BE4TLES
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Behind the Corner Live
De Radstake, Heelweg
Ben Howard
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Bidi Bookings Anniversary o.a. Dario Mars & The Guillotines, Lousiana
Groene Engel, Oss
20:30
Big Business
Effenaar, Eindhoven
14:00
Bijna Kerst Festival 2014
Dukdalf, Wieringerwerf
20:00
Bon Scotch
Zaal Thijssen, Vlierden
20:30
Cameretten
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Carve
Gigant, Apeldoorn
20:00
Celia García-García / Florien Hilgenkamp
Edesche Concertzaal, Ede
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Danny Vera
De Azijnfabriek, Roermond
20:30
Daryll-Ann
Hedon, Zwolle
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Edwin Evers Band
Music Club Kampen, Kampen
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers (try-out)
Theater De Omval, Diemen
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
BREStheater, Brielle
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Festival Stille Nacht (Lelystad)
Corneel, Lelystad
18:30
Finale Grote Prijs van Nederland 2014 categorie bands
Melkweg, Amsterdam
14:00
Finale Grote Prijs van Nederland 2014 categorie singer-songwriter
Paradiso, Amsterdam
20:00
Grim Tim
Café JORIS, Tilburg
20:30
Guido Weijers
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hadewych Minis
Leidse Schouwburg, Leiden
Hallo Venray
Melkweg, Amsterdam
How to throw a Christmas party
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Infloyd
Cacaofabriek, Helmond
Into The Grave Presenteert: Inter Arma / Mantar
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:30
Izaline Calister / Leonie Jansen
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Jan Rot - Kampvuur
C.C. De Kinkel, Bemmel
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Janne Schra met Noordpool Orkest - Vasalis
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
van Beresteyn, Veendam
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Diligentia, Den Haag
Jett Rebel
De Kelder, Amersfoort
Jungle By Night
Paard, Den Haag
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
Parktheater, Eindhoven
20:30
Kasper van Kooten - Karakters
De hoogte, Winsum
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
De Speeldoos, Vught
21:00
Kayak
De Bosuil, Weert
20:30
King of the World
Paradiso, Amsterdam
Kommil Foo - Het Bestand
Zaantheater, Zaandam
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
De Speeldoos, Vught
20:00
Life's Electric Album Release Party
PopEi, Eindhoven
20:00
Lifeless Past / Login Collectief / Non Alignment Pact
Brigant, Arnhem
20:00
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Max van den Burg - Amok
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Miles! ft. Michael Varekamp & Ntjam Rosie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Nathalie Baartman - Louter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Nederlands Studenten Jazz Orkest
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
New Cool Collective
De Spot, Middelburg
Nielson
Bibelot, Dordrecht
21:00
Number Nine / The Hedrens
De Bakkerij, Castricum
Only Seven Left
Vorstin, Hilversum
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
De Smeltkroes, Maarheeze
23:00
RAUW Presents: Brodinski
Paradiso, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
Chassé Theater, Breda
20:15
Richard Groenendijk | Met de mantel der liefde
Meervaart, Amsterdam
20:15
Rick de Leeuw
C.C. De Adelberg, Lommel
Run The Jewels
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
SAW vs Breek: o.a. Eptic + Benny Page
Effenaar, Eindhoven
20:30
Schudden | Perrongeluk
Meervaart, Amsterdam
20:00
Sherry Dyanne
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:15
Shirma Rouse
De Helling, Utrecht
20:00
SiSoSessies 2014
Paco Plumtrek, Almelo
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
Theater De Veste, Delft
22:00
Soul Club
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Stef Bos
De Kaekelaar, Schoten
23:30
The Cool Quest
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
The Deaf
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
The Doors Alive
De Pul, Uden
20:00
The Miseries
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Phantom Four
SuperMarkt, Den Haag