Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
De Duif
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Doka - Volkshotel
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Roode Bioscoop
Amsterdam
19:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Weijer
Boxmeer
Mezz
Breda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Magasin 4
Brussel
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
De Meerpaal
Dronten
21:00
N9
Eeklo
Altstadt
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Grote Kerk Enschede
Enschede
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Simplon
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:00
Vorstin
Hilversum
20:45
Duycker
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
21:30
De Zwerver
Oostende
20:00
Groene Engel
Oss
21:00
Roepaen
Ottersum
Theater De Willem
Papendrecht
21:00
P3
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rotown
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Hall Of Fame
Tilburg
21:30
Stathe
Utrecht
20:45
De Kargadoor
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
ACU
Utrecht
20:00
RASA
Utrecht
20:00
Werftheater
Utrecht
21:00
CHV Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
De Bosuil
Weert
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Rockcafé Jinx
Zaandam
De Poorterij
Zaltbommel
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Statenzaal
Zwolle
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:30
Vestzaktheater Biggelmee
Alblasserdam
21:30
Merv's
Alkmaar
20:00
Victorie
Alkmaar
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Flint
Amersfoort
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
vrijdag 08 mei 2015
21:00
Guy Forsyth
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Villagers
De Duif, Amsterdam
20:30
Bassekou Kouyate & Ngoni Ba
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Meervaart, Amsterdam
20:00
Son Lux
Doka - Volkshotel, Amsterdam
Patrick Watson
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Adrian Crowley
De Roode Bioscoop, Amsterdam
19:30
Arcturus / Vulture Industries
Gigant, Apeldoorn
20:30
Bintangs
Luxor Live, Arnhem
20:00
Rootsriders Bob Marley
Luxor Live, Arnhem
20:15
Theatertour 2015
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Nits - NITS?
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Bert Van Wetering / Mezzosopraan / Sara Klein Horsman
De Weijer, Boxmeer
Half Way Station
Mezz, Breda
20:00
Anthony Joseph / Mop Mop
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Total Chaos
Magasin 4, Brussel
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Theater De Veste, Delft
20:00
Joe madman & The Sidewalkers
Paard, Den Haag
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd
Theater PePijn, Den Haag
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Handsome Poets
Bibelot, Dordrecht
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
De Meerpaal, Dronten
21:00
J.P. Harris & The Tough Choices (US)
N9, Eeklo
Alamo Race Track / Douglas Firs
Altstadt, Eindhoven
And So I Watch You From Afar
Effenaar, Eindhoven
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Parktheater, Eindhoven
20:15
Eva de Roovere & Hannelore Bedert
Grote Kerk Enschede, Enschede
20:30
Tito & Echovirus
Podium 't Beest, Goes
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Goudse Schouwburg, Gouda
The Interrupters
Simplon, Groningen
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sophie Hunger
Patronaat, Haarlem
20:30
Fischer-Z Solo / John Watts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Nathalie Baartman - Louter
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Golden Earring
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:00
Regina Albrink & Klaas Hofstra - Klassieke muziek; Chopin
Vorstin, Hilversum
20:45
MakeBelieve
Duycker, Hoofddorp
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Schouwburg Het Park, Hoorn
Amsterdam Klezmer Band
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Matt Harlan / Rachel Jones
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
Ozric Tentacles
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Vetschiller / Zinkzand
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
FS Green / Vieze Vedi
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Douwe Bob
Doornroosje, Nijmegen
Jodymoon
Theater Zinin, Nijverdal
21:30
Chadwick Stokes
De Zwerver, Oostende
20:00
Rory Block
Groene Engel, Oss
21:00
Jeff Buckley - Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Theater De Willem, Papendrecht
21:00
The Metallica's, Guns n'Roses Tribute & Tribute to Red Hot Chili Pep
P3, Purmerend
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Fauvist - Allemaal op weg
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Splendid
Rotown, Rotterdam
21:00
Ross Daly & Kelly Thoma
Grounds, Rotterdam
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Metal Disko
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Ellen Dikker - Groene Vingers
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Theatertour 'Herinneringen'
Theater Sneek, Sneek
20:00
Mars Red Sky
Little Devil, Tilburg
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Angstgegner / Pig Teeth / Sex Drive
Hall Of Fame, Tilburg
21:30
The Doots
Stathe, Utrecht
20:45
Crimson Inc. / Lynne Hanson
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Namgyal Lhamo
RASA, Utrecht
20:15
Jonathan Jeremiah
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Destine
De Helling, Utrecht
20:00
Shade of Hatred
ACU, Utrecht
20:00
bassekou Kouyate / Ngoni Ba
RASA, Utrecht
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Werftheater, Utrecht
21:00
Adam Barnes
CHV Noordkade, Veghel
20:15
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Friends of the Family
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Ultimate Eagles
De Bosuil, Weert
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
Zaantheater, Zaandam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Zaantheater, Zaandam
20:00
Note To Amy
Rockcafé Jinx, Zaandam
Buitenstaanders
De Poorterij, Zaltbommel
21:00
Blender + Bruut
De Peppel, Zeist
20:00
Stream of Passion
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Anne Soldaat
Statenzaal, Zwolle
zaterdag 09 mei 2015
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
21:30
Variety
Vestzaktheater Biggelmee, Alblasserdam
21:30
Greedy Monster
Merv's, Alkmaar
20:00
Ozric Tentacles
Victorie, Alkmaar
17:00
General Electrick
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Flint, Amersfoort
21:00
Gery Mendes / Justin Samgar / Pink Oculus / Poetry Circle Nowhere
Podium Mozaiek, Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club *3 jaar
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Charlie Winston
Bitterzoet, Amsterdam
Daniel Norgren
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Murth Mossel | Louter Liefde (2e seizoen)
Meervaart, Amsterdam