Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Café 't Hartje
Alkmaar
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
On The Roof
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
20:30
Bleyemakerij BOEMEL 76
Tilburg
20:45
Duycker
Hoofddorp
21:00
dB's
Utrecht
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:30
Stathe
Utrecht
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Strand Scheveningen
Scheveningen
16:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Artis
Amsterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Helling
Utrecht
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Latenstaan
Zoetermeer
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Dukdalf
Wieringerwerf
21:00
Taverne
Bergen
21:00
De Reünie
Geleen
21:00
Victorie
Alkmaar
21:00
Mezz
Breda
22:00
Petrol
Antwerpen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Paradiso
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
23:30
Vera
Groningen
14:00
Houtmansplantsoen
Gouda
14:00
Toko 51
Rotterdam
14:00
Altstadt
Eindhoven
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
16:00
The Rock
Amsterdam
16:00
PopEi
Eindhoven
16:00
dB's
Utrecht
17:00
Taverne
Bergen
17:00
Café 't Hartje
Alkmaar
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
19:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Mezz
Breda
Grenswerk
Venlo
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Effenaar
Eindhoven
Het Huis Verloren
Hoorn
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
14:00
Café 't Hartje
Alkmaar
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
De Oosterpoort
Groningen
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Rotown
Rotterdam
Hedon
Zwolle
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
BIRD
Rotterdam
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Volta
Amsterdam
20:30
P3
Purmerend
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Roodkapje
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
dB's
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Grand Theatre
Groningen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
22:00
BIRD
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Atak
Enschede
Patronaat
Haarlem
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Paard
Den Haag
Hedon
Zwolle
vrijdag 28 augustus 2015
20:00
Jacco Bosman
Café 't Hartje, Alkmaar
Jeff Mills / Noord Nederlands Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
The Rumjacks
Patronaat, Haarlem
20:30
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal
On The Roof, Amsterdam
20:30
Caro Emerald
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Daniel Meade
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
20:30
The Cannonball Johnsons
Bleyemakerij BOEMEL 76, Tilburg
20:45
HARD
Duycker, Hoofddorp
21:00
Boppin' the Rock presents Miss Mary Ann & the Ragtime Wranglers / Str
dB's, Utrecht
21:00
Reverend Shine Snake Oil Co + Maison du Malheur
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:30
Friars
Stathe, Utrecht
22:00
CULTURA NOVACANE ft. Vunzige Deuntjes Soundsystem
Nieuwe Nor, Heerlen
23:00
50 Carrot / Coffi / Le Lion / Soloman
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Late Night Live: Funky Organizers
North Sea Jazz Club, Amsterdam
zaterdag 29 augustus 2015
15 jaar Di-rect
Strand Scheveningen, Scheveningen
16:00
ipsYlon Festival
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Artis ZOOmeravond met Gotcha!
Artis, Amsterdam
20:00
Artquake Selection
Duycker, Hoofddorp
20:00
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
20:00
King Shiloh Soundsystem
De Helling, Utrecht
Racoon
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Solids
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Thunderfest
Latenstaan, Zoetermeer
Typhoon & Gallowstreet Brass Band
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Caro Emerald
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Echo Movis / Oud Schuim
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lee Fields & The Expressions
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Tristan
Boerderij, Zoetermeer
Will And The People
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Dolltones
Het Bolwerk, Sneek
21:00
J.C. de Dukdalf presents: Man as Plague | Colombian Necktie | Distant
Dukdalf, Wieringerwerf
21:00
Musher
Taverne, Bergen
21:00
Northsyde
De Reünie, Geleen
21:00
The Neukteugels
Victorie, Alkmaar
21:00
Tranen van Van Cooth afterparty
Mezz, Breda
22:00
Keizer
Petrol, Antwerpen
23:00
DJ Koze / DJ Tennis
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Moullinex
Paradiso, Amsterdam
VOID: origin
Effenaar, Eindhoven
23:30
The Hussy
Vera, Groningen
zondag 30 augustus 2015
14:00
Carolien Borgers
Houtmansplantsoen, Gouda
14:00
Cretopia's Lekker Zonder Stekker
Toko 51, Rotterdam
14:00
Rhinorino / The Afterveins / Tsar Bompa
Altstadt, Eindhoven
15:00
Sunny Sunday Afternoon Concerts: Gadget + Anna Fernhout
Hostel Strowis, Utrecht
16:00
Lemon (NL)
The Rock, Amsterdam
16:00
Singer-songwriter Guusje Slagter
PopEi, Eindhoven
16:00
Tunnelbirds
dB's, Utrecht
17:00
Gotcha!
Taverne, Bergen
17:00
Henk Damen & Tom Haver
Café 't Hartje, Alkmaar
Kensington
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
19:00
Marnix Busstra 50 jaar * verjaardagsconcert
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
CULTURA NOVA: 'Waar het vlakke land gaat plooien'
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Folk Road Show: Benjamin James Caldwell (NZ) + Dominique Fricot (CA) +
Mezz, Breda
Frazey Ford & Band
Grenswerk, Venlo
20:00
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Lee Fields & The Expressions
Effenaar, Eindhoven
The Deslondes
Het Huis Verloren, Hoorn
21:00
Cuz
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Hex Dispensers + The Pandoras
Vera, Groningen
22:00
Jurassic 5
Paradiso, Amsterdam
maandag 31 augustus 2015
14:00
Ab Glas & Henk Naber
Café 't Hartje, Alkmaar
20:00
CULTURA NOVA: 'Waar het vlakke land gaat plooien'
Nieuwe Nor, Heerlen
Frazey Ford & Band + support
De Oosterpoort, Groningen
Kensington
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Park Road Café XL
Boerderij, Zoetermeer
Will And The People
Rotown, Rotterdam
dinsdag 01 september 2015
Kenny B / The Cool Quest / Will And The People @ Binnenstad Zwolle
Hedon, Zwolle
20:00
CULTURA NOVA: 'Waar het vlakke land gaat plooien'
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Lee Fields & The Expressions
BIRD, Rotterdam
My Morning Jacket
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Bounds of Modesty / Joey Vriend / Mountaineer / Silent Runners / Solid
Volta, Amsterdam
20:30
Earth, Wind & Fire Experience
P3, Purmerend
20:30
Joan Armatrading
Paradiso, Amsterdam
woensdag 02 september 2015
20:00
Close Up
Burgerweeshuis, Deventer
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Die Krupps
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Huub Stapel - MV²
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Joan Armatrading
De Oosterpoort, Groningen
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Pantropical x Vrooom: Los Pirañas
Roodkapje, Rotterdam
20:00
Roger Hodgson
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sonny & The Sunsets
dB's, Utrecht
Frazey Ford
Effenaar, Eindhoven
20:30
Anne Groen / BLUPAINT / Starfish / Tiger Pilots / Vital Element
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Meschiya Lake & The Little Big Horns
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Sean Rowe
Grand Theatre, Groningen
21:00
Lonnie Holley
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
The Assassenachs + Adam Holmes & The Embers
Vera, Groningen
22:00
BIRDsessions - CodartsJazzFinest
BIRD, Rotterdam
donderdag 03 september 2015
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater PePijn, Den Haag
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Lievekamp, Oss
Audrey Horne / Dead Lord
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Die Krupps
Atak, Enschede
Echo & The Bunnymen
Patronaat, Haarlem
Frazey Ford & Band
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Joan Armatrading
Metropool, Hengelo
20:00
John Cooper Clarke
Paard, Den Haag
Lamb
Hedon, Zwolle