Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Evertshuis
Bodegraven
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
23:00
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
23:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
23:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:15
Schouwburg Almere
Almere
19:30
De Meester
Almere
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De hoogte
Winsum
Wesopa Weesp
Weesp
De Bosuil
Weert
Munttheater
Weert
19:30
De Bosuil
Weert
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Grenswerk
Venlo
21:00
dB's
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
RASA
Utrecht
De Helling
Utrecht
A9 studios
Uitgeest
20:00
De Pul
Uden
22:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:30
Porgy en Bess
Terneuzen
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
C.C. De Ploter
Ternat
21:30
De Fles
Spijkenisse
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Het Bolwerk
Sneek
22:30
Ernesto's
Sittard
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
14:30
WORM
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
14:30
Perron-3
Rosmalen
18:00
De verlichte geest
Roeselare
17:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Hof in Salland
Raalte
21:00
P3
Purmerend
20:30
Groene Engel
Oss
Ledeltheater
Oostburg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Bon theater
Medemblik
C.C. Achterolmen
Maaseik
Theater De Tuin
Leusden
Corneel
Lelystad
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
TLH
Huissen
21:00
Manifesto
Hoorn
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
15:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
19:30
Metropool
Hengelo
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Bootstraat
Hasselt
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Doopsgezinde kerk, Haarlem
Haarlem
Schuur
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
vrijdag 16 oktober 2015
Ali B - Je Suis Ali
Het Evertshuis, Bodegraven
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Orgel Vreten
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Spinvis & Saartje van Camp - Oogcontact van de eenzame soort
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schaffelaartheater, Barneveld
21:00
The Ploctones - Light Up
Luxor Live, Arnhem
20:30
Hef + Feis
Luxor Live, Arnhem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Posttheater, Arnhem
23:00
Lessons x Meanwhile (Amsterdam Dance Event)
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
23:00
Axwell & Ingrosso
Heineken Music Hall, Amsterdam
23:00
10 Years Boysnoize Records (Amsterdam Dance Event)
Paradiso, Amsterdam
22:00
Dekmantel ADE
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Odesza
Paradiso, Amsterdam
Amsterdam Dance Event: Colin Benders / Sjamsoedin
Paradiso, Amsterdam
20:00
RAMsterdam
Paradiso, Amsterdam
19:30
Various / Nights by Various Artists
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Kid Simius
Melkweg, Amsterdam
19:00
David August & Ensemble (Amsterdam Dance Event)
Melkweg, Amsterdam
17:00
Canshaker Pi
Concerto, Amsterdam
20:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Almere, Almere
19:30
CHURCH OF CASH (U.S.A.) JOHNNY CASH TRIBUTE FROM THE U.S.A.
De Meester, Almere
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 17 oktober 2015
21:00
Orange Fox
Hedon, Zwolle
20:00
Elvis Perkins
Hedon, Zwolle
Riverside
Hedon, Zwolle
20:30
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Mystery
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De hoogte, Winsum
Hans Aarsman - Zelf weten
Wesopa Weesp, Weesp
Nu of Nooit! popwedstrijd
De Bosuil, Weert
Danny Vera
Munttheater, Weert
19:30
Nu of Nooit - voorronde
De Bosuil, Weert
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Mister and Mississippi
Grenswerk, Venlo
21:00
James Leg / Robbing Banks
dB's, Utrecht
20:15
Rickie Lee Jones
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Isbells
EKKO, Utrecht
20:00
Pat Thomas & Kwashibu Area Band
RASA, Utrecht
The Kyle Gass Band
De Helling, Utrecht
Van Dik Hout
A9 studios, Uitgeest
20:00
Black Wizard / Fatburger / Helldriver
De Pul, Uden
22:00
Chandima / Delucxed / Jack Wax / Rene Reiter / Steve Mills
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Incubated: Blixa Bargeld & Teho Teardo - Still Smiling
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:30
Dave McGraw & Mandy Fer
Porgy en Bess, Terneuzen
Rene Froger - 30 jaar hits in concert
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
[SU:M]
C.C. De Ploter, Ternat
21:30
16 Dollars
De Fles, Spijkenisse
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Douwe Bob
Het Bolwerk, Sneek
22:30
Dubwise
Ernesto's, Sittard
22:00
The Highway Gang
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Meta & The Cornerstones
Grounds, Rotterdam
20:30
Shai Maestro Trio - untold stories
LantarenVenster, Rotterdam
Gabriel Iglesias
Ahoy, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Moonshine Madness
Baroeg, Rotterdam
14:30
Afrofuturism Now!
WORM, Rotterdam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Walhalla, Rotterdam
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Perron-3, Rosmalen
18:00
Bathsheba
De verlichte geest, Roeselare
17:30
Tijd en Ruimte - Concert Dominique Vleeshouwers
ECI Cultuurfabriek, Roermond
15:00
Tijd en Ruimte - Concert Dominique Vleeshouwers
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Tom Veltien & Friends
Hof in Salland, Raalte
21:00
Steve'n'Seagulls
P3, Purmerend
20:30
Salsa Night
Groene Engel, Oss
Tangerine - In Stereo
Ledeltheater, Oostburg
23:00
The Joint Reunion: DJ TLM + DJ Mass + J-Flava
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Tim Vantol
Merleyn, Nijmegen
20:15
Jimmy LaFave
Doornroosje, Nijmegen
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Kom, Nieuwegein
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Ali B - Je Suis Ali
Bon theater, Medemblik
Battle
C.C. Achterolmen, Maaseik
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Tuin, Leusden
Gregory Page
Corneel, Lelystad
Y&T
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Gingerpig
TLH, Huissen
21:00
Circo Simonelli / DJ DNS / The Cool Quest
Manifesto, Hoorn
20:30
Novastar
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
KX Radio samenzwering10 jaar!
Vorstin, Hilversum
15:00
Muziekcafé met o.a. Ellen ten Damme
Vorstin, Hilversum
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
19:30
Trijntje Oosterhuis
Metropool, Hengelo
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Snarky Puppy
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Daisy Correia
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Shining (Zweden)
Bootstraat, Hasselt
The Simon & Garfunkel Story
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Gabriel Rios
Doopsgezinde kerk, Haarlem, Haarlem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
21:00
Brother & Bones + support
Vera, Groningen
20:30
Sabrina Starke
Simplon, Groningen
Bløf
De Oosterpoort, Groningen