Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Zennegat 13
Mechelen
Zaantheater
Zaandam
17:30
WORM
Rotterdam
20:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
21:30
Vorstin
Hilversum
Vestzaktheater
Son
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Vera
Groningen
21:30
V11
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
22:00
The Jack
Eindhoven
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Schuur
Haarlem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schaaf City Theater
Leeuwarden
S.C.C. De Ruchte
Someren
Rotown
Rotterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
20:30
RASA
Utrecht
Posttheater
Arnhem
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Podium 't Beest
Goes
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
23:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
21:00
P3
Purmerend
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
22:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Musicon
Den Haag
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
21:00
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
22:00
Little Devil
Tilburg
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Kantine Walhalla
Rotterdam
Jan Hertog
Maasmechelen
23:00
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Diekhuus
Middelharnis
Herberg de Pol
Diepenheim
23:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
21:30
Grounds
Rotterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
Flint
Amersfoort
20:45
EKKO
Utrecht
22:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
19:30
De Pul
Uden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
19:30
De Meester
Almere
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Horst
Venhorst
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Casino
Sint-Niklaas
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
CulturA & Zo
Nootdorp
donderdag 15 oktober 2015
20:00
Barong Family Label Night (Amsterdam Dance Event)
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Opeth
Ancienne Belgique (AB), Brussel
vrijdag 16 oktober 2015
20:00
The Imaginary Suitcase
Zennegat 13, Mechelen
Piepschuim - Op recept (reprise)
Zaantheater, Zaandam
17:30
Afrofuturism Now!
WORM, Rotterdam
20:30
Gideon Roggeveen / Jaap Montagne / Rik van Boeckel
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
21:30
Joris Linssen & caramba
Vorstin, Hilversum
Mark van de Veerdonk - TOF
Vestzaktheater, Son
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Bökkers + support
Vera, Groningen
21:30
Alex G
V11, Rotterdam
Snarky Puppy
TivoliVredenburg, Utrecht
Deng Boy - Platzak
Theater Zuidplein, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van Kooten
Theater Ludens, Voorburg
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Theater Hofpoort, Coevorden
Sven Ratzke - STARMAN
Theater de Spiegel, Zwolle
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
The Kik
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:30
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Van Der Laan & Woe
Theater aan de Schie, Schiedam
22:00
Gun Barrel / Weapon
The Jack, Eindhoven
19:30
Various / Nights by Various Artists
Sugar Factory, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Het Park, Hoorn
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Y&T
Schaaf City Theater, Leeuwarden
Rob en Emiel - Da's sterk
S.C.C. De Ruchte, Someren
Gold
Rotown, Rotterdam
21:00
Led Zeppelin - Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:30
Eduardo Guerrero y Company
RASA, Utrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Posttheater, Arnhem
20:00
The New Wave of Dutch Heavy Jazz
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Y&T
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:30
Dr. David Evans
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Alex Roeka
Podium 't Beest, Goes
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
B-Brave
Patronaat, Haarlem
20:00
James Leg
Patronaat, Haarlem
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
20:30
Trijntje Oosterhuis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
23:00
10 Years Boysnoize Records (Amsterdam Dance Event)
Paradiso, Amsterdam
Odesza
Paradiso, Amsterdam
Amsterdam Dance Event: Colin Benders / Sjamsoedin
Paradiso, Amsterdam
20:00
RAMsterdam
Paradiso, Amsterdam
20:00
Hallo Venray
Paard, Den Haag
21:00
B3/Henk / Mike & The Musicians
P3, Purmerend
20:00
Gabriel Rios
Oude Luxor Theater, Rotterdam
22:00
Dekmantel ADE
North Sea Jazz Club, Amsterdam
ArVee / FORGETTOFORGIVE / Hunting Robin / Phoenix Ashes / The Quarterm
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Rowwen Heze
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
De Dijk
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Raven + support
Musicon, Den Haag
Niet Schieten! - Kusje erop
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
21:00
Fratsen
Mezz, Breda
20:30
Mister and Mississippi
Mezz, Breda
22:00
The Hickey Underworld
Merleyn, Nijmegen
19:30
Kid Simius
Melkweg, Amsterdam
19:00
David August & Ensemble (Amsterdam Dance Event)
Melkweg, Amsterdam
21:00
The Ploctones - Light Up
Luxor Live, Arnhem
20:30
Hef + Feis
Luxor Live, Arnhem
22:00
Popronde: Mary Fields + Meet The Storm
Little Devil, Tilburg
20:30
Jimmy LaFave
LantarenVenster, Rotterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Kennemer Theater, Beverwijk
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kantine Walhalla, Rotterdam
Leprous
Jan Hertog, Maasmechelen
23:00
Lessons x Meanwhile (Amsterdam Dance Event)
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:00
The Last Resort
Iduna, Drachten
Ali B - Je Suis Ali
Het Evertshuis, Bodegraven
Dorine Wiersma
Het Diekhuus, Middelharnis
De Partizanen - De Partizanen
Herberg de Pol, Diepenheim
23:00
Axwell & Ingrosso
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Fresku
Hedon, Zwolle
21:30
DJ Carlos Chirinos / DJ El Che
Grounds, Rotterdam
20:00
Shining (Zweden)
Grenswerk, Venlo
20:30
Orgel Vreten
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Gashouder, Dedemsvaart
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
20:45
Elvis Perkins
EKKO, Utrecht
22:00
80's Verantwoord / 90's Now!
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Max Cooper
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Jilted Generation
De Pul, Uden
20:00
Pat Thomas & Kwashibu Area Band
De Oosterpoort, Groningen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Molenberg, Delfzijl
19:30
CHURCH OF CASH (U.S.A.) JOHNNY CASH TRIBUTE FROM THE U.S.A.
De Meester, Almere
Spinvis & Saartje van Camp - Oogcontact van de eenzame soort
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Horst, Venhorst
20:15
Brother & Bones
De Helling, Utrecht
20:15
The Bootleg Beatles
De Harmonie, Leeuwarden
Dez Mona
De Casino, Sint-Niklaas
21:00
Sgt. Pepper
De Bosuil, Weert
20:00
Pagan Black Metal Nite feat. Thyrgrim, Nefast & Vorna
dB's, Utrecht
20:00
Ernst Jansz
Cultuurkapel Deurne, Deurne
Rayen Panday - Vrijspraak
CulturA & Zo, Nootdorp