Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Lindenberg Theater
Nijmegen
Atak
Enschede
20:00
Stedelijk Museum Alkmaar
Alkmaar
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Grounds
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
The Shack
Oude Meer
20:30
PopEi
Eindhoven
20:30
De Bovenkamer van Groningen
Groningen
Effenaar
Eindhoven
20:30
RASA
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
Het Bolwerk
Sneek
21:00
De Bosuil
Weert
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
21:00
Mezz
Breda
Paard
Den Haag
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
21:00
Rotown
Rotterdam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
22:00
Volta
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
Koningshof
Maassluis
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Flint
Amersfoort
Handelsbeurs
Gent
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Altstadt
Eindhoven
00:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Grenslandhallen
Hasselt
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
De Meester
Almere
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
G.C. Den Dries
Retie
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Magdalenazaal (MaZ)
Brugge
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
The Jack
Eindhoven
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
BIRD
Rotterdam
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
De Flux
Zaandam
Singer Theater
Laren
Lucky
Rijssen
Spant!
Bussum
Paard
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
N9
Eeklo
20:00
Atak
Enschede
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
dB's
Utrecht
20:00
RASA
Utrecht
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
A9 studios
Uitgeest
20:30
Metropool
Hengelo
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Americahal
Apeldoorn
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
O.C. De Kleine Beer
Beernem
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Doornroosje
Nijmegen
C.C. De Kei
Reusel
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
The Lowlander
Bodegraven
20:30
Luxor Live
Arnhem
Gelredome
Arnhem
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
vrijdag 07 oktober 2016
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Lindenberg Theater, Nijmegen
Shawn James & The Shapeshifters
Atak, Enschede
20:00
Shuffle Live
Stedelijk Museum Alkmaar, Alkmaar
19:30
Sights & Sounds + Trade Wind + Acres
Dynamo, Eindhoven
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Soweto Soul!
Grounds, Rotterdam
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
St. Tropez
Metropool, Hengelo
20:00
Staatsopera van Tatarstan - Nabucco
De Nieuwe Kolk, Assen
Stackhouse
The Shack, Oude Meer
20:30
Streekvijver
PopEi, Eindhoven
20:30
Sunday Sun - Live out loud!
De Bovenkamer van Groningen, Groningen
Swans
Effenaar, Eindhoven
20:30
Tangosalon met live: Sexteto Andiamo
RASA, Utrecht
22:00
Taxidermist
Merleyn, Nijmegen
TenTemPiés
Het Bolwerk, Sneek
21:00
The Adele Project
De Bosuil, Weert
20:30
The Australian Pink Floyd Show
Rockhal, Esch zur Alzette
21:00
The Beards
Mezz, Breda
The Elementary Penguins
Paard, Den Haag
20:00
The Kik
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
21:00
The Sweet Release of Death/The Lumes /
Rotown, Rotterdam
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Amphion, Doetinchem
22:00
TRDGR8 presents: A’dam Underdogs Vol. I: IKS & Semey Group
Volta, Amsterdam
21:00
View for a Day + support
Vera, Groningen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Koningshof, Maassluis
Vreemde Kostgangers
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Welkom bij de Fresku show
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Wim Daniëls - Associëren
Flint, Amersfoort
Wovenhand
Handelsbeurs, Gent
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
ZODIAC
Altstadt, Eindhoven
00:00
Zwarte Koffie
Paradiso, Amsterdam
zaterdag 08 oktober 2016
19:00
257ers - Helemaal Melkweg
Melkweg, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
André Manuel - De Onzen
Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Andy Frasco
De Meester, Almere
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
Arbeid Adelt! / Aroma Di Amore / CJ Bolland
G.C. Den Dries, Retie
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Bastian Baker
Magdalenazaal (MaZ), Brugge
Bazart
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Beaty Heart
Paradiso, Amsterdam
20:00
Birdy
013, Tilburg
21:00
Black Oak
V11, Rotterdam
20:30
Boom like that! / Claptunes / Damaged Justice / Kaboom! / Pearl Jammin
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Broederliefde
Patronaat, Haarlem
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Crazy Cult Roadshow / Junkfood Lunchbox
The Jack, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:00
Dave Koz (Uitverkocht)
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Dazzled Sticks
BIRD, Rotterdam
21:00
De Dijk
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
De Kraaien
De Flux, Zaandam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Singer Theater, Laren
Destruction
Lucky, Rijssen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Spant!, Bussum
Diggy Dex
Paard, Den Haag
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Posttheater, Arnhem
Dorona Alberti - Käsebrot
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Dutch Swing College Band
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Eek-A-Mouse
Melkweg, Amsterdam
Electric Citizen / Salem's Pot
Metropool, Hengelo
20:15
Enge Buren - Ruk!
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:30
Essential Six presents Blupaint & Echo Movis
Vorstin, Hilversum
20:00
Faintest Idea + The Sketchers
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Fleddy Melculy
De Peppel, Zeist
21:00
Freakwater
N9, Eeklo
20:00
Gemma Ray
Atak, Enschede
21:00
Ghostriders + Boom Boom Barber + Vandervens
De Bakkerij, Castricum
20:00
Guitar Wolf
dB's, Utrecht
20:00
Hailu Mergia, Tony Buck & Mike Majkowski - Hypnotiserende ethiojazz
RASA, Utrecht
20:00
Hans Dekker / Mo el Khamssi / Roland van Hek
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Henry van Loon - Sleutelmoment
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Her Majesty
Zaantheater, Zaandam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Hollandaise: Andre Hazes Jr. / Glennis Grace / Xander de Buisonjé
A9 studios, Uitgeest
20:30
Hovius plays Radiohead
Metropool, Hengelo
Izaline Calister - Latin Diva (try-out)
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Jan Smit
Americahal, Apeldoorn
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater De Veste, Delft
20:00
Jasper Huysentruyt Trio
O.C. De Kleine Beer, Beernem
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Het Dorpshuis, Nigtevecht
JJ Grey & Mofro
Doornroosje, Nijmegen
Jochen Otten
C.C. De Kei, Reusel
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
Johnny Verger
The Lowlander, Bodegraven
20:30
Junior Kenna & Fiyah Nation Band
Luxor Live, Arnhem
Justin Bieber
Gelredome, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Kelly God / Rene van Kooten / Rotterdams Philharmonisch Orkest
De Doelen, Rotterdam
20:30
Kiki Schippers
Schouwburg de Lawei, Drachten