Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Bovenkamer - Centrum voor Kunst en Cultuur
Zeist
21:00
De Bosuil
Weert
de Berchplaets
Berghem
20:00
De Amer
Amen
21:00
dB's
Utrecht
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:15
Cultura
Ede
City Theater
Schijndel
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
Café d'Ontmoeting
De Goorn
20:00
Café 't Keerpunt
Spijkerboor
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
C.C. De Steenoven
Herzele
C.C. De Kei
Reusel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Biebob
Vosselaar
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Atak
Enschede
22:00
Artishock
Soest
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
013
Tilburg
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Winston
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
19:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:30
Vera
Groningen
21:30
V11
Rotterdam
Trix
Antwerpen
Trix
Antwerpen
16:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
17:00
Taverne
Bergen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
14:30
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
15:30
NiXenMeer
Enschede
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Musicon
Den Haag
16:30
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
16:30
Mansion24
Apeldoorn
20:00
Luxor Live
Arnhem
17:00
LantarenVenster
Rotterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
14:30
Iduna
Drachten
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Fluor
Amersfoort
19:00
Effenaar
Eindhoven
15:00
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
Den heuvel
Alphen
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
21:00
De Zwerver
Oostende
De Pul
Uden
14:00
De Munnikhof- Piramide aan de Waal
Gendt
17:00
De Fles
Spijkenisse
20:30
De Bovenkamer - Centrum voor Kunst en Cultuur
Zeist
15:45
De Bosuil
Weert
20:00
dB's
Utrecht
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
16:00
Concerto
Amsterdam
14:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
C.C. Biekorf
Lebbeke
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Bibelot
Dordrecht
14:00
Baroeg
Rotterdam
17:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
zaterdag 31 oktober 2015
20:30
André Mehmari / Martin Fondse
De Bovenkamer - Centrum voor Kunst en Cultuur, Zeist
21:00
AC in DC (Big show)
De Bosuil, Weert
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
de Berchplaets, Berghem
20:00
Douglas Firs
De Amer, Amen
21:00
Damn Right!
dB's, Utrecht
20:00
Ralph de Jongh & Crazy Hearts & support Mylk
Cultuurkapel Deurne, Deurne
20:30
Jeffrey Spalburg
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:15
The Fureys
Cultura, Ede
Mark van de Veerdonk - TOF
City Theater, Schijndel
21:00
The Heat / The Tambles
Café Wilhelmina, Eindhoven
17:00
Paul Robbert Band
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Bag Of Bones
Café de Gouden Leeuw, Nispen
The Doors in Concert
Café d'Ontmoeting, De Goorn
20:00
Robb Murphy
Café 't Keerpunt, Spijkerboor
20:00
Sonar Sounds feat. Flako (uk) + Vuurwerk (b)
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Stan Lee Cole
C.C. De Steenoven, Herzele
Martijn Koning - Koning van de Lach
C.C. De Kei, Reusel
Vincent Geers - Je moet het maar durven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
BREStheater, Brielle
20:00
Niki Jacobs / Pieter Jan Cramer van den Bogaart
Boerderij Kamps, Rolde
Gazpacho / Iamthemorning
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Southside Blues Revue
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Sunday Kids
Bitterzoet, Amsterdam
Witchsmeller Pursuivant
Biebob, Vosselaar
15:00
Dutch Doom Days XIV
Baroeg, Rotterdam
20:00
Superstijl
Atak, Enschede
22:00
This Apple Blues
Artishock, Soest
21:00
Canshaker Pi / Mountain States
Altstadt, Eindhoven
20:00
Canshaker Pi
Altstadt, Eindhoven
20:30
De Dijk
013, Tilburg
20:00
4 Loud Men
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
zondag 01 november 2015
Symphonica in Rosso met Marco Borsato
Ziggo Dome, Amsterdam
19:00
BOO SEEKA (AUS) / Jack and the Weatherman (NL)
Winston, Amsterdam
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Wilminktheater, Enschede
19:30
Grote Prijs van Nederland – Kwartfinale Bands
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Desray
Vorstin, Hilversum
20:00
Bob Dylan
Vorst Nationaal, Brussel
20:30
DMA's
Vera, Groningen
21:30
Steve Wynn
V11, Rotterdam
Purity Ring
Trix, Antwerpen
Powerwolf
Trix, Antwerpen
16:00
Barns Courtney / Beach Baby / Bill Ryder-Jones / Farao / Lawrence Tayl
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Toumani & Sidiki Diabate
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jarrod Lawson
TivoliVredenburg, Utrecht
Calexico
TivoliVredenburg, Utrecht
17:00
Tony Spinner Band
Taverne, Bergen
Luka Bloom + support
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Smif-N-Wessun & Buckshot - Sean Price Tribute
Q-Factory, Amsterdam
14:30
Derroll Adams Live in Haarlem 1977 CD release
Patronaat, Haarlem
Blackberry Smoke
Paradiso, Amsterdam
15:30
Lurrie Bell & Band featuring Copenhagen Slim (USA/DK)
NiXenMeer, Enschede
Balthazar
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Marianne Faithfull
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Absolva
Musicon, Den Haag
16:30
Yorick van Norden
Mezz, Breda
Graveyard
Melkweg, Amsterdam
19:30
Jim Breuer
Melkweg, Amsterdam
16:30
Pondertone
Mansion24, Apeldoorn
20:00
MainStreet
Luxor Live, Arnhem
17:00
Jonathan Scales Fourchestra / Marike van Dijk / Mark Turner Quartet /
LantarenVenster, Rotterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
18:00
Salvatore Adamo
Koninklijk Circus, Brussel
15:30
Jellyman's Daughter en Quad
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
14:30
Steeleye Span
Iduna, Drachten
16:15
Riverdistrict
Gigant, Apeldoorn
20:30
Russkaja
Gebr. De Nobel, Leiden
Heymoonshaker
Fluor, Amersfoort
19:00
B-Brave
Effenaar, Eindhoven
15:00
The Fureys
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Den heuvel, Alphen
18:00
Kris Pohlmann Band
Den Heilige Cornelius, Roermond
21:00
Terry Bozzio
De Zwerver, Oostende
Singer Songwriter Sunday #4
De Pul, Uden
14:00
Hein Braat
De Munnikhof- Piramide aan de Waal, Gendt
17:00
Wild T
De Fles, Spijkenisse
20:30
André Mehmari
De Bovenkamer - Centrum voor Kunst en Cultuur, Zeist
15:45
Loes Swinkels & Band / Rich Wyman / The GRiT (NL)
De Bosuil, Weert
20:00
The Bellfuries
dB's, Utrecht
14:00
Cadencia geeft gloedvol concert op Kasteel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
14:00
Cadencia geeft gloedvol concert op Kasteel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
16:00
Dick Pels
Concerto, Amsterdam
14:00
JW Roy
Concerto, Amsterdam
20:00
Matthew E. White
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Flip Kowlier
C.C. Biekorf, Lebbeke
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:00
Coldplace
Bibelot, Dordrecht
14:00
Dutch Doom Days XIV
Baroeg, Rotterdam
17:00
R.O.T.S.
Altstadt, Eindhoven
maandag 02 november 2015
20:00
The laundry big band met o.a. Bert Boeren
Vorstin, Hilversum
20:00
Steve Wynn
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Arkells
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Tony Spinner
Spirit of 66, Verviers
22:00
USA Out Of Vietnam
Paradiso, Amsterdam
Beach House
Paradiso, Amsterdam
Bob Dylan
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Morgan Heritage
Melkweg, Amsterdam
Battles
Melkweg, Amsterdam
19:00
Forgotten Tomb
Little Devil, Tilburg