Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Fransche School Culemborg
Culemborg
Café de Boemel
Delden
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Cultura
Ede
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater 't Pand
Gorinchem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Bon theater
Medemblik
Den Boogaard
Moergestel
Lindenberg Theater
Nijmegen
Hoftheater
Raalte
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Ludens
Voorburg
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
15:00
Vorstin
Hilversum
16:00
Baroeg
Rotterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Doornroosje
Nijmegen
19:30
De Meester
Almere
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Musis
Arnhem
20:00
De Witte Bal
Assen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Tuinhuis van Charlotte
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Magasin 4
Brussel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Botanique
Brussel
20:00
Azotod
De Meern
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
StudioGonz
Gouda
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Patronaat
Haarlem
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
De Buun
Horst
20:00
Music Club Kampen
Kampen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Hege Fonnen
Lemmer
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
WORM
Rotterdam
20:00
EKKO
Utrecht
20:15
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Rotown
Rotterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Zaantheater
Zaandam
Boerderij
Zoetermeer
20:45
RASA
Utrecht
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Péniche La Legia
Liège
21:00
P3
Purmerend
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
De Pul
Uden
21:00
De Bosuil
Weert
21:30
De Fles
Spijkenisse
zaterdag 07 november 2015
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Fransche School Culemborg, Culemborg
Dilana Smith
Café de Boemel, Delden
Henny Vrienten - Alles Is Anders
Schouwburg de Lawei, Drachten
Hans Aarsman - Zelf weten
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ali B - Je Suis Ali
Cultura, Ede
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater `t Spieker, Eibergen
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater 't Pand, Gorinchem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
De Partizanen - De Partizanen
Bon theater, Medemblik
Mark van de Veerdonk - TOF
Den Boogaard, Moergestel
Lebbis - De Paardenpoetser
Lindenberg Theater, Nijmegen
Tangerine - In Stereo
Hoftheater, Raalte
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Ludens, Voorburg
Kasper van Kooten
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Tim Knol - Lost & Found
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
15:00
muziekcafe met (inter) nationale artiesten
Vorstin, Hilversum
16:00
Rotterdam Rocks
Baroeg, Rotterdam
17:00
Ben Reel
Café de Pilaren, Alkmaar
17:00
Christophe Willem
Koninklijk Circus, Brussel
19:00
Iamx
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Kadaver
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Kenny B
De Meester, Almere
19:30
Ewan Dobson
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Danny Vera
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hallo Venray
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
45 Acid Babies / HØUND / Silent War
Winston, Amsterdam
Half Moon Run
Tolhuistuin, Amsterdam
Alabama Shakes
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bob Dylan
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Never Say Die! Tour
Trix, Antwerpen
20:00
NNENN
Musis, Arnhem
20:00
Black Bottle Riot
De Witte Bal, Assen
20:00
spinifeX maXimus
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Kiki Mettler
Tuinhuis van Charlotte, Breda
20:00
Chrome Brulée
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Ba Cisokko / De Brassers
Magasin 4, Brussel
20:00
Balthazar
Vorst Nationaal, Brussel
Ane Brun
Botanique, Brussel
20:00
Accidental Gap / Allez Mama / Crimson Inc. / Kalio Gayo / The Scraphea
Azotod, De Meern
20:00
Alamo Race Track
Paard, Den Haag
Jef Neve
Paard, Den Haag
20:00
Beans & Fatback
Cultuurkapel Deurne, Deurne
20:00
De Sluwe Vos Presents Kontra Live
Bibelot, Dordrecht
20:00
The Black Heart Rebellion
Handelsbeurs, Gent
20:00
The Kik
Theater de Mythe, Goes
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Reggehof, Goor
20:00
DieselBurner / MXRCXL
StudioGonz, Gouda
20:00
Other Lives
De Oosterpoort, Groningen
Douwe Bob
Patronaat, Haarlem
20:00
'Inpoet Reünie VIII' ft. She Past Away (live, TUR)
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Mylk
De Buun, Horst
20:00
The Common Linnets
Music Club Kampen, Kampen
20:00
Demimonde
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Andre Zwart / Martin Harder / Ricardo Silvio
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Fureys
De Hege Fonnen, Lemmer
20:00
TenTemPiés
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Bart van Loo / Eddy et les Vedettes - Chanson. Une Belle Histoire
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Blue Crime / Boner Petit / Kin
WORM, Rotterdam
20:00
Pondertone
EKKO, Utrecht
20:15
Spinvis & Saartje van Camp - Oogcontact van de eenzame soort
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Koornbeurs, Franeker
The Wombats
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Albert Hammond
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jacqueline Govaert
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
De Kast
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Joanna Newsom
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Maison Du Malheur
De Helling, Utrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Posttheater, Arnhem
Causes + Phos
Luxor Live, Arnhem
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater De Molen, Beuningen
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Podium Hoge Woerd, De Meern
Theo Nijland
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Dope Boy Fresh Tour
Patronaat, Haarlem
20:30
Sven Ratzke
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Chris Hinze
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Pauw
Metropool, Hengelo
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Kom, Nieuwegein
St. Tropez + Alexi Lalas + Lookapony
Rotown, Rotterdam
20:30
Niels Geusebroek
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Fresku
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Zaantheater, Zaandam
Ray Wilson
Boerderij, Zoetermeer
20:45
Les Frères Smith
RASA, Utrecht
21:00
Cold Fuse / Shiverburn
Altstadt, Eindhoven
21:00
Sven Hammond
Metropool, Hengelo
21:00
Jack Hustinx / Southern Aces / The Malford Milligan Band
Manifesto, Hoorn
21:00
The Imaginary Suitcase
Péniche La Legia, Liège
21:00
The Lachy Doley Group + The Silverfaces
P3, Purmerend
21:00
Tributör
Little Devil, Tilburg
21:00
The Empire
De Pul, Uden
21:00
21Boeket Blues Band / The Delta Saints
De Bosuil, Weert
21:30
JJ Sharp band
De Fles, Spijkenisse