Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Den Diek
Lichtenvoorde
20:00
De Reggehof
Goor
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Noot
Amersfoort
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Meester
Almere
Corneel
Lelystad
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Chassé Theater
Breda
C.C. Cayen
Enkhuizen
013
Tilburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Duycker
Hoofddorp
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Helling
Utrecht
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Paradox
Tilburg
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Gigant
Apeldoorn
EKKO
Utrecht
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Boerderij
Zoetermeer
20:30
013
Tilburg
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
The Hub for Expats
Eindhoven
Simplon
Groningen
Rotown
Rotterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Mezz
Breda
21:00
Klaver 4 Live
Brunssum
21:00
JKC Nirwana
Dronten
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
De Kroeg
Arnhem
21:00
De Bakkerij
Castricum
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:30
Oedipus
Amsterdam
21:30
Manifesto
Hoorn
21:30
De Zwerver
Oostende
Paradiso
Amsterdam
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
23:00
Mezz
Breda
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:00
013
Tilburg
23:45
Melkweg
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
De Harmonie
Leeuwarden
De Bosuil
Weert
Café Wilhelmina
Eindhoven
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Beauforthuis
Austerlitz
13:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
13:30
N9
Eeklo
14:00
Orpheus
Apeldoorn
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
14:30
Zuiderstrandtheater
Den Haag
14:30
Theater Sneek
Sneek
14:30
Theater Rotterdam
Rotterdam
14:30
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
14:30
Boerderij
Zoetermeer
15:00
Roepaen
Ottersum
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Paard
Den Haag
zaterdag 26 november 2016
20:00
Dag van de Achterhoekse popmuziek
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Birth of Joy / Dialogue / Hooked
Den Diek, Lichtenvoorde
20:00
Ali B - Je Suis Ali
De Reggehof, Goor
Alex Vargas
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Phil Bee's Freedom
De Noot, Amersfoort
20:00
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Almere Blues: Budding Blues Band + BlueSalad
De Meester, Almere
Martijn Fischer
Corneel, Lelystad
20:00
The Kik
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Chassé Theater, Breda
Canshaker Pi
C.C. Cayen, Enkhuizen
Sevn Alias
013, Tilburg
20:15
Discover Berget Lewis
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Janine Jansen / Radu Lupu
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Archell Thompson - De Naakte Antilliaan
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Hof 88, Almelo
20:15
LOS - VAST
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Aan de Slinger, Houten
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Spant!, Bussum
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Munttheater, Weert
20:15
Big One
Markant Uden, Uden
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Markant Uden, Uden
20:15
Vezpa - Een muzikale reis door de jaren 50 en 60
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
PETER PAN SPEEDROCK: HOUDOE EN BEDANKT!
Effenaar, Eindhoven
20:15
Def P
Duycker, Hoofddorp
20:15
Jennie Lena / Joseph Clark - Tribute to Queen
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Iris Hond / Matangi Quartet
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Moss
De Helling, Utrecht
20:15
Vreemde Kostgangers
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Bon theater, Medemblik
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Agnietenhof, Tiel
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Roos Blufpand - Hoe Dan
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Welkom bij de Fresku Show
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Ronald Snijders (muzikant)
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Posttheater, Arnhem
20:30
Margriet Sjoerdsma
Paradox, Tilburg
20:30
Smal Water / Tunnelbirds
Molen De Ster, Utrecht
20:30
Chimera CD-Presentatie
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Magna Carta
Gigant, Apeldoorn
Falco Benz
EKKO, Utrecht
20:30
Dorona Alberti - Käsebrot
De Speeldoos, Vught
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Ray Wilson Genesis Classic
Boerderij, Zoetermeer
20:30
De Dijk
013, Tilburg
21:00
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
The Ploctones
The Hub for Expats, Eindhoven
Bazart
Simplon, Groningen
CUT_
Rotown, Rotterdam
21:00
George McCrae
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Jazzlab Session: Do your thing again
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Donnerwetter
Mezz, Breda
21:00
Hot Rod Riot / Wayne's Traveling Band
Klaver 4 Live, Brunssum
21:00
Ska/Reggae met The Bouncers / The Upsessions
JKC Nirwana, Dronten
21:00
Moonstruck
JJ Music House, Zoetermeer
21:00
Symfo Classics
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Luba the Baroness / Waking Skies
Gelderlandfabriek, Culemborg
21:00
Pink Oculus
De Peppel, Zeist
21:00
Letz Zeppelin
De Kroeg, Arnhem
21:00
AS WE GO + meer tba
De Bakkerij, Castricum
21:00
Skip & Die
Altstadt, Eindhoven
21:30
Basecamp
Oedipus, Amsterdam
21:30
INHUME
Manifesto, Hoorn
21:30
NORDMANN try-out
De Zwerver, Oostende
EIVØR
Paradiso, Amsterdam
22:00
DJ Ricky Ray / DJ Flowmotion / Mr. Belt & Wezol / Stacks
Nieuwe Nor, Heerlen
22:00
LIVE: Woodstock Tribute Band
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Comet Control
Little Devil, Tilburg
22:00
Blackmarket III
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
23:00
Het Lievelingsfeestje Van Je Zusje
Mezz, Breda
23:00
Taveneer
Merleyn, Nijmegen
23:00
FeestDJRuud
Gebr. De Nobel, Leiden
23:00
Barong Family
013, Tilburg
23:45
Encore: Krept & Konan
Melkweg, Amsterdam
zondag 27 november 2016
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
De Nieuwe Kolk, Assen
Nynke Laverman - Wachter
De Harmonie, Leeuwarden
Band of Friends
De Bosuil, Weert
Phil Bee's Freedom
Café Wilhelmina, Eindhoven
Maaike Ouboter
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Izaline Calister - Latin Diva
Beauforthuis, Austerlitz
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - Een Spannende Verjaardag voor Sinterklaas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
13:30
Peter Beets meets Stochelo Rosenberg - Een ode aan Django Reinhardt
North Sea Jazz Club, Amsterdam
13:30
Father Murphy / Gianni Marzo / Kreng / Raveyards / The Germans
N9, Eeklo
14:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
14:15
Johann Markel / Matthew Baker
D' Engelenburgh, Fijnaart
14:30
Het Juniorenorkest
Zuiderstrandtheater, Den Haag
14:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Sneek, Sneek
14:30
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater Rotterdam, Rotterdam
14:30
Jester of the King
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
14:30
The Premise
Boerderij, Zoetermeer
15:00
Kloosterkamerfestival Hidden Treasures
Roepaen, Ottersum
15:00
Singer-Songwriter Melissa Janssen
PopEi, Eindhoven
15:00
Folkfest 2016
Paard, Den Haag