Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Oosterpoort
Groningen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Paradiso
Amsterdam
21:00
WORM
Rotterdam
21:30
V11
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Maaspoort
Venlo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Het Depot
Leuven
Theater de Spiegel
Zwolle
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
17:00
Concerto
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
Hedon
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
Hedon
Zwolle
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Stuk
Leuven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Rotown
Rotterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Wilminktheater
Enschede
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Musis
Arnhem
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
013
Tilburg
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
RASA
Utrecht
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Speeldoos
Baarn
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater de Schalm
Veldhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schuur
Haarlem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C. Stroud
Putten
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Speeldoos
Vught
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Singer Theater
Laren
Chassé Theater
Breda
Fulcotheater
IJsselstein
De Meenthe
Steenwijk
19:00
Iduna
Drachten
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
dinsdag 29 november 2016
Luciano Messenjah
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Leyla McCalla
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Joris Teepe presents: NYCTG Jorisation Trio
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Jeroen In Paradiso - Songs Of Life
Paradiso, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Parktheater, Eindhoven
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Con Brio - Paradise Tour
Paradiso, Amsterdam
21:00
capsular / Irrational Library
WORM, Rotterdam
21:30
Elephant Stone
V11, Rotterdam
woensdag 30 november 2016
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Zaantheater, Zaandam
Paul de Munnik
Schouwburg Ogterop, Meppel
Minou Bosua - Minoux
De Maaspoort, Venlo
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Maaike Ouboter
Schaffelaartheater, Barneveld
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Harderwijk, Harderwijk
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Zuidplein, Rotterdam
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Agnietenhof, Tiel
Johan Goossens - Daglicht
Theater Aan de Slinger, Houten
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ernst Bobbie en de Rest - Een Spannende Verjaardag voor Sinterklaas
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
DeWolff / The Sore Losers
Het Depot, Leuven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Spiegel, Zwolle
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Amsterdam Klezmer Band
Cpunt Theater, Hoofddorp
17:00
Elephant Stone
Concerto, Amsterdam
19:30
The Game
Paard, Den Haag
19:30
The Front Bottoms
Melkweg, Amsterdam
Clutch
Melkweg, Amsterdam
19:30
Blondage (Rangleklods)
Melkweg, Amsterdam
19:45
Luka Bloom
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
De Dijk
Hedon, Zwolle
Joan As Policewoman & Benjamin Lazar Davis
TivoliVredenburg, Utrecht
Union J
Hedon, Zwolle
20:00
Tjing Tjing
Paradiso, Amsterdam
20:00
Söndörgõ
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
NUHR
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Myles Sanko
Tolhuistuin, Amsterdam
Kaleo
Paradiso, Amsterdam
20:00
Discover Berget Lewis
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Dans Dans
Stuk, Leuven
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bazart
Rotown, Rotterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Wilminktheater, Enschede
20:15
The Kilkennys
Flint, Amersfoort
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Laurence Jones
De Helling, Utrecht
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Musis, Arnhem
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Theo Nijland - Desalniettemin
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Shantel & Bucovina Club Orkestar
013, Tilburg
20:30
Mikeylow
Groene Engel, Oss
20:30
Lea Porcelain
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Bluegrass Jamboree - Uniek rondreizend bluegrass & americana festival
RASA, Utrecht
21:00
Nick Howard
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Gangstagrass (USA) + The Hillbilly Moonshiners
Winston, Amsterdam
22:00
Martijn van Iterson / Tom Beek Trio
BIRD, Rotterdam
22:00
Elephant Stone
Paradiso, Amsterdam
22:00
Deutsche Ashram
Paradiso, Amsterdam
donderdag 01 december 2016
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ton Kas - JABROER
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater de Speeldoos, Baarn
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Schalm, Veldhoven
Paul de Munnik
Leidse Schouwburg, Leiden
Minou Bosua - Minoux
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schuur, Haarlem
Kirsten van Teijn - Zalf
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Johan Goossens - Daglicht
C.C. Stroud, Putten
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Het Park, Hoorn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Speeldoos, Vught
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - De Afterparty
Singer Theater, Laren
Bart Wirtz
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Fulcotheater, IJsselstein
André Manuel - De Onzen
De Meenthe, Steenwijk
19:00
Jenny Don't and The Spurs
Iduna, Drachten
19:30
Discohen
Gebr. De Nobel, Leiden
Blue Crime
Melkweg, Amsterdam
Tom Odell
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Kik
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
The Dutch
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sevn Alias
Paard, Den Haag
20:00
Plien en Bianca, Gaat het nog door?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Novastar
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Nicolas Jaar
Ancienne Belgique (AB), Brussel