Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Hengelo
Hengelo
22:00
BIRD
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Concertgebouw
Amsterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
De Gym
Groningen
Hofman
Utrecht
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Wilminktheater
Enschede
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Volta
Amsterdam
Theater De Muzeval
Emmen
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
De Helling
Utrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
t Uivernest
Hank
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:30
Mezz
Breda
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
RASA
Utrecht
Podium Vlieland
Vlieland
20:00
Victorie
Alkmaar
20:15
Perron-3
Rosmalen
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
A9 studios
Uitgeest
De Speeldoos
Vught
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Theater Sneek
Sneek
21:00
Roepaen
Ottersum
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
De Doelen
Rotterdam
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Mezz
Breda
Theater de Kom
Nieuwegein
22:00
Bluescafe
Apeldoorn
Singer Theater
Laren
23:00
Metropool
Hengelo
C.C. 't Bruggeske
Kapellen, Antwerpen
Patronaat
Haarlem
Musis
Arnhem
21:00
Korzo
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
Mezz
Breda
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
19:30
Bibelot
Dordrecht
20:15
Amstelkerk
Amsterdam
20:15
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
woensdag 13 januari 2016
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Hengelo, Hengelo
22:00
Gowther (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Zaantheater, Zaandam
20:00
Dubioza Kolektiv
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Draaimolen presents: Henrik Schwarz Trio
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Black Honey / FEWS
Paradiso, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Barrage
De Harmonie, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Boerderij, Huizen
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Concertgebouw, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Hofnar, Valkenswaard
donderdag 14 januari 2016
19:30
Zita Swoon Group
Melkweg, Amsterdam
21:00
Zadelpijn
De Gym, Groningen
Wedstrijd voor Stukafest 2016
Hofman, Utrecht
20:30
We Are The City
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Vonder & Bloom
Cultura, Ede
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Wilminktheater, Enschede
Ton Kas - JABROER
De Harmonie, Leeuwarden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Terra Collective
Gebr. De Nobel, Leiden
22:00
Sara Hartman
Merleyn, Nijmegen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. Den Herd, Bladel
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
One Eyed Wizard en Old Man's Riot
Paard, Den Haag
20:30
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Klooster, Woerden
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Mindloss + 1 band TBA
Volta, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Muzeval, Emmen
21:00
Matt Dusk
Luxor Live, Arnhem
21:00
Mad Professor meets Channel One Sound System
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Locrian / The Black Heart Rebellion
De Helling, Utrecht
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Aan de Slinger, Houten
Lankmoed - Onvergetelijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Kirsten van Teijn - Heilloos
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Julian Sas Band
t Uivernest, Hank
Joris Linssen & caramba - STROOM
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Orpheus, Apeldoorn
Jim Jeffries
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Jan Beuving - Raaklijn
Flint, Amersfoort
20:15
Huub Stapel - MV²
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:30
Hans Teeuwen & The Painkillers - Popstukken
Mezz, Breda
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Cuijk, Cuijk
21:00
Erik & The Worldly Savages
Luxor Live, Arnhem
20:00
Eefje De Visser
Fluor, Amersfoort
20:30
Dreamers Circus
RASA, Utrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Podium Vlieland, Vlieland
20:00
Club 3voor 12 NH: The Cosmic Carnival / Moon Moon Moon / Kissing Jane
Victorie, Alkmaar
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Perron-3, Rosmalen
20:30
Canshaker Pi / Hooton Tennis Club / Oscar
EKKO, Utrecht
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Cabarestafette - Ontdek nieuw talent!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Begijn le Bleu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Barrage
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:30
Avalanche Quartet - The Guests
Theater De Leest, Waalwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
André Manuel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders - Breder dan klassiek
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
A Mote Of Dust
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
vrijdag 15 januari 2016
20:00
Volendam in Concert (volledig orkest) - 3Js & Jan Smit
A9 studios, Uitgeest
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
De Speeldoos, Vught
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Sneek, Sneek
21:00
Undercoversessie Toto
Roepaen, Ottersum
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
The Royal Dutch Scam - tribute to Steely Dan
Boerderij, Zoetermeer
20:15
The Rosenberg Trio - Familia
De Doelen, Rotterdam
21:00
The Future's Dust
Cul de Sac, Tilburg
21:00
The Fifth Alliance + IZAH
Mezz, Breda
The Doors in Concert - Celebration
Theater de Kom, Nieuwegein
22:00
The Captain
Bluescafe, Apeldoorn
Tango Extremo
Singer Theater, Laren
23:00
T.Raumschmiere
Metropool, Hengelo
Stef Bos
C.C. 't Bruggeske, Kapellen, Antwerpen
Sjako!
Patronaat, Haarlem
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Musis, Arnhem
21:00
Route d'Afrique
Korzo, Den Haag
22:00
Rod Picott
Paradiso, Amsterdam
19:00
Ritual Black Fest: Verbum Verus + Infinity + Grift + Gestalte
Little Devil, Tilburg
Reservoir Dogs Band
Mezz, Breda
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
CulturA & Zo, Nootdorp
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Paco Peña
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Oscar & The Wolf
Effenaar, Eindhoven
19:30
Oplaadpop
Bibelot, Dordrecht
20:15
Oerknal! Damask
Amstelkerk, Amsterdam
20:15
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands
Theater de Beun, Heiloo
20:30
New Madrid
Café Wilhelmina, Eindhoven