Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
013
Tilburg
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Ahoy
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Roma
Antwerpen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Grenswerk
Venlo
19:15
Grounds
Rotterdam
19:45
Hedon
Zwolle
Hoftheater
Raalte
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:15
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Spant!
Bussum
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
013
Tilburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Ahoy
Rotterdam
Beauforthuis
Austerlitz
22:00
BIRD
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cul de Sac
Tilburg
20:15
Cultura
Ede
20:30
De Bosuil
Weert
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Dominicanenklooster
Zwolle
Effenaar
Eindhoven
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Fluor
Amersfoort
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Handelsbeurs
Gent
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
21:30
Hofman
Utrecht
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:00
Koningshof
Maassluis
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:00
Little Devil
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
Munttheater
Weert
dinsdag 20 december 2016
19:30
MHD
Melkweg, Amsterdam
Dans Dans
Merleyn, Nijmegen
20:00
Gosto
Muziekgieterij, Maastricht
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
pbug
Paradiso, Amsterdam
Bløf
Paradiso, Amsterdam
20:00
B’Rock / Nederlands Kamerkoor
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
3J'S - Acoustic Christmas
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bertolf
Schouwburg Odeon, Zwolle
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
NUHR
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
LOS - VAST
Theater Peeriscoop, Gorinchem
19:45
Steve-O
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Emiliana Torrini & The Colorist
Tolhuistuin, Amsterdam
Paul de Munnik
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
woensdag 21 december 2016
20:30
Steve-O
013, Tilburg
20:15
Her Majesty
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Toppers in Concert ‘Christmas Party Of The Year’
Ahoy, Rotterdam
Dans Dans
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Headspace
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Henk & Melle
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - Daglicht
De Oosterpoort, Groningen
Trixie Whitley
De Roma, Antwerpen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Carter Sampson / Hidden Agenda Deluxe
Grenswerk, Venlo
19:15
SKVR Pop On Stage
Grounds, Rotterdam
19:45
Nits
Hedon, Zwolle
Pieter Derks - Spot
Hoftheater, Raalte
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Hooverphonic With Orchestra II
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:15
Watskeburt?! - de musical
Meervaart, Amsterdam
19:30
Steve'n'Seagulls
Melkweg, Amsterdam
22:00
The Jerry Hormone Ego Trip
Merleyn, Nijmegen
20:15
Anúna
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Benjamin Herman / Bert Heerink / Jan Akkerman / Ruben Hoeke
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht
Orpheus, Apeldoorn
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Oude Luxor Theater, Rotterdam
CUT_
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rivers
Paradiso, Amsterdam
Bløf
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lavinia Meijer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Podium Hoge Woerd, De Meern
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
NUHR
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Eva Crutzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening With Trijntje
Spant!, Bussum
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Paul de Munnik
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
The Sunshine Boys
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Bart Wirtz
Theater de Bussel, Oosterhout
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater De Veste, Delft
3J'S - Acoustic Christmas
Theater De Willem, Papendrecht
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Sandra van Nieuwland
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Black and White Christmas Night
Wilminktheater, Enschede
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Zaantheater, Zaandam
donderdag 22 december 2016
Within Temptation - Black X-mas (extra show)
013, Tilburg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Toppers in Concert ‘Christmas Party Of The Year’
Ahoy, Rotterdam
Jan Akkerman
Beauforthuis, Austerlitz
22:00
A Tribute To Beyoncé
BIRD, Rotterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Canshaker Pi
Cul de Sac, Tilburg
20:15
Gé Reinders / Syb van der Ploeg
Cultura, Ede
20:30
Headspace
De Bosuil, Weert
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Purper - Purper's vier jaargetijden
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Noord Nederlands Orkest - Muziek uit films en series
De Nieuwe Kolk, Assen
DeWolff
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Messiah Händel
Dominicanenklooster, Zwolle
Def Americans
Effenaar, Eindhoven
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Flint, Amersfoort
20:00
DAC
Fluor, Amersfoort
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Tangarine
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Dans Dans
Handelsbeurs, Gent
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Heineken Music Hall, Amsterdam
21:30
Hofman Live: Gildor & Niekse
Hofman, Utrecht
20:00
Hooverphonic With Orchestra II
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:00
The Kik
Koningshof, Maassluis
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:00
Steak Number Eight
Little Devil, Tilburg
Sevn Alias
Melkweg, Amsterdam
20:30
Gare Du Nord
Mezz, Breda
Her Majesty
Munttheater, Weert