Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Porgy en Bess
Terneuzen
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
23:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
N9
Eeklo
20:15
Muziekcafé De Lantaern
Zevenaar
23:00
Mezz
Breda
21:00
Mezz
Breda
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Maison De La Culture
Tournai
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Landgoed De Wulperhorst
Zeist
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
JKC Nirwana
Dronten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Plein
West-Graftdijk
Het Kielzog
Hoogezand
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
17:00
Go Planet
Enschede
Go Planet
Enschede
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Dukdalf
Wieringerwerf
Dorpstheater Wormer
Wormer
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Den Diek
Lichtenvoorde
De Weijer
Boxmeer
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Meester
Almere
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Bosuil
Weert
21:00
dB's
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
16:00
Concerto
Amsterdam
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:15
Chassé Theater
Breda
20:00
Centre Culturel de Soignies
Soignies
21:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:00
Capellenborg Theater
Wijhe
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
C.C. Nesterlé
Nistelrode
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
16:00
Baroeg
Rotterdam
22:00
Asgard
Beverwijk
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
22:00
Artishock
Soest
21:00
Altstadt
Eindhoven
Ahoy
Rotterdam
20:30
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
16:00
Zaal Thijssen
Vlierden
Willemeen
Arnhem
20:00
Vooruit
Gent
14:00
V11
Rotterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
18:00
Theater Maitland
Driebergen-Rijsenburg
14:00
Theater de Beun
Heiloo
Theater 't Speelhuis
Helmond
15:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
15:00
Splendor
Amsterdam
Spant!
Bussum
16:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
zaterdag 30 januari 2016
21:30
Conspiracy of Seven / Dance with Dragons
Porgy en Bess, Terneuzen
20:30
Jersey Devil / Skullsuit / Tarragona
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
Podium Hoge Woerd, De Meern
Tim Knol - Lost & Found
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
The Masters of Mash-Up’s 10th anniversary Memphis Maniacs + Support
Patronaat, Haarlem
20:30
Eva de Roovere
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Grote Prijs van Nederland - Bands
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Timers
Paard, Den Haag
20:30
Woody & The Crazy Rockers
Paard, Den Haag
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Tony Momrelle
North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:00
Aroy Dee / Conforce
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
God Dethroned
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Gregory Page
N9, Eeklo
20:15
Paul Mulder / Trio Odessa
Muziekcafé De Lantaern, Zevenaar
23:00
Kei Goed Gratis: Daisy’s DJ Team + Seliér + Raywell + CHIMP + VJ Berry
Mezz, Breda
21:00
Clean Pete
Mezz, Breda
20:00
Nahko And Medicine For The People
Melkweg, Amsterdam
19:00
De Grote Prijs van Nederland - Hiphop
Melkweg, Amsterdam
20:30
Roby Lakatos
Maison De La Culture, Tournai
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Wibi Soerjadi
Landgoed De Wulperhorst, Zeist
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
Engraved / Infantry / Route North / The Fourth
JKC Nirwana, Dronten
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Plein, West-Graftdijk
André Manuel - Het geval apart
Het Kielzog, Hoogezand
21:00
George Baker / Reservoir Dogs Band
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Frédérique Spigt
Hedon, Zwolle
Broederliefde / SBMG
Hedon, Zwolle
17:00
K3
Go Planet, Enschede
K3
Go Planet, Enschede
Illusionless
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Gerson Main
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
T-Strijd
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Lankmoed - Onvergetelijk
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Joséphine Baker : Paris mon amour!
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
16:00
Cendrillon
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
Knalland's Birthday Bash
EKKO, Utrecht
together PANGEA
Effenaar, Eindhoven
20:00
Kasper van Kooten - Bonte Avond
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Wille and the Bandits
Duycker, Hoofddorp
21:00
Podium Dukdalf presents: De Dood || Rene SG || Cold Fire
Dukdalf, Wieringerwerf
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Dorpstheater Wormer, Wormer
22:00
Planet Rose: Premiere PR Documentary + mystery guest
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Automatic Sam / Raw Flowers / Sugartoosh
Den Diek, Lichtenvoorde
Mark van de Veerdonk - TOF
De Weijer, Boxmeer
Tango Extremo
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Mark Lotz & A Fula’s Call
De Peppel, Zeist
20:30
JW Roy / Leon Verdonschot
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Cool Quest
De Meester, Almere
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Maaspoort, Venlo
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Daniël Arends
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Harmonie, Leeuwarden
Remember Phil and Gary
De Bosuil, Weert
21:00
Author & Punisher / Bong Ra
dB's, Utrecht
20:15
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Cultura, Ede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
16:00
Eefje De Visser
Concerto, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Colosseum Dokkum, Dokkum
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Chassé Theater, Breda
20:00
Jacques Stotzem
Centre Culturel de Soignies, Soignies
21:00
Deaf Charley / The Barbeardians
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:00
Her Majesty
Capellenborg Theater, Wijhe
17:00
De Bloes Broers
Café de Pilaren, Alkmaar
21:00
Leif de Leeuw Band
Café de Gouden Leeuw, Nispen
Rob en Emiel - Da's sterk
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:30
Caamora Theatre Company / Clive Nolan / She in Concert
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Thomas Toussaint Band
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Maas
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Fluister: Bruno Sanfilippo (ARG) + Bruno Bavota (IT)
Bibelot, Dordrecht
20:00
Herman Brock Jr.
Bibelot, Dordrecht
16:00
Reünie The Note
Baroeg, Rotterdam
22:00
FIYAH met When The Shits The Fan, The Admiral, Franklin
Asgard, Beverwijk
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Arto Theater, Schoonhoven
22:00
Trouble No More
Artishock, Soest
21:00
Convoy + Edison Effect
Altstadt, Eindhoven
Vrienden van Amstel LIVE!
Ahoy, Rotterdam
20:30
Michael Prins
Agnietenhof, Tiel
Echo & The Bunnymen
013, Tilburg
zondag 31 januari 2016
16:00
Kai Strauss & The Electric Blues Allstars
Zaal Thijssen, Vlierden
Blackbriar / KingFisher Sky / Scarlett Stories / Sin7sinS
Willemeen, Arnhem
20:00
Ghost
Vooruit, Gent
14:00
Saskia Josy
V11, Rotterdam
20:30
Hainides
Tolhuistuin, Amsterdam
16:30
Jasper Schalks / Luka
Tolhuistuin, Amsterdam
Patty Griffin
TivoliVredenburg, Utrecht
Ming's Pretty Heroes
Theater Walhalla, Rotterdam
18:00
CARTE BLANCHE voor Burgemeester Frits Naafs
Theater Maitland, Driebergen-Rijsenburg
14:00
Eric Vloeimans & Remy van Kesteren - Musica Callada
Theater de Beun, Heiloo
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater 't Speelhuis, Helmond
15:30
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
15:00
Trio Fossati
Splendor, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Spant!, Bussum
16:00
Incubated: Fluisterzacht - Sebastian Plano & String Quartet
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg