Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
16:00
Cacaofabriek
Helmond
16:00
Paard
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
15:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
16:00
Zaal Thijssen
Vlierden
14:00
Go Planet
Enschede
11:00
Go Planet
Enschede
19:45
Bitterzoet
Amsterdam
15:00
Chassé Theater
Breda
18:30
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
15:00
Paard
Den Haag
Theater 't Speelhuis
Helmond
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
Spant!
Bussum
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
Vooruit
Gent
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
14:00
Theater de Beun
Heiloo
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
Patronaat
Haarlem
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
19:30
Hedon
Zwolle
17:00
Flapcan
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:00
Theater Maitland
Driebergen-Rijsenburg
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Bibelot
Dordrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Willemeen
Arnhem
16:30
Café Buckshot
Groningen
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Annabel
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
EKKO
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
21:00
P60
Amstelveen
20:00
013
Tilburg
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
People's Place
Amsterdam
21:00
WORM
Rotterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Omval
Diemen
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. 't Bruggeske
Kapellen, Antwerpen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
C.C. Evergem
Evergem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Zaantheater
Zaandam
20:30
Parktheater
Eindhoven
21:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Annabel
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Speeldoos
Baarn
19:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Munttheater
Weert
Agnietenhof
Tiel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Little Devil
Tilburg
zondag 31 januari 2016
14:00
Oaks & Baggabiek
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
16:00
My Blue Van
Cacaofabriek, Helmond
16:00
Mobb Deep
Paard, Den Haag
Ming's Pretty Heroes
Theater Walhalla, Rotterdam
15:00
Le peuple des silencieux
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:00
Kevin Hart
Lotto Arena, Antwerpen
16:00
Kai Strauss & The Electric Blues Allstars
Zaal Thijssen, Vlierden
14:00
K3
Go Planet, Enschede
11:00
K3
Go Planet, Enschede
19:45
Joseph & Maia / Kelvin Jones
Bitterzoet, Amsterdam
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Chassé Theater, Breda
18:30
Jeanne au bûcher
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
15:00
Jaya The Cat / Voodoo Glow Skulls
Paard, Den Haag
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater 't Speelhuis, Helmond
16:30
Jasper Schalks / Luka
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
Incubated: Fluisterzacht - Sebastian Plano & String Quartet
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Hard Skin (UK)
Little Devil, Tilburg
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Spant!, Bussum
20:00
Half Way Station
Paradiso, Amsterdam
20:30
Hainides
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
Gypsy Philharmonic Orchestra
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
Ghost
Vooruit, Gent
14:00
Éva Szalai speelt pianomuziek om lekker bij weg te dromen
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
14:00
Eric Vloeimans & Remy van Kesteren - Musica Callada
Theater de Beun, Heiloo
16:15
Einfach Kurt
Gigant, Apeldoorn
20:30
Echo & The Bunnymen
Muziekgieterij, Maastricht
Dez Mona (B) + Lili Grace (B)
Patronaat, Haarlem
14:15
Delta Quintet
D' Engelenburgh, Fijnaart
19:30
De Nieuwe Stempel / Red Beard Funk Circus / View for a Day
Hedon, Zwolle
17:00
Damp
Flapcan, Haarlem
Circle Percussion - Bang! That Drum
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
18:00
CARTE BLANCHE voor Burgemeester Frits Naafs
Theater Maitland, Driebergen-Rijsenburg
20:00
Canvas / Prevalent
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Cancer Bats
Bibelot, Dordrecht
20:15
Boudewijn de Groot
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Blackbriar / KingFisher Sky / Scarlett Stories / Sin7sinS
Willemeen, Arnhem
16:30
Anthony's Putsch
Café Buckshot, Groningen
20:30
Anne Soldaat
EKKO, Utrecht
20:00
Ambiq
Q-Factory, Amsterdam
maandag 01 februari 2016
together PANGEA
Sugar Factory, Amsterdam
The Tallest Man on Earth
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
The Game
Annabel, Rotterdam
22:00
Singapore Sling
Paradiso, Amsterdam
20:15
Rhodes
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Mutemath
Melkweg, Amsterdam
20:00
Daughter
Paradiso, Amsterdam
Cancer Bats
Patronaat, Haarlem
dinsdag 02 februari 2016
together PANGEA
EKKO, Utrecht
The Paper Kites
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Doors in Concert
P60, Amstelveen
20:00
Suicidal Tendencies
013, Tilburg
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater De Omval, Diemen
20:00
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Rhodes
People's Place, Amsterdam
21:00
PANTROPICAL: MAURICE LOUCA + THE DWARFS OF EAST AGOUZA + SUBLIME FREQU
WORM, Rotterdam
20:00
Memphis Maniacs
Metropool, Hengelo
20:30
Martyn Joseph
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Lilian Vieira
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Schalm, Veldhoven
Kommil Foo - Schoft
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Omval, Diemen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. 't Bruggeske, Kapellen, Antwerpen
Golden Earring
Theater aan de Schie, Schiedam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniel Lohues
Theater de Voorveghter, Hardenberg
19:30
Blue Crime
Melkweg, Amsterdam
20:00
Axelle Red
C.C. Evergem, Evergem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Alberta Cross
Tolhuistuin, Amsterdam
woensdag 03 februari 2016
20:15
Vonder & Bloom
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Muzeval, Emmen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Zaantheater, Zaandam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Parktheater, Eindhoven
21:00
The Paper Kites
De Zwerver, Oostende
20:00
The Lone Bellow
Paradiso, Amsterdam
19:00
The Game
Annabel, Rotterdam
The Darkness
Melkweg, Amsterdam
Tango Extremo
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Stef Bos
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Speeldoos, Baarn
19:00
Remy van Kesteren - Musica Callada
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Orgel Vreten & Het Zuidelijk Toneel
Junushoff Theater, Wageningen
21:00
Mr. Carmack
Bitterzoet, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
19:00
Lilly Wood & The Prick
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Munttheater, Weert
Kommil Foo - Schoft
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Her Majesty
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Heathered Pearls / Lord Raja / Shigeto
Tolhuistuin, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Grieved
Little Devil, Tilburg