Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
De Pit Buggenhout
Buggenhout
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Gelredome
Arnhem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Theater Dina
Dedemsvaart
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
21:00
LantarenVenster
Rotterdam
22:00
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
12:00
Universiteit Eindhoven
Eindhoven
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:30
Bibelot
Dordrecht
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Artis
Amsterdam
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
De Helling
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Paard
Den Haag
EKKO
Utrecht
20:30
Theater Dina
Dedemsvaart
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:30
Vera
Groningen
22:00
BIRD
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Luxor Live
Arnhem
O.J.C. Walhalla
Sevenum
De Warande
Turnhout
17:00
Effenaar
Eindhoven
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Mezz
Breda
Philips Stadion
Eindhoven
19:45
Strand Scheveningen
Scheveningen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Gigant
Apeldoorn
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Vera
Groningen
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
TAC
Eindhoven
21:00
RASA
Utrecht
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
EKKO
Utrecht
21:45
Simplon
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Duycker
Hoofddorp
23:00
Atak
Enschede
23:00
Tolhuistuin
Amsterdam
23:30
Vera
Groningen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Philips Stadion
Eindhoven
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
01:00
Camping De Watertoren
Landgraaf
14:30
Paleis 12
Brussel
14:30
Effenaar
Eindhoven
15:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Grenswerk
Venlo
16:00
Concerto
Amsterdam
16:00
Heavenly Cupcakes
Rotterdam
woensdag 08 juni 2016
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Parktheater, Eindhoven
Daniel Lohues
Chassé Theater, Breda
Alex Agnew - Unfinished Business
De Pit Buggenhout, Buggenhout
19:30
Lera Lynn
Melkweg, Amsterdam
19:30
Peter, Bjorn and John / Spain
Melkweg, Amsterdam
20:00
Intouchables
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Iron Maiden
Gelredome, Arnhem
20:00
Dave Smalley
Patronaat, Haarlem
20:00
Farflung
Little Devil, Tilburg
20:00
Lynne Hanson
Theater Dina, Dedemsvaart
20:00
Jucifer
dB's, Utrecht
20:00
Palehound
Paradiso, Amsterdam
20:15
The Analogues
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
The Undertones
Paradiso, Amsterdam
20:30
Tol Tunes #8 Sterre Weldring / Linde Baaijens
Cinetol, Amsterdam
20:30
Chris van der Ende
Hofman, Utrecht
20:30
Victor Luis van Es
Comedy Cafe, Amsterdam
21:00
Warped Dreamer
LantarenVenster, Rotterdam
22:00
White Hills
Vera, Groningen
22:00
Dinosaur Pile-up
Paradiso, Amsterdam
donderdag 09 juni 2016
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Parktheater, Eindhoven
Daniel Lohues
Orpheus, Apeldoorn
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
12:00
Lunch Time Session met Janco Verduin
Universiteit Eindhoven, Eindhoven
19:00
Degial
Baroeg, Rotterdam
19:30
De Dijk
Bibelot, Dordrecht
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
20:00
Intouchables
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Shellac
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Backfire
P60, Amstelveen
20:00
Yentl & de Boer
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Town of Saints
Artis, Amsterdam
20:00
Open Podium
Victorie, Alkmaar
20:00
BEAUX / Helm Op / Mademoiselle
De Helling, Utrecht
20:15
The Analogues
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Moon Moon Moon
Paard, Den Haag
The Sore Losers + Paceshifters
EKKO, Utrecht
20:30
Albert Niland
Theater Dina, Dedemsvaart
20:30
Katerina Tsiridouw & Kompania (RASA 45 jaar)
RASA, Utrecht
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
20:30
Max van den Burg / Victor Luis van Es
Comedy Cafe, Amsterdam
21:00
The Stangs
Cul de Sac, Tilburg
21:30
Spain
Vera, Groningen
22:00
DMC SAMPLES DAFT PUNK
BIRD, Rotterdam
22:00
Harts
Merleyn, Nijmegen
vrijdag 10 juni 2016
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Spiegel, Zwolle
Daniel Lohues
Theater de Spiegel, Zwolle
Miles Davis Celebration Tour
Luxor Live, Arnhem
Magnetic Spacemen
O.J.C. Walhalla, Sevenum
Alex Agnew - Unfinished Business
De Warande, Turnhout
17:00
Eindhoven Psych Lab
Effenaar, Eindhoven
19:30
Spain
Trix, Antwerpen
19:30
Mezz Barst
Mezz, Breda
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
19:45
Festival Classique
Strand Scheveningen, Scheveningen
20:00
Intouchables
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
De Dijk
Gigant, Apeldoorn
20:00
Laura Stevenson
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Freelance Band
Paard, Den Haag
20:00
Michael Patrick Kelly
Hedon, Zwolle
20:00
Yentl & de Boer
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Doe Maar
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Ronald Goedemondt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Bent van Looy
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Spinifex
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
FLY: Mark Turner, Larry Grenadier, Jeff Ballard
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Laura Palmer
Paard, Den Haag
20:30
Fuad Hassen / Harry Glotzbach
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Vuigtuig & Uncle Vernon
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Infloyd
P60, Amstelveen
21:00
Royal Headache + Sauna Youth
Vera, Groningen
21:00
Lorrèn
Luxor Live, Arnhem
21:00
Prince tribute show
Roepaen, Ottersum
21:00
Lunatic Toys
TAC, Eindhoven
21:00
African Salsa Orchestra (RASA 45 jaar)
RASA, Utrecht
21:00
Tour de Moos / Karel J. Schepers
Winston, Amsterdam
21:00
Pitto
EKKO, Utrecht
21:45
Rude Rich and the High Notes
Simplon, Groningen
22:00
D.D Dumbo
Paradiso, Amsterdam
22:00
Vibe
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Nexo Shape
Duycker, Hoofddorp
23:00
Mehrfaut"s Mini Comeback Show
Atak, Enschede
23:00
Venetian Snares
Tolhuistuin, Amsterdam
23:30
DJ Afval / DJ Ray Koocks
Vera, Groningen
zaterdag 11 juni 2016
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Spiegel, Zwolle
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
Daniel Lohues
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
01:00
Lemon (NL)
Camping De Watertoren, Landgraaf
14:30
Age Tendre, les 10 Ans
Paleis 12, Brussel
14:30
Eindhoven Psych Lab
Effenaar, Eindhoven
15:00
Pumpin' Pips & the semi sexy 80's band / Stagefright / The Awfull br
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
15:00
Celine Cairo / Rita Zipora
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Block Party Hiphop Festival
Grenswerk, Venlo
16:00
Jick Munro & The Amazing Laserbeams
Concerto, Amsterdam
16:00
Pica Pica Parade: David & The Circumstances (Heavenly Cupcakes)
Heavenly Cupcakes, Rotterdam